10 romantických účesů na rande

Představte si, že se vám již delší dobu líbí nějaký chlap, který vás konečně pozval na rande. A chcete ho ohromit. Kromě makeupu a šatů je účes jedním z nejlepších způsobů jak toho dosáhnout. Představujeme vám 10 romantických účesů na rande, inspirovaných celebritami.

Taylor Swift a jemné vlny

Taylor Swift ráda nosí takovýto typ účesu. Tento romantický účes si uděláte tak, že použijete kulmu pro kadeření vlasů. Nechte přibližně 10 – 15 cm vlasů od kořínků rovné a na zbytek použijte kulmu. Postupujte dokola celé hlavy. Následně si do loken naneste sérum na lesk vlasů a prohrábněte, aby se rozpadly na jemné vlny. Přehoďte vlasy na jednu stranu dopředu přes rameno a zajistěte sponkami v oblasti nad krkem. Jednoduché, že?

romantický účes Taylor Swift

Taylor Swift a její romantický účes s jemnými vlnami na jedné straně, © Getty Images

Christina Hendricks a její romantický účes

Tento romantický účes na rande v podání Christiny Hendricks byl inspirován jednou z nejkrásnějších žen amerického showbyznysu – Brigitte Bardot. Na temeni jsou vlasy natupírované pro dodání objemu a po bocích volně rozpuštěné s opravdu velmi jemnými vlnami.

Christina Hendricks a její romantický účes

Christina Hendricks s jednoduchým, ale krásným účesem, © Valerie Macon/Getty Images

Zoe Saldana s milkmaid braid účesem

Herečka Zoe Saldana známá z filmů jako Piráti Karibiku, Star Trek nebo Avatar, vsadila na trendy účes s názvem milkmaid braid. Při tomto účesu je odhalen krk – ideální na svádění nejen během randění. Mimochodem patří mezi z top dámské účesy pro rok 2014, více se dočtete ZDE.

Zoe Saldana romantické účesy

Zoe Saldana a její zaplétaný cop zatočený na temeni, © Imeh Akpanudosen/Getty Images

Chloe Moretz s romantickým drdolem

Mladá talentovaná herečka Chloe Moretz ráda poutá pozornost mužů svými účesy. Proto pokud hledáte účes na rande, nechte si od ní poradit. Vybíráme účes s vysoce položeným drdolem, který je mírně rozcuchaný. TIP: těsně předtím než si zatočíte vlasy do drdolu, natupírujte si je.

účesy na rande Chloe Moretz

Vysoký drdol Chloe Moretz, © Neilson Barnard/Getty Images pre DIRECTV

Zoey Deutch a její něžný rybí cop

Zoey Deutch se vyžívá ve svých účesech. Její následující romantický účes spočívá v rybím copu, přičemž si některé prameny ofiny nechala volně spadlé vedle líce. Pokud chcete vědět jak vytvořit rybí cop, přečtěte si náš článek na tomto odkazu.

účes na rande

Zoey Deutch s účesem rybí cop, © Jason LaVeris/FilmMagic

Carrie Underwood a její romantický účes

Carrie Underwood, zpěvačka, hudebnice a herečka, nosí na rande i takovýto účes s vlnami. Když s ním půjdete na rande, nezapomeňte si přibalit i zářivý úsměv.

Carrie Underwood romantický účes

Carrie Underwood a její blond vlasy s vlnami, © Mireya Acierto / Getty Images

Kate Bosworth a boční culík

Klíčem k takovému účesu, jaký má Kate Bosworth na fotografii níže, jsou natupírované vlasy. Po tupírování vytvořte boční cop, do kterého zapojíte i vlasy z protější strany nad čelem.

boční cop na rande

Kate Bosworth s bočním ohonem, © N/A

Blake Lively a její sexy účes

Použijte kulmu na vlasy a pak je lehce rozčešte hřebenem se širšímy zuby, a máte vlasy jako Blake Lively na obrázku níže. Na jedné straně si vlasy česejte za ucho a na druhé přesuňte přes rameno dopředu. Přidejte krásné náušnice, sexy výstřih a žádný chlap vám neodolá.

sexy účes Blake Lively

Blake Lively a její sexy účes, © Neilson Barnard / Getty Images

Caitlin FitzGerald – krátký účes na rande

Herečka Caitlin FitzGerald nosí krátké vlasy. Na rande by si mohla klidně udělat i takovýto mikádo účes, s konečky vlasů po bradu. Další inspirace na mikádo účesy s fotogalerií najdete na našem webu ZDE.

krátký účes na rande

Caitlin FitzGerald a její mikádo účes, © Jon Kopaloff / FilmMagic

Bella Thorne a její dlouhé vlny ve vlasech

Bella Thorne a její dlouhé vlny v rezavě hnědých vlasech upoutají pozornost téměř každého. Pokud chcete vědět o vlasech s vlnami více, přečtěte si náš článek Vlnité vlasy – účesy s vlnami jaké jste vždy chtěli.

dlouhé vlasy na rande romantické

Bella Thorne a její vlnitý účes, © Jason LaVeris/FilmMagic

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Sexy účes s drdolem na boku Na LosHairos jsme se již drdolům věnovali v článku 4 účesy s drdolem, které si oblíbíte, vynechali jsme však účesy s drdolem na boku hlavy, abychom vá...
Dámské účesy 2017: top trendy a střihy! Dámské účesy v roce 2017 jsou plné vlasových úprav různých druhů a stylů. Vyžadují větší zásah a delší dobu přípravy. Pokud však patříte mezi ženy, kt...
Dámské účesy na ježka na hlavách 8 celebrit Ultra krátké dámské účesy nosí málokterá žena. No vždy se občas nějaká najde, kterou tento účes osloví. Možná právě taková žije ve vašem okolí, ale i ...
Vlasy do postupna – postupné střihy vlasů Účes vlasy do postupna nebo jinak nazývaný postupný sestřih je takový typ účesu, při kterém jsou vlasy postupně sestřižené tak, aby se jim opticky dod...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *