Dievčenský účes pre dlhé vlasy s rybím chvostom

Predstavujeme vám dievčenský účes pre dlhé vlasy s rybím chvostom z Cutegirlshairstyles.com. Návod s podrobnejším popisom a videom nájdete nižšie.

Dievčenský účes pre dlhé vlasy – návod

Dievčenský účes pre dlhé vlasy

© www.cutegirlshairstyles.com

Čo potrebujete vedieť:

Čo budete potrebovať:

 • kefu na vlasy
 • hrebeň na tupírovanie
 • gumičku do vlasov
 • sponku do vlasov
 • lak na vlasy
 • vlasové doplnky (voliteľné)

Návod je nasledovný:

 1. Začnite vytvorením vysokého copu, ktorému môže predchádzať francúzske zapletanie (keď máte málo času, postačí vám jednoduchý vysoký cop), zaistite gumičkou.
 2. Obtočte gumičku malým prameňom vlasov a zaistite sponkou do vlasov.
 3. Natupírujte hornú polovicu zvyšných vlasov – češte vlasy hrebeňom na tupírovanie proti smeru rastu, vrstvu po vrstve, ale len hornú polovičku.
 4. Kefou na vlasy jemne prejdite po povrchu, aby ste zahladili vyčnievajúce vlásky.
 5. Začnite zapletať cop štýlom rybí chvost, približne v polovici.
 6. Skončite so zapletaním pár centimetrov od konca a zaistite gumičkou do vlasov.
 7. Trochu natiahnite časť vlasov nad rybím chvostom, ktorú ste predtým natupírovali, do hora a do strán, aby ste účesu dodali ešte viac objemu.
 8. Môžete zafixovať lakom na vlasy (pri menších dievčatách vynechajte) a prípadne pridať nejaký vlasový doplnok – stužku alebo mašľu do vlasov.

Videonávod

Ten istý účes v dobrom videonávode s dlhším obkecom a trápnym koncom (aspoň podľa mladšej protagonistky) 🙂 vám prikladáme tu:


© www.cutegirlshairstyles.com

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Dievčenský uzlíkový účes s mašľou Nasledujúci dievčenský účes je vytvorený uzlíkovou metódou. V rámci uzlíkovej metódy sa účes vytvára pomocou uzlíkov, samozrejme nie zatiahnutých nado...
Unikátny účes pre malé princezné Ak hľadáte účes pre vašu dcéru a chcete, aby vyzerala ako princezná z rozprávky, doprajte jej ten pocit a vyskúšajte účes, ktorý vám predstavíme v tom...
Emo účesy pre dievčatá + návod a fotogaléria Emo účesy sú neoddeliteľnou súčasťou emo subkultúry. Už pri prvom pohľade vám bude jasné, že ide o emo účes a predstaviteľa emo. V tomto článku sa zam...
Účesy pre malé slečny Ako matka dbám o správnu výchovu svojho dieťaťa tak, ako najlepšie môžem vrátane jeho čistého vzhľadu a upraveného účesu. Pretože mám chlapca, s čisto...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *