Pánský „matrix“ účes – návod pro kadeřnice

Kadeřníci a kadeřnice potřebují také čas od času načerpat inspiraci. Předkládáme vám návod na pánský účes s názvem Matrix od britského magazínu o vlasech, účesech a kadeřnících – HJi. Pokud pracujete v holičství, kde se vaše práce podobá práci při běžícím pásu, můžeme vás ujistit, že tento účes nezabere mnohem více času, a zákazník bude spokojený, protože dostane moderní účes.

Pánský účes „Matrix“ – návod krok za krokem

Tento pánský účes sestává z krátkých vlasů po stranách a vzadu hlavy, přičemž se na temeni ponechávají delší vlasy. Pro návod krok za krokem čtěte dál.

1. krok

Opláchněte vlasy vodou a uchyťte je do tvaru podkovy tak, jak vidíte na obrázku níže:

pánsky účes návod

2. krok

Pohled zboku nám prozrazuje, že se takto vytvořili dvě linie kolem hlavy:

návod na pánsky účes

3. krok

Začněte stříhat nad krkem neuchytené části vlasů. Tyto byly ostříhané nůžkami přes hřeben. Víme že to může trvat déle. V případě, že máte k dispozici méně času, použijte zastřihovač vlasů.

rýchly účes pre mužov

4. krok

Uvolněte jednu stranu vlasů a sestříhejte jich takzvaným deep point-cut, což je vlastně prořídnutí vlasů – nůžkami stříhejte paralelně, kolmo k povrchu pokožky hlavy. Opakujte na druhé straně.

moderný účes pre pánov

5. krok

Vytvořte pás vlasů na temeni směrem zezadu dopředu přibližně na velikost palce (2,50 cm), tak jak to vidíte na obrázku níže:

ako strihať chlapa

6. krok

Začněte stříhat dlouhé vlasy po bocích výše uvedeného pásu. Vlasy mají být vzadu kratší a budou se postupně kupředu prodlužovat. Střih je ze začátku kolmý, postupně však přejděte do šikmého a nechávejte stále delší vlasy.

moderný strih pre chlapov

7. krok

Nejdelší vlasy vpředu nad čelem ostříhejte šikmým střihem, čímž je trochu proředíte abyste snížili jejich hmotnost, a aby se daly snadněji gelovat.

pánsky zostrih vlasov návod

Výsledný účes jako na prvním obrázku v úvodu (kliknutím jej zvětšíte) dosáhnete nanesením vosku s matným efektem do vlasů konečky prstů.

Zdroj: HJi.co.uk

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+
Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Muži, ukažte čelo! Mnohým mužům zakrývá čelo spadlá ofina. Není na tom nic špatného, ale občas je třeba udělat změnu. A tou změnou může být i to, že tentokrát ukážete če...
TOP pánské účesy 2018 – trendy, sexy a stylové vlasy pro muže... Pro trendy pánské účesy v roce 2018 platí, že jsou pokračováním trendů minulých let. Jsou ale obohaceny o další styly a úpravy vlasů, přičemž pomalu a...
Tipy na pánské účesy na svatbu Blíží se váš den s velkým D? Chcete mít vše dokonalé a hlavně chcete i vy vypadat dokonale na svatebních fotografiích, abyste se ani po letech nemusel...
Rockabilly účesy – víte o co se jedná? V tomto článku se zaměříme na retro rockabilly účesy, pojďme si však nejdříve říci něco víc o jejich původu. Rockabilly je hudební styl vycházející z ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *