Oskarové účesy: Kate Hudson vs Diane Kruger – která má lepší?

Udělování Oscarů je v showbyznysu velká věc, na kterou se netěší jen nominováni, ale i fanoušci filmového průmyslu. Muži se většinou obléknou do černého saka anebo do smokingu, ženy se však mohou s outfitem vyhrát. A to nejen s oblečením a doplňky, ale také s účesy. I když cenu „herečka v hlavní roli“ vyhrála Cate Blanchett, co se týče účesů, scénu ovládli Diane Kruger a Kate Hudson. Která z nich má podle vás lepší účes?

Oscarový účes Kate Hudson

Kate Hudson se před galavečerem svěřila do rukou hollywoodského kadeřníka jménem Chris McMillan, mimochodem je osobním vlasovým stylistou další nestárnoucí hvězdy – Jennifer Aniston. Ten se inspiroval podle jejích večerních šatů a vytvořil účes s vlnami ze 60-tých let min. století. Retro účesy jsou v módě i dnes, nemluvě o tom, že vlnité účesy jsou trendem pro letošní rok. Ať se líbí, tady ho máme:

Oscarový účes Kate Hudson

Kate Hudson a její vlnitý účes z Oscarů, © Getty Images

vlnitý účes Kate Hudson

Oscarový účes Kate Hudson s vlnami, © Kevork Djansezian / Getty Images

Oscarový účes Diane Kruger

Diane Kruger také nenechala účes na sebe a svěřila se do rukou zkušeného kadeřníka jménem Kylee Heath. Vytvořil jí zajímavý účes se zaplétanými copánky vzájemně vzadu pospájenými, s jedním procházejícím přes vrch hlavy. I tento účes čerpá z trendů na dámské účesy pro rok 2014. Článek na toto téma si můžete přečíst ZDE.

Oscarový účes Diane Kruger

Diane Kruger a její oscarový účes zepředu, © Jon Kopaloff / Getty Images

Při pohledu tváří v tvář se vám její účes může zdát jednoduchý, ale ten „zázrak“ se nachází vzadu. Na dalším obrázku to pěkně vidět:

Copánkový účes Diane Kruger

Účes Diane Kruger – při pohledu zboku dobře vidět zaplétané copánky, © Jon Kopaloff / Getty Images

Který z těchto dvou účesů světoznámých hereček se vám líbí víc? Kate Hudson nebo Diane Kruger? Svůj názor nám můžete prozradit v komentáři pod článkem.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Příspěvek byl publikován v rubrice Účesy celebrit a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
3 krátké pánské střihy pro sexy chlapy V posledních letech jsou v módě polodlouhé pánské účesy, ale někteří muži nedají dopustit na krátký pánský střih vlasů. V minulosti tento typ účesu pa...
Dámské účesy na ježka na hlavách 8 celebrit Ultra krátké dámské účesy nosí málokterá žena. No vždy se občas nějaká najde, kterou tento účes osloví. Možná právě taková žije ve vašem okolí, ale i ...
Noste bob účesy jako celebrity Bob nebo lob, to jsou účesy, které jsou trendy už nějaký ten pátek. Tento specifický střih ale vůbec nemusí nudit. Naopak. Bob účes je lehký, vzdušný ...
Celebrity se zaplétanými copy – galerie Vrkoče - zaplétané copy - patří v roce 2013 mezi jeden z trendů účesů (viz náš článek dámské účesy 2013). Vědí to i celebrity a známé osobnosti. Přiná...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *