Dámske účesy 2017: trendy, strihy, štýly!

Dámske účesy v roku 2017 sú plné vlasových úprav rôznych druhov a štýlov. Vyžadujú väčší zásah a dlhšiu dobu prípravy. Ak však patríte medzi ženy, ktorým moderný a štýlový účes niečo hovorí, budete mať naozaj z čoho vyberať. Pozrite sa s nami na trendy účesy pre ženy 2017.

Trendy dámske účesy 2017 – objem

Medzi hlavnými trendami v tomto roku sú účesy s objemom. Objem dosiahnete natupírovaním, vyčesaním vlasov, gélovaním, špeciálnymi úpravami, ale aj pridaním umelých vlasových pramienkov. Posledný spomínaný trik je stále viac v kurze a stále dokonalejšie techniky zaručujú takmer nerozpoznateľný „klam“.

dámske účesy 2017 objem

Objem je tohtoročným veľkým hitom. Skúste ho. Zdroj: fashionisers.com

Pre objem vo vlasoch siahnite po tupírovacom hrebeni s hustými zubmi alebo po kulme. Kučery, vlny a dredy dodajú objem tiež.

dámske strihy 2017

Vlny, vlnky a kučery dodajú vlasom objem. Zdroj: fashionisers.com

Účesy pre ženy 2017 – vlasy na stranu

V sezóne jar/leto 2017 trendy účesy obsahujú ofinu alebo väčší prameň vlasov upravený na stranu. Sponky alebo gély podržia neskrotné vlasy na pravom mieste. Ofina na stranu je vhodná pre krátke, ako i dlhé vlasy, a pre ženy všetkých vekových kategórií.

dámske vlasy 2017

Časť vlasov smeruje do strany. Zdroj: fashionisers.com

Cestička vo vlasoch znova v móde i v roku 2017

Cestička vo vlasoch sa vracia na výslnie. Vsaďte na takú, ktorá je v strede, a spravíte dobre, pretože práve tá je trendy v roku 2017. Ide o ideálnu úpravu vlasov v sezóne jeseň/zima.

vlasy 2017 inšpirácie

Inšpirácie na účesy s cestičkou uprostred. Zdroj: fashionisers.com

2017 účesy pre ženy

Tipy na účesy s cestičkou vo vlasoch. Zdroj: fashionisers.com

Kučery a vlny ako trendy účesy 2017

Ako sme už spomínali, účesy s objemom sú v popredí vlasového „biznisu“. A špeciálne kučery a vlny:

trendy dámske účesy 2017

Kučeravé účesy. Zdroj: fashionisers.com

dievčenské účesy 2017 vlny

Účes s vlnami – top účes pre dievčatá v roku 2017. Zdroj: N/A

Účesy s vlnami jednoducho skombinujte s cestičkou a dosiahnete prekrásny, moderný a štýlový účes. Pozrite sa ako:

vlnité dámske účesy 2017 dievčatá

Kombinácia pešinky a účesu s vlnami. Zdroj: fashionisers.com

Wet-look je stále v móde

Účesy s mokrým efektom – wet-look – nevyšli z módy ani tento rok. Niektoré ženy si ich obľúbili a mohli sme ich po minulé roky stretávať v meste po uliciach, ale stále je ich veľmi málo. Vedzte teda, že tento trend tu ešte pár rokov bude. A preto neváhajte, siahnite po géle na vlasy a skúste tento efektný, tak trošku extravagantný účes i vy.

trendy strihy pre ženy

Účesy s mokrým efektom. Zdroj: fashionisers.com

Mokrý vzhľad by mal byť naozaj mokrý, no skúsiť môžte „suchšiu“ verziu, podobne ako Emma Watson:

celebrity účesy Emma Watson

Emma Watson a jej moderný účes vlasmi upravenými dozadu. © Getty Images

Trendy úpravy vlasov pre ženy – drdoly

Každým rokom je v kurze i drdol, vždy však trochu odlišný. V sezóne jar/leto 2017 bude v kurze vysoký drdol. Áno, presne taký, aký nosia baletky. Nemusí byť však dokonale uhladený, ale môžte sa pohrať s koncami vlasov a upraviť ich. Inšpirujte sa nasledujúcich účesoch:

jarné účesy 2017 dámy

Štýly a úpravy vlasov s vysokým drdolom. Zdroj: fashionisers.com

Zapletené vlasy, copy, francúzske copy

Všetko zapletané vo vašich vlasoch sa bude v 2017-tom skvieť. Nezáleží na tom, či zvolíte tradičné zapletanie z troch vlasových prameňov, zapletanie typu rybí chvost, alebo francúzsky cop, budete kráčať s dobou.

jesenné účesy ženy 2017

Rôzne zapletené vrkoče. Zdroj: fashionisers.com

trendy 2017 vlasy ženy dámy

Účesy s rybím copom i tým klasickým. Zdroj: fashionisers.com

Ďalšie tipy nájdete v našom článku 7 spôsobov na krásne účesy s francúzskym zapletaním . V prípade, že máte krátke vlasy, určite oceníte nás článok ako na vrkoče z krátkych vlasov.

Mokrá vlna vo vlasoch? Áno, v roku 2017 je in!

Retro vlnka vo vlasoch s nagélovaným účesom bude po ruke pre odvážnejšie ženy. Nezabudnite na vlasové doplnky, ktorými obohatíte svoj štýl a zaujmete okolie.

dámske účesy 2017 tipy

Retro účesy sú v kurze. Zdroj: fashionisers.com

Nízky cop ako trendy účes nielen pre dievčatá

Nízky cop je elegantný a tak trochu romantický účes. Vrátite sa s ním v duchu do dievčenských čias a zaspomínate na to, ako vám mama zapletala vlasy do copu. Aby držal a nerozpletal sa, zaistite ho pevne, a niečím výrazným. Mašľa do vlasov je veľmi dobrý nápad.

trendové dámske strihy vlasov 2017

Nízky cop do práce, i na voľné chvíle dňa. Zdroj: fashionisers.com

Extra rovné vlasy ako trend 2017

Kučery sú super, no i celkom rovné vlasy zaujmú. Pri tvorbe účesu skryte všetky vytŕčajúce vlasy a uhlaďte ich na maximum. Aby vám vlasy nelietali, zaistite ich vlasovým doplnkom, napríklad čelenkou. Ako na čelenky vo vlasoch sme už písali v našom predošlom článku. Tu nájdete pár inšpirácií.

módne účesy pre ženy trendy strihy 2017

Zdroj: fashionisers.com

Krátke alebo dlhé vlasy v roku 2017?

Ako už možno tušíte z uvedených účesov, v kurze sú dlhé vlasy. Pre ženy s kratšími vlasmi odporúčame strihy z mikádo účesov rôznych tvarov a variácií. Napríklad:

mikádo účesy 2017

Mikádo z polodlhých vlasov. © N/A

Skvetým tipom sú krátke mikáda s pastelovými farbami:

farby na vlasy 2017

Pastelové farby sú tými správnymi v roku 2017. © N/A

Top farby účesov pre ženy

Pastelové farby skutočne v roku 2017 dominujú. Z ďalších spomenieme všemožné odtiene blond (hlavne na jar a v lete) a hnedej (na jeseň a v zime). Do módy sa vracia taktiež ombre farbenie vlasov.

top dámske účesy 2017

Rita Ora a jej dlhé mikádo (lob) v pastelových farbách. © Getty Images

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
4x vlasové kvety z vrkočov – upravte dlhé vlasy originálne Dlhé vlasy si žiadajú naozaj veľa starostlivosti, ale aj praktických úprav. Dlhovlásky preto mávajú v obľube najrôznejšie copy, drdoly aj vrkoče. Niek...
Emo účesy pre dievčatá + návod a fotogaléria Emo účesy sú neoddeliteľnou súčasťou emo subkultúry. Už pri prvom pohľade vám bude jasné, že ide o emo účes a predstaviteľa emo. V tomto článku sa zam...
Vlasy do postupna – postupné strihy vlasov Účes vlasy do postupna alebo inak nazývaný postupný zostrih je taký typ účesu, pri ktorom sú vlasy postupne strihané tak, aby sa im opticky dodal väčš...
Svadobné ozdoby do vlasov V poslednej dobe je veľmi populárne netradičné poňatie svadby. Tento trend sa prejavuje napríklad v netradičných farbách nevestiných šiat alebo tiež v...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *