Pánské účesy 2017: trendy, střihy a styly

Pánské účesy v roce 2017 jsou plné elegantních střihů, hrají se s různou délkou vlasu na různých místech, dominují hipsterské styly a gelování. Pánové se prostě znovu začínají více věnovat svým vlasům. Pojďte se s námi podívat na trendy účesy pro muže 2017.

Trendy pánské účesy 2017

Mezi hlavní trendy v účesech pro muže patří gelované vlasy. Pokud si chcete takový účes pořídit, sáhněte po silnějším gelu na vlasy nebo tužící pěně a češte si vlasy dozadu. Podobně jako na následující fotce:

pánské trendy účesy 2017

Dnes již tradiční pánský účes pro mladé i starší muže. © N/A

Tento elegantní účes kombinujte s vystříhanými stranami. Justin Timberlake je ukázkovým příkladem.

top účesy muži 2017

Stylový účes Justina Timberlake-a. © N/A

Rozdíl v délkách vlasů může být jakýkoliv:

pánské účesy jaro 2017 léto

Pánský moderní účes z dlouhých a krátkých vlasů. © Chambers Sheffield

Pánský střih vlasů, při kterém jsou boky kratší než na temeni, zůstává v kurzu nadále. Zkuste mírné osvěžení ve směru česání a získáte takovýto zajímavý účes:

pánské účesy 2017

Živelný účes pro muže 2017. © N/A

V podobném duchu se nese i další příklad. Spojuje kratší boky s delší ofinou a kudrnatými vlasy. Kudrny trápí mnoho mužů – s tímto účesem už nebudou.

účesy pro muže v roce 2017

Kudrny patří mezi méně oblíbené prvky účesů, ale nemusí to tak být vždy.© N/A

Pánské hipsterské účesy 2017

Vypadá to tak, že ani v roce 2017 nespadnou hipsteři a jejich účesy z výsluní. Dominují bujné husté brady, které si však nezapomeňte upravovat a pravidelně zastřihávat. Navštivte nejbližší „barbershop“, kde vám jistě rádi poradí, jak na to.

K strništi pasují všechny délky vlasů. Například i ty delší. Dlouhé vlasy nejsou na mužích časté, ale právě proto taková netradiční kombinace více zaujme:

hipsterské účesy 2017

Pánský hipsterský účes z dlouhých vlasů. © N/A

Inspirací mohou být i tyto hipsterské účesy s dlouhými vlasy na temeni a vyholenou „čárou“:

muži účesy 2017 tipy

Hipsterský účes – trendy moderní úprava vlasů pro rok 2017. © Ryan Cullen

trendy pánské střihy vlasů 2017

Ať je zima nebo teplo, takovýto účes se v tomto roce bude nosit. © N/A

Krátké pánské účesy 2017

Z krátkých vlasů není možné vytvářet až tak moderní a hravé kreace na hlavě, ale krátké účesy jsou velmi praktické. To oceňuje většina mužů. No i tak je lze osvěžit něčím neobvyklým a docílit tak výjimečný účes. Například vyholit si pěšinku ve vlasech:

krátký pánský účes 2017

Krátký pánský účes s vyholenou částí hlavy. © Nomad Berlin @ Instagram

Mezi trendy v krátkých účesech pro muže patří vyholení obrazců. Šikovní kadeřníci vám vykouzlí na hlavě i Monu Lisu. Je to trendy, šik a imidžové. Vyzkoušejte.

střihy účesů 2017 pro muže

Pánský účes s vyholeným obrazcem EKG. © Rafa Underground

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Rockabilly účesy – víte o co se jedná? V tomto článku se zaměříme na retro rockabilly účesy, pojďme si však nejdříve říci něco víc o jejich původu. Rockabilly je hudební styl vycházející z ...
Pánský melír – oživte svůj účes! Že barvení vlasů patří jen ženám? Zapomeňte na to! Ne každý muž je se svou přirozenou barvou vlasů příliš spokojen, proto i muži mohou svou hřívu troc...
Pánské účesy pro dlouhé vlasy Časy se mění. Zatímco v minulosti znamenaly dlouhé vlasy sílu, mužnost a vitalitu, v současné době nejsou příliš v módě. Mnoho mužů má však stále v ob...
Barva vlasů pro jaro a léto 2014 Barva vlasů je prvním faktorem, který si člověk všimne při pohledu na účes. Proto není jedno, jakou barvu váš účes má. Prestižní síť francouzských kad...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *