Letní festivalové účesy – buď stylová i na festivale

Že jste ještě letos nebyly na žádném hudebním festivalu? Že nevíte co na sebe a jak se v omezených podmínkách postarat o své vlasy? Hlavu vzhůru, ještě máte čas to dohnat a navíc vypadat skvěle s jednoduchým a přesto efektním festivalovým účesem!

festivalové účesy

Letní festivalové účesy. © Rex Features. Zdroj: www.marieclaire.co.uk

Festivalové účesy s copánky

Copy a copánky jsou velmi praktické, zvlášť když nemáte čas nebo možnost se o své vlasy náležitě postarat. Prostě ideální na festivaly. Navíc jsou tak roztomilé.

Pokud je horké počasí a vám se do očí pletou praménky vlasů z dlouhé ofiny, může to být pěkně otravné. A ačkoli si i s česáním ofiny můžete vyhrát, někdy prostě není nálada se o ni starat. Řešení je přitom tak jednoduché. Zapleťte si ofinové praménky do copánku.

účesy na festival

Emma Stone – hezká inspirace pro účes na festival. © Elle. Zdroj: www.elle.com

Pokud nestojíte o obyčejné drdoly, ale vlasy chcete mít prakticky stažené, vaším festivalovým favoritem se jistě stane milkmaid braid. Výhodou je, že až vás tento drdol s copánkovou korunou omrzí, stačí vlasy rozpustit a máte dokonalé sexy vlny.

sexy festivalové účesy

Jennifer Lawrence a její inspirace na účes na festival v podání milkmaid braid. © Elle. Zdroj: www.elle.com

I dva roztomilé copánky vás jistě budou bavit.

účesy na festival

Alexa Chung a dva copánky – vhodný účes na festival. © Marie Claire. Zdroj: www.marieclaire.co.uk

Pořádné bohémské vlny na festivalu

Dívky s dlouhými vlasy jistě nic nezkazí, když si vlasy navlní. Je to trendy, je to pohodové, je to velmi ženské. V létě navíc nemusíme dbát o to, aby byla každá lokna dokonalá, naopak plážové vlny vypadají božsky a nevyžadují složité úpravy.

účesy na festival

Cara Delevingne s vlnitým účesem. © Getty Images. Zdroj: www.stylebistro.com

Vlny jsou základem mnoha dalších jednoduchých účesů, které pak můžete vytvořit a váš účes tak nebude nikdy nudit.

Suki Waterhouse

Suki Waterhouse. © Rex Features. Zdroj: www.marieclaire.co.uk

Roztomilé drdoly

Drdoly patří patrně mezi nejsnadnější a nejpraktičtější festivalové účesy. Je přece tak jednoduché vlasy na temeni smotat do úhledného uzlíku a o víc se nestarat. Ani neposedné pramínky, které se z drdolu uvolní, nejsou na závadu.

drdol vlasy festival

Whitney Port. © Elle. Zdroj: www.elle.com

Pokud se necítíte tak ani tak, zkuste populární half bun.

half bun účes

Vanessa Hudgens a její half bun – ideální účes na léto. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Jestliže chcete drdol přeci jen trochu ozvláštnit, není nic jednoduššího než využít čelenek nebo šátků. Vedou samozřejmě nejrůznější barevné vzory a něžné květy.

festivalové účesy léto

Rihanna se stuhou ve vlasech. © Elle. Zdroj: www.elle.com

dámské účesy na festival

Elle Fanning, © Rex Features. Zdroj: www.marieclaire.co.uk

Divoké barvy v účesech na festival

Festivaly jsou místem extravagance a vlasových experimentů, proto není od věci vyzkoušet neobvyklou barvu vlasů. Nikde není psáno, že si musíte barvit hned celé vlasy, pro efekt postačí třeba jen pár pramínků. K těmto účelů se dají využít třeba barevné křídy na vlasy, které se z vlasů dají snadno smýt.

barevné vlasy letní konzert

Nicole Richie. © Rex Features. Zdroj: www.marieclaire.co.uk

Myslíme, že jsme vám poskytli dostatek tipů na festivalové účesy, aby jste byla sama sebou a zároveň IN. A když vám to nestačí, pro další tipy klikněte na odkazy v článku nebo prohledejte náš web.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Svatební účesy s korunkou + galerie Svatba nebývá každý den, a tak není divu, že chtějí nevěsty vypadat výjimečně. Snem mnohých je být princeznou, tak proč si alespoň ve svůj svatební de...
Zjistěte, jak na krepování vlasů Jedním z mnoha způsobů úpravy vlasů je krepování, díky kterému můžete dočasně změnit svůj účes, a to bez použití nůžek nebo chemie. Pokud tedy přemýšl...
4x vlasové květiny z copánků – upravte dlouhé vlasy originálně... Dlouhé vlasy si žádají opravdu hodně péče, ale i praktických úprav. Dlouhovlásky proto mívají v oblibě nejrůznější culíky, drdoly i copy. Někdy je ale...
Účesy s falešnou patkou Toužíte-li po zajímavém prvku, který oživí váš účes, můžete vyzkoušet patku. Že si na ni netroufáte? Nevadí. Můžete vyzkoušet tzv. falešnou patku, dík...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *