Letní účesy – aktuální trendy účesy na léto

Letní účesy jsou vhodné na léto právě proto, že nevyžadují dlouhý čas na jejich vytvoření, ani přílišnou péči a navíc jsou vzdušné. Vybrali jsme pro vás účesy na léto od známých osobností. Mezi nejoblíbenější letní účesy patří copy, volně rozpuštěné vlasy a drdoly. Z každé kategorie vám ukážeme pár vhodných tipů. A na závěr vás čekají dva tipy na účesy na pláž nebo koupaliště spolu s návodem jak si je připravit.

Volně rozpuštěné vlasy na léto

Chcete být na dovolené i u vody upravená? Pokud nechcete „ztrácet“ drahocenný dovolenkový čas, nechte si vlasy volně rozpuštěné.

Letní účesy – různé formy copů

Copy jsou použitelné v každém ročním období. Jsou praktické i na léto, tak proto nepřekvapí, že je najdeme na nejedné známé osobnosti.

Alessandra Ambrosio ráda nosí boční cop s omotaným vlasy přes gumičku. Zajímavým nápadem je se zapojení její dlouhé ofiny do copu.

letní účesy

Zdroj: © FameFlynet Pictures

Olivia Palermo zas kombinuje cop spolu s nízkým drdolem:

účesy na léto

Zdroj: © PacificCoastNews.com

Prohlédněte si také další letní účesy s copem známých celebrit nejen z Hollywoodu:

Účes na léto – drdol

Miranda Kerr zvykne v létě nosit drdol. Ten je vhodný i při různých sportovních aktivitách, při kterých by vám volně poletující dlouhé vlasy překážely.

letní účesy k vodě

Zdroj: © PacificCoastNews.com

2 návody na rychlé účesy na pláž i koupaliště

Inspirujte se americkou módní návrhářkou, spisovatelkou a TV hvězdou Whitney Port a vytvořte si ležérní poloviční rybí cop. Postup je velmi jednoduchý: několik pramínků nechte volně v předu, zbytek vlasů přesuňte na jednu stranu a zapleťte do bočního rybího copu, který začněte zaplétat až v polovině. Návod na rybí cop najdete na LosHairos.com. Vypadá to jednoduše a zároveň stylově, co říkáte?

letní účesy na pláž

Zdroj: © Frederick Taylor/Broadimage

Náš druhý letní účes, podle herečky a modelky Molly Sims, vytvoříte tak, že zapletete klasický cop sestávající ze tří pramenů, se začátkem přibližně na vrchu hlavy. Konec uchyťte sponkami vzadu nad krkem a překryjte vlasy. Konce vlasů vytvarujte do jemných vln žehličkou na vlasy. Hotovo. A můžete vyrazit na pláž.

letní účes k vodě

Zdroj: © Donato Sardella/WireImage

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Jak si vybrat správnou barvu vlasů? Jako žena si vybíráte své oblečení tak, aby odpovídalo vaší osobnosti. Proč neudělat totéž s vlasy? Nechte barvu vlasů a styl účesu vypovídat o vás to...
Účesy s falešnou patkou Toužíte-li po zajímavém prvku, který oživí váš účes, můžete vyzkoušet patku. Že si na ni netroufáte? Nevadí. Můžete vyzkoušet tzv. falešnou patku, dík...
Účesy Lindsay Lohan Lindsay Lohan je známá americká herečka, zpěvačka a modelka. Objevuje se v časopisech a televizích po celém světě. Její styl je napodobován tisíci žen...
Odrůstající ofina – tipy na její úpravu Ofiny jsou již několik let velmi silným trendem. Problém ale nastává, když ofina odrůstá a tím se v podstatě celý původní střih ničí. Hlavu vzhůru! Po...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *