Dámske účesy na ježka na hlavách 8 celebrít

Ultra krátke dámske účesy nosí máloktorá žena. No vždy sa občas nejaká nájde, ktorú tento účes osloví. Možno práve taká žije vo vašom okolí, no aj známe celebrity – herečky a speváčky – občas vo svojej kariére siahli k účesu na ježka. Nie vždy si vyholili hlavu z vlastnej túžby, niekedy sa museli prispôsobiť filmovej úlohe, ktorá na ne čakala. Či už chcený alebo nechcený, krátky účes na ježka bol na svete. A my sa teraz spolu pozrieme ktoréže to divy z hudobného a filmového priemyslu nosili tento typ dámskeho účesu.

8 žien celebrít s veľmi krátkymi úšesmi

1. Britney Spears a jej vlasy oholené na kožu

Začíname s Britney Spears, ktorá v roku 2007 šokovala svojím novým účesom celý svet. Vlasy si oholila žiletkou až na kožu. Nikto zo začiatku netušil o dôvode rozhodnutia pre takýto radikálny čin. Neskôr jej právnik objasnil, že sa bála testu na drogy. V tom čase sa súdila so svojím exmanželom komu zverí súd ich deti do starostlivosti. Britney sa bála, že by musela podstúpiť test na drogy (ktoré v tom čase brala) zo vzorky vlasov, tak sa ich všetkých zbavila (zdroj: New York Post).

Dámske účesy na ježka

Britney Spears s oholenou hlavou. © Ben/Dave/Victor/bauergriffin.com

2. Natalie Portman a jej vyholená hlava

Natalie Portman si oholila hlavu kvôli natáčaniu filmu V ako Vendeta v roku 2006. Natalie má zaujímavo tvarovanú lebku, ktorá tak vynikne, a tento účes jej preto celkom pristane.

krátke vlasy strihy portman

Natalie Portman a jej účes na ježka. © N/A

3. Demi Moore s extrémne krátkymi vlasmi

Herečka Demi Moore bola jedna z prvých, ktoré podstúpili takúto radikálnu zmenu kvôli filmovej role. Učinila tak v roku 1997 pre film G.I. Jane, v ktorom si zahrala vojačku.

extrémne krátke vlasy demi moore

Demi Moore s extrémne krátkymi vlasmi. © N/A

4. nakrátko ostrihaná Cate Blanchett

Cate Blanchett sa nechala ostrihať pre film Nebo, ktorý sa natáčal v roku 2000 a premiéru mal v 2002.

cate blanchett krátke vlasy vyholené

Cate Blanchett s nakrátko ostrihanými vlasmi. © N/A

5. Holohlavá Charlize Theron

Charlize Theron sa nechala ostrihať pre film Šialený Max 4 (Mad Max: Fury Road), ktorý má premiéru v roku 2015. Ako uviedol týždenník National Enquirer, Charlize nechodí na verejnosť tak často ako predtým práve kvôli tomu, že sa necíti vo svojej koži s krátkymi vlasmi, a tak čaká kým jej dorastú.

vyholená hlava ženy

Charlize Theron s vyholenou hlavou. zdroj: www.southerntimesafrica.com

6. Kylie Minogue s krátkymi vlasmi

Svetovo známa austrálska speváčka Kylie Minogue sa tiež nechala ostrihať. Jej dôvod bol však iný ako v prípade vyššie spomínaných herečiek. Bola ním rakovina prsníka a strata vlasov z podstúpenej chemoterapie. Našťastie boj s rakovinou vyhrala, a tak môžeme stále počúvať jej spev i naživo na koncertoch. Takto vyzerala mesiac po ostrihaní:

nakrátko ostrihané vlasy

Kylie Minogue s nakrátko ostrihanými vlasmi, © PA, zdroj: dailymail.co.uk

7. Solange Knowles a jej krátky strih vlasov

Sestra slávnej Beyoncé, Solange Knowles (tiež speváčka, textárka, hudobníčka), nosí rada krátke účesy a aj jej to veľmi pristane.

knowles krátky účes

Solange Knowles s krátkym účesom. © Jun Sato/WireImage

8. Mega krátky účes Megan Fox

V roku 2010 vyšla na svetlo sveta správa, že si Megan Fox, podľa mnohých rebríčkov jedna z najsexy žien ameriky, oholila všetky svoje vlasy. Túto správu priniesli bulvárne denníky a mnoho ľudí tomu uverilo. Lenže kedy bola táto správa zverejnená? Ak hádate 1. apríl, máte pravdu. Išlo o fotomontáž. A celkom vydarenú, však posúďte sami:

vyholená hlava megan fox

Fotomontáž vyholenej hlavy Megan Fox. © N/A

V roku 2016 sa môžeme tešiť na holohlavú Halle Berry vo filme Nappily ever after. A zrejme tomu nebude koniec. V budúcnosti sa stretneme s ďalšími hviezdami, ktoré sa rozhodnú pre totálny zostrih vlasov. Ak vás tento účes láka, skúste ho. Dobrou alternatívou je vyholená hlava len na boku ako píšeme v našom článku Dlhé vlasy na boku zostrihané.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Ombre účesy – postup, video, fotogaléria, vlasy Ombre účesy (niekedy nazývané balayage) - výraz ombre pochádza z francúzštiny a znamená tieňovaný. Názov je odvodený od metódy farbenia tkanín, ktorá ...
Cop ako svadobný účes – klasika, s ktorou zažiarite Každé dievča, či žena si iste už aspoň raz predstavila, ako by mal prebiehať jej svadobný deň. Milujúci ženích, nádherné prostredie, rozprávkové ...
Dámske účesy 2012 Inšpirácie na dámske účesy pre rok 2012 Módne trendy sa stále menia a nie je jednoduché byť v obraze, čo sa týka nielen outfitu a oblečenia, ale aj ú...
3 návody na pekné účesy 3 návody na pekné účesy v obrázkoch nájdete v tomto článku. Veríme, že sa vám každý z nich bude páčiť. Ak áno, poteší nás komentár alebo "like" na Fac...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *