5 top účesů pro rok 2018

Sledujete módní trendy, ale v těch vlasových jste tak trochu pozadu? Pojďme to napravit! Připravili jsme pro vás top 5 účesů, které ovládly přehlídková mola a které brzy ovládnou i ulice vašeho města – už brzy, v roce 2018!

cara mikado

Cara Delevingne s trendy rozhodně pozadu nezůstala! Zdroj: www.hairstyleslife.com

Ultra krátké mikádo

Všimly jste si, že známé modelky začaly zkracovat a zkracovat? Trendem roku 2018 bude totiž kraťoučké mikádo! Nosit se bude hlavně na prostřední pěšinku a dokonale uhlazené.

mikado 2018

Uhlazené, krátké mikádo bude trendy! Zdroj: www.vogue.fr

Čelenky se vrací

Ano, je to tak! Čelenky se vrací a to v plné parádě. Je libo kožená, saténová, nebo ta s korálky? V módě budou opět všechny druhy čelenek a jsme si jisti, že narazíte na tu pravou.

 čelenky 2018

Čelenky jsou tady, a to v jakýchkoliv podobách. Zdroj: www.vogue.fr

Copánky jako z dovolené

Kdo říkal, že se zapletené copánky nosí jen v létě? Trendy budou po celý rok 2018, a to i v zimních měsících! Zapleťte si jen vrchní polovinu hlavy a zbytek sepněte do culíku.

copanky 2018

Zaplétejte, bude to IN! Zdroj: www.vogue.fr

Čím barevnější, tím lepší

V záloze máme i něco pro odvážné. Přehlídková mola totiž ovládly barevné hlavy modelek, a to nejčastěji modré či sytě růžové. Troufnete si na takovouto změnu?

barvy 2018

Troufnete si na divoké barvy? Zdroj: www.vogue.fr

Mokrý a uhlazený look

Takovýto účes už před pár lety proslavila kráska Megan Fox, a jak je vidno, na prvních příčkách se udrží i v letech dalších. Navíc se hodí i na velmi slavnostní příležitosti a vypadá zcela výjimečně. 

uhlazeny look 2018

Elegantní look pro každou z vás. Zdroj: www.vogue.fr

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Zaostřeno na doplňky – věneček do vlasů Ačkoli je stále ještě zima, mnohdy to už zavonělo jarním počasím, které si také žádá vhodný vlasový doplněk. A co by mohlo být originálnějšího a ženšt...
Účes s culíkem na stranu – různé variace a jak je nosit Klasický culík již není jediným trendy účesem mezi culíky, který vám bude slušet. Velmi oblíbeným a zároveň sexy účesem je účes s culíkem na stranu. J...
20 účesů pro polodlouhé vlasy Účesy pro polodlouhé vlasy je někdy obtížné přesně určit. Neexistuje žádná přesná hranice, která říká, že účes již není krátký a ještě není ani dlouhý...
Retro účesy i dnes v módě Co je dobré, to je stále "in". Toto platí také o účesech, které nosili snad ještě naše mámy. No dnes se do módy dostávají i tyto útržky minulosti a je...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *