Pánské účesy 2013

Módní trendy se rok co rok stále mění. Abyste měli přehled i v módních trendech pánských účesů pro rok 2013, připravili jsme pro Vás pár tipů. Jak to už bývá, mezi pánskými účesy existuje méně variant trendů, většinou je jen jeden hlavní. V roce 2012 byl top trendem dlouhá ofina a její všemožné variace (viz článek Pánské účesy 2012). Pro rok 2013 tento trend zůstává, avšak s malou obměnou, a tou jsou zkrácené vlasy po stranách hlavy s ofinou vyčesanou nahoru.

 pánské účesy 2013

Top pánský účes pro rok 2013. © John Barrett Salon, Bergdorf Goodman / Joseph Gray

Mužské účesy 2013

Účesy mužů, jak již bylo řečeno v úvodu, se budou točit zejména kolem ofiny. Pojďme se tedy společně podívat na několik typů trendy ofin pánských účesů.

Nagelované ofiny směrem dozadu

Možná si na tento trend pamatujete z minulosti. V akčních filmech měli „zlí hoši“ nagelované vlasy dozadu a vypadaly drsně. Nyní však takto upravený účes mluví o eleganci a stylovosti. Předpokladem pro tento pánský účes jsou polodlouhé až dlouhé vlasy. Ty si po umytí fénujte a češte dozadu. Když už budou téměř suché, naneste si na konečky prstů stylingový gel a přejděte po celé délce vlasů. Posledním krokem je upravit směr ofiny, přičemž se fantazii meze nekladou. Ale pozor, obyčejně rovně nagelované vlasy dozadu nejsou příliš originální, proto se inspirujte v naší galerii:

Pozdvižené ofiny

Tento typ účesu poskytuje největší volnost ve stylu a způsobu provedení. Nechte své ruce modelovat vaše vlasy podle nejhlubší fantazie. Exotické tvary a typy jsou vhodné stejně jako úhledně zvednuté ofiny, které se mají přiblížit dokonalosti.

Ofiny do tváře

Ofiny volně spadlé do obličeje navozují přirozený charakter účesu, ale pokud přírodě dopomůžete, můžete se spolehnout, že vám účes bude držet tvar tak dlouho, jak budete potřebovat. Po umytí vlasů je nechte uschnout na vzduchu, nefénujte. Pak si na prsty naberte stylingový gel nebo vosk a naneste na vrchní vrstvu vlasů. Ty nasměrujte do tváře tak, jak vám sami padají; nechte zaschnout. Takto dosáhnete účes jaký máte možnost vidět na následujících fotkách:

Vlasy do špičky

Vlasy do špičky tu již také někdy byli, ale opět přicházejí do módy s menší obměnou. Naneste si vosk na vlasy a upravte jejich objem do špice avšak se základnou na temeni hlavy. Jak se říká, lepší jednou vidět než 100 krát slyšet, nebo 1000 krát číst, proto se podívejte do naší galerie na poslední obrázek:

Inspirujte se našimi galeriemi „pánské účesy 2013“ a určitě zkuste některý z nich i na sobě.

Přečtěte si taky náš článek dámské účesy 2013.

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+
Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Netradiční pánské účesy s vyholenou hlavou Pánské účesy s vyholenou hlavou jsou oblíbeným typem účesu mnoha mužů, protože nevyžadují téměř žádnou speciální péči a dokonce ani není vidět jejich ...
Retro patka od A do Z Existuje několik pánských účesů, které se pyšní dlouhou historií. Jedním z nich je notoricky známá patka Vikiho Cabadaje z ještě známější české komedi...
Stylové hipsterské účesy pro sebevědomé muže Původní představa hipsterů byla nejspíš taková, že chtěli stát stranou všech módních záležitostí. Nicméně postupem času hipsterství výrazně prosáklo d...
Pánské účesy pro kudrnaté vlasy Vlasy tvoří zejména keratin, druh bílkoviny. Mezi jednotlivými molekulami se nacházejí disulfidové vazby, které ovlivňují kudrnatost (čím je jich více...

6 komentářů u „Pánské účesy 2013

    • Filípek, děkuji za otázku ohledně pozdvižené ofiny u pánských účesů. Gel se používá silně tužící, nebo i vosk. Lak na vlasy se dává kvůli fixaci, aby účes držel tvar.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *