5 tipů pro krásnější vlasy!

Naše vlasy jsou povětšinou jedna z prvních věcí, která upoutá pozornost ostatních. A přesně z toho důvodu vyžadují naše vlasy stejnou (ne-li větší) péči jako jiné části našeho těla. I přestože jsme časově vytíženi a většinu času strávíme v práci, ve škole nebo pobíháním po obchodech, neměli bychom na naše vlasy zapomínat!

1. STRES může za většinu problémů!

Jak už to tak bývá, pokud se vystavíme dlouhodobému stresu, může to mít negativní dopad na hlavu, nervy, záda… A stejně tak i na vlasy! Snažte se proto ušetřit vaši krásu a relaxujte! A i když jste velmi zaneprázdnění, půl hodinka intenzivního odpočinku během dne nikdy nikoho nezabila.

tipy na krásné vlasy

2. Volte ty nejvhodnější přípravky!

Dalším faktorem, který ovlivňuje vzhled a zdraví našich vlasu jsou šampóny, kondicionéry a další… Samozřejmě, že jsou tyto přípravky dobré, ale pouze pokud si vyberete správný typ podle kvality vašich vlasů. Pokud totiž používáte šampón na mastící se vlasy a vaše vlasy mají spíše sušší kvalitu, vystavujte je značnému poškození. Poraďte se například se svým kadeřníkem o své kvalitě vlasů a používejte správné prostředky.

3. Pozor na špatné vysoušení!

Ne každý má čas nechat své mokré vlasy volně uschnout (i přestože to je pro ně právě to nejlepší!) a pokud patříte právě mezi tyto lidi, dejte si pozor na jednu věc: Nikdy nevysoušejte své vlasy na nejvyšší stupeň teploty! Vysoká teplota poškozuje mokré vlasy a dochází k jejich častějšímu lámání. Nejlepší volbou při vysoušení vlasů je používat nejnižší stupeň teploty.

4. Nechte si své vlasy pravidelně zastřihávat!

Ano, samozřejmě každá žena navštěvuje svého kadeřníka často, ovšem ne vždy dochází k dostačujícímu stříhání. Je pochopitelné, že pokud chcete dlouhé vlasy, necháváte si zastřihávat jen konečky, ale to je chyba! Prokládejte to zastřihávání důkladným prostříháním vlasů a jejich zkracováním minimálně o 15 centimetrů. Vaše vlasy budou bohatší, zdravější a zesílí!

5. Pivo je zázračné!

A nemyslí se tím jeho konzumace. Má kamarádka si minulý rok začala jednou týdně mýt vlasy klasickým “lahváčem“. A výsledek se po pár týdnech dostavil! Její vlasy sú lesklejší a na pohled mnohem zdravější. Samozřejmě ne každému vyhovuje „vůne“ piva, proto po opláchnutí vlasů aplikujte ještě trochu šamponu.

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+
5 častých chyb, které vás dělají starší a jak je napravit Jako každý z nás stárne, tak každý i chce vypadat mladě a sexy tak dlouho jak je to jen možné. Proces stárnutí nezastavíme, můžeme jej však zpomalit a...
Clip in vlasy – vše co potřebujete vědet V dnešní době je k dispozici několik různých metod prodlužování a zahušťování vlasů. Mezi velmi populární dnes patří i clip in vlasy. Ačkoli nejsou žá...
Bojujte proti šedinám Každého z nás jednou čeká okamžik, kdy objeví první šedivé vlasy. Někoho to čeká ve stáří, někoho už ve dvaceti, jisté ale je, že existují možnosti, j...
Zajímavosti o vlasech, které možná neznáte Vlasy. Má je téměř každý, během dne si jich ani neuvědomujeme, ale přesto si bez nich neumíme představit náš vzhled. Díky vlasům, nejrůznějším účesům ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *