4 sportovní účesy s copy – s nimi bude cvičení zábavnější

Milovnice sportu jistě nezahálejí a i v zimě pravidelně cvičí. S příslibem zlepšujícího se počasí se chce vyběhnout ven za trochou pohybu i nám ostatním. Jenže znáte to, člověk se zapotí, vlasy se mu pletou do očí, gumičky nedrží na svém místě, a nakonec se vrátí domů jako rozcuchané strašidlo. Tyto 4 hravé sportovní účesy s copy vám usnadní život. Můžete přece cvičit a vypadat při tom krásně.

Sportovní účesy s copánky

Sportovní účesy s copánky – praktické a hravé! © Instagram user sarahpotempa. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Sportovní účesy – Cornrow čelenka

Přední vlasové pramínky, pramínky odrostlé ofiny, nebo celkově velmi neposedné vlasy mohou být při cvičení pěkně otravné. Naučte se je zkrotit a zapleťte vlasy do copu. Pro hezčí efekt nejdříve rozdělte vlasy postranní pěšinkou, poté zapleťte všechny pramínky, které rámují obličej do přiléhavých copů, takzvaných cornrows, což je v podstatě minimalistická verze francouzských copů. Tak to postupujte až za uši a stáhněte vlasy do culíku. Cornrows copy se skvěle hodí i pro kratší vlasy.

Cornrow copánky

Jednoduchá „čelenka“ ze spletených vlasů vám cvičení usnadní. © Seventeen. Zdroj: www.seventeen.com

Sportovní účesy – Zapletený fauxhawk

Jestliže máte velmi dlouhé vlasy, dá jejich úprava poměrně hodně práce. Vyzkoušejte jednoduchý účes, který navíc zaujme svou originalitou. Pro tento zapletený fauxhawk culík stačí rozdělit vlasy do tří sekcí. Vrchní centrální část zapleťte a pokračujte až ke konečkům. Boční partie použijete jako pozadí pro fauxhawk, proto je stačí pečlivě sčesat a spojit se vzniklým copem.

Fauxhawk

Fauxhawk culík pro dlouhovlásky. © Instagram user theconfessionsofahairstylist. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Sportovní účesy – Dva copánky

Ke sportu patří hravost a není proto nic jednoduššího než vrátit se do dětských let a udělat si dva vysoké culíky. Ale protože rozlétané prameny dvou culíků mohou být při cvičení pěkně dotěrné, zamotejte si vlasy jednoduše do copů ze dvou sekcí a zafixujte gumičkami.

Zapletené culíky

Dva hravé zapletené culíky. © Instagram user ajodudu. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Sportovní účesy – Francouzský drdol

Základem populárních sportovních účesů je francouzský cop. Francouzský cop lze využít opravdu nepřeberným množstvím způsobů. Pokud máte polodlouhé a delší vlasy, a při cvičení chcete mít holý krk, stačí si zaplést tento klasický cop a následně sepnout do nízkého drdolu. Je to snadné, krásné, praktické.

Francouzský cop

Klasický francouzský cop v drdolu. © Instagram user beyoga.ph. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Nejdelší vlasy na světě měří přes 5 metrů Snad každý z nás z dětství zná pohádku o Zlatovlásce. Tato děva se zlatými vlasy byla uvězněna vysoko ve věži a vlasy spustila dolů princi, který ji n...
Jednoduché drdoly – 3 účesy i s návody! Známe to všechny, občas zkrátka není čas na mytí vlasů a dokonce ani na žádné velké úpravy. Přesto samozřejmě chceme dobře vypadat, jenže jaké účesy s...
Dámské účesy 2012 Inspirace na dámské účesy pro rok 2012 Módní trendy se stále mění a není jednoduché být v obraze, co se týče nejen outfitu a oblečení, ale i účesů. M...
Mohawk účesy – dámské i pánské čírá a kohouty Mohawk účes je styl účesu, který je většinou po stranách hlavy vyholený, s ponechaným středním pásem viditelně delších vlasů. Pochází od prérijních In...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *