Malování na vlasy – vlasové umění, které vás dostane

Móda se neustále vyvíjí a je potřeba přicházet neustále s něčím novým. Zajímavým trendem, který se pozvolna dostává do našeho povědomí, je malování na vlasy. Tyto barevné obrazy jsou opravdu jedinečnou technikou, která dokáže zaručeně upoutat. S touto neobvyklou technikou jakého si tetování na vlasy přišla umělkyně a vlasová stylistka Janine Ker. Podívejte se na malou ukázku tohoto umění, které se jistě velmi brzy rozšíří také u nás.

Malování na vlasy

Malování na vlasy jako neotřelé umění i módní trend. © Instagram user @janine_ker_hair. Zdroj: www.fashionisers.com

Malování na vlasy – Jednoduché symboly

Mít takový malý dočasný symbol, který by vyjádřil mé pocity a ještě navíc oživil můj účes – to je velmi lákavá myšlenka. Janine Ker k vytvoření těchto tetování používá zejména smývatelné barvy na vlasy, takže, když se ozdoba přestane líbit, není problém se jí zbavit. Jde o velmi působivou vlasovou dekoraci, která se dá využít k nejrůznějším příležitostem. Nádherně může vypadat například „vytetované“ srdíčko.

Srdce ve vlasech

Decentní srdíčko. © Instagram user @thehairgypsy. Zdroj: www.fashionisers.com

Velmi efektní jsou ale také jiné symboly, které doplňují složitější účesy. Abstraktní obrazy slunce úžasně ozdobí elegantní drdol. Dnes už nepotřebujete ani výrazné spony do vlasů.

Vlasové tetování slunce

Symboly slunce. © Instagram user @polskey. Zdroj: www.fashionisers.com

Malování na vlasy – Přírodní motivy

Současná popularita květů ve vlasech se neomylně projevuje i v této technice. Květinové motivy vytvořené dokonalou kombinací barev, vypadají na vlasech zkrátka božsky, ať už jsou obrazy vymalované v ombré stylu, tedy ve spodní vlasové délce, nebo na postranních pramenech či na temeni.

Květiny ombré

Ombré květiny. © Instagram user @janine_ker_hair. Zdroj: www.fashionisers.com

Květované vlasové tetování

Motiv květů. © Instagram user @janine_ker_hair. Zdroj: www.fashionisers.com

Květy samozřejmě nejsou to jediné. Mezi oblíbené přírodní motivy patří také ptáci nebo motýli. Obrazy ideální pro letní hudební festivaly.

Ptačí vlasové tetování

Populární přírodní ptačí motiv. © Instagram user @cassandralee_hair. Zdroj: www.fashionisers.com

Obrazy motýlů

Obrazy motýlů. © Instagram user @salonimagemd. Zdroj: www.fashionisers.com

Malování na vlasy – Abstrakce

Divoké a barevné vlasové abstrakce jsou úžasným prostředkem pro sebevyjádření. Barevné obrazce na vlasech mohou kompletně změnit váš styl.

Krátké modré vlasy

Barevná abstrakce. © Instagram user @janine_ker_hair. Zdroj: www.fashionisers.com

Pokud ale ženy chtějí přeci jen zůstat decentní, mohou se nechat inspirovat trendem barevných obrazců ve spodních vlasových vrstvách. Tato drobnost umožňuje obraz rafinovaně skrýt i ukázat při vhodných příležitostech.

Obrazec na vlasech

Rafinovaná abstrakce. © Instagram user @djvictory. Zdroj: www.fashionisers.com

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+
Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Účesy na Halloween Pomalu se blíží konec října a s ním i v našich končinách stále oblíbenější Halloween. Ten se spojuje nejen s "oslavou" toho nadpřirozeného, ale také s...
Vlasové doplňky 2015/2016 Před týdnem jsme vám nabídli ochutnávku módních účesů konce roku 2015 a začátku roku 2016, a dnes na tento článek navážeme, abychom vás obeznámili, ja...
3 způsoby jak si zaplést francouzský cop Francouzský cop je culík, jehož původ je, jak už název napovídá, ve Francii. Sestává nejméně ze tří navzájem propletených pramenů vlasů. Od obyčejného...
Letní festivalové účesy – buď stylová i na festivale Že jste ještě letos nebyly na žádném hudebním festivalu? Že nevíte co na sebe a jak se v omezených podmínkách postarat o své vlasy? Hlavu vzhůru, ješt...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *