Krátké účesy jak je nosí známé ženy

Říká se, že dlouhé vlasy jsou pro muže přitažlivější a více sexy. Pravdou však zůstává, že mnohé známé ženy mají krátké vlasy a nosí krátké účesy. Něco tedy na nich musí být. My si nyní ukážeme krátké dámské účesy v podání světoznámých žen a celebrit.

Twiggy – průkopnice krátkých účesů

Symbolem 60-tých let minulého století se v oblasti dámských účesů stal krátký sestřih, který odstartovala britská modelka s uměleckým jménem Twiggy. Twiggy se nenechala zastrašit myšlenkami o tom, co si o ní budou myslet jiní a posouvala trendy v účesech do nových kolejí. Ještě i dnes se o ní občas píše v prestižních módních časopisech jako Vogue nebo Glamour.

krátké účesy v podání Twiggy

Twiggy, © N/A

Meg Ryan a její krátké účesy

Meg Ryan, americká herečka, která během svého zlatého období v průběhu dvou dekád (80-té a 90-té roky min. století) ovlivňovala svými romantickými filmy vnímání a chování žen. V mnoha z nich nosila právě krátké účesy na různé styly, nejčastěji mikádo.

Victoria Backham s krátkými vlasy

Úspěšná multitalentovaná žena pocházející z Velké Británie, to je Victoria Beckham. Proslavila se koncem 90-tých let jako zpěvačka v tehdy extrémně populární dívčí kapele Spice Girls. Po rozpadu nastoupila na sólo pěveckou kariéru, kromě toho se věnovala modelingu, čas od času vystupuje v televizi (např. jako hostující porotkyně v American Idol), píše knihy a v neposlední řadě založila módní společnost Victoria Beckham. Victoria už měla na hlavě neuvěřitelné množství různých účesů, od dlouhých po krátké, od kudrnatých do rovné, ale v poslední době se na veřejnosti objevuje právě s krátkým účesem.

Rihanna oblibuje krátké vlasy a účesy

Rihanna, americká zpěvačka pocházející z ostrova Barbados. Kromě zpěvu je i producentkou, modelkou a také herečkou. Drží několik rekordů, např. největší sledovanost videoklipu na YouTube za úvodních 24 hodin (až 6,6 milionu shlédnutí), umělec/umělkyně s nejvíce „Like“ na Facebooku (přes 79 mil. fanoušků) nebo za rok 2011 nejvíce prodaných singlů. Ze začátku své kariéry nosila delší, dnes už však jen krátké vlasy.

rihanna krátký účes

Rihanna, © Abaca

Charlize Theron a krátké účesy

Charlize Theron se narodila v Jihoafrické republice, působí jako modelka, ale hlavně jako herečka. Má za sebou množství více či méně úspěšných filmů, z nichž jí některé vynesly i mezinárodní ocenění. Tak se nám zdá, že čím více let má, tím kratší vlasy nosí.

krátké vlasy Charlize Theron

Charlize Theron, © Getty Images

Miley Cyrus přesedlala na krátké účesy

Mladičká (nar. v r. 1992) zpěvačka a herečka Miley Cyrus byla časopisem Times zařazena mezi 10 nejvlivnějších lidí na světě (dokonce již v r.. 2008) a časopisem Forbes do žebříčku nejlépe vydělávajících celebrit (v r. 2008 35. místo, v r. 2009 29. místo). Svou kariéru začínala jako dlouhovlasá, momentálně nosí stále jen krátké účesy, ale těžko říct jestli jen z rebelství nebo je tak chce mít už nastálo. Faktem však zůstává, že si na ně dá opravdu záležet a zkouší stále něco nového.

Jak vidíte, není třeba se bát krátkých vlasů. Krátké účesy nosí i známé ženy, které ovlivňují miliony lidí po světě. Pokud se k nim chcete přiblížit, alespoň zvažte krátký účes. Co vy víte, možná se tím začne nová kapitola ve vašem životě.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
20 účesů pro polodlouhé vlasy Účesy pro polodlouhé vlasy je někdy obtížné přesně určit. Neexistuje žádná přesná hranice, která říká, že účes již není krátký a ještě není ani dlouhý...
Účesy pro jemné vlasy, s kterými je budete mít objemnější Problematika velmi jemných vlasů je známa mnoha ženám a dokáže pěkně potrápit. Zplihlé vlasy bez objemu si žádají nejen zvláštní péči, ale také vhodný...
Ofina á la 70. léta – 4 tipy, jak ji nosit Možná se vám na léto zdají nepraktické, možná máte pocit, že to není nic pro vás, ale ofiny se stále drží mezi předními letními trendy. V kurzu je víc...
3 tipy aby vaše dlouhé vlasy vypadaly úžasně Tipy na péči o dlouhé vlasy Aby vaše dlouhé vlasy vypadaly úžasně, musí být zdravé a potřebují každodenní péči. V tomto článku se dočtete jak pečovat...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *