Rihanna a její účesy v průběhu kariéry

Rihanna je celosvětově uznávaná a známá zpěvačka. Narodila se v roce 1988 na Barbadosu, ostrově v Karibiku, ze kterého si vzala svou vášeň a energičnost do Spojených států amerických. Její kariéra zpěvačky začala koncem roku 2003, kdy podepsala kontrakt se studiem, které založil rapper Jay-Z. Od té doby svým zpěvem těší nejen mladých lidí od Havaje, přes Evropu až po Japonsko. Podobně jako se vyvíjela její úspěšná kariéra, vyvíjely se i účesy, které nosila. A právě účesy Rihanny jsou tématem tohoto článku.

Rihanna – účesy po letech

Rok 2005

Rok 2005 znamenal pro Rihannu přelomový rok. Od té doby se z ní stala zpěvačka v centru pozornosti nemálo fotografů. V červnu 2005 (tehdy jako 17 letá), dva měsíce po tom, jako vydala svůj debutový singl Pon de Replay, vypadala takhle (kliknutím zvětšíte fotografii):

© PA

O něco později s dlouhými vlnitými vlasy:

© Getty Images

Je těžké si dnes představit Rihannu s tímto účesem, který měla v srpnu 2005 na předávání cen World Music Awards:

© PA

V září 2005 na BET Celebrity Relief Telethon s účesem s ofinou:

© PA

Rok 2006

Z dívky se stává dáma. V srpnu 2006 měla na předávání MTV Video Music Awards v New Yorku krásné zvlněné vlasy s objemem s mahagonovou barvou a pomalu se stává sexsymbolem:

© Rex Features

V listopadu měla zas dlouhé tmavohnědé kudrnaté vlasy na předávání cen World Music Awards v Londýně:

© Rex Features

Rok 2007

Počátkem roku 2007 měla Rihanna ještě dlouhé vlasy, tentokrát rovné. Vypadala jako princeznička, co říkáte?

Rihanna účesy

© Profimedia.cz

V únoru 2007 na předávání cen Grammy v Los Angeles už nosila mikádo účes s hnědým ombre odstínem vlasů:

© Rex Features

V březnu si přebarvila vlasy na černou, ale zůstala při mikádo účesu. Takto se ukázala na Kids‘ Choice Awards. Tento účes jí opravdu moc sluší a je nadčasový:

© PA

V červnu si vlasy trochu zkrátila a přidala rovnou ofinu vpředu. Tento bob účes měla na MTV Movie Awards 2007:

rihanna účesy 2007

Rok 2008

Po celý rok 2008 jsme měli možnost Rihannu vidět s účesem s delší ofinou a po boku vyholenými vlasy. První fotografie je z února (galavečer na podporu Unicefu), druhá z června (2008 BET Awards) a třetí z listopadu (Unicef’s 2008 Snowflake Lighting).

(po kliknutí se náhledy zvětší; © Rex Features)

Rok 2009

Rok 2009 se nese opět ve znamení krátkých vlasů, resp. na boku ostříhaných s delšími na temeni. V červnu měla takovýto účes s patkou:

© Rex Features

Na módní přehlídce Christian Dior spring/summer 2010 show v Paříži v říjnu 2009. Tentokrát s černými vlasy s blond melírem.

© Rex Features

Rok 2010

Rihanna vyhrála cenu International Female Artist of the Year (mezinárodní umělkyně roku) na NRJ Music Awards. Cenu si byla převzít na galavečeru, který se konal v lednu 2010, s takovýmto účesem:

© Rex Features

V březnu 2010 na ECHO awards v Berlíně se jí účes nevydařil. Na hlavě měla něco takového:

© PA

V červnu 2010 u ní nastala radikální změna a rozhodla se přebarvit si vlasy na višňovou červenou.

© Rex Features

Postupně si nechávala opět narůst delší vlasy a zkoušela různé odstíny červené až růžové. Takovýto účes se šátkem měla v listopadu 2010:

© Rex Features

Ještě koncem roku 2010 se stihla ukázat s takovýmto kudrnatým afro účesem:

© N/A

Rok 2011

V květnu 2011 si vlasy zapletla do copu na straně hlavy při otevírání výstavy Savage Beauty v Metropolitan Museum of Art ve městě New York. Předpokládáme, že tu měla prodloužené vlasy.

© Getty Images

Koncem května 2011 měla tento retro účes, který jí sahal zezadu až po pás.

Rihanna, © Rex Features

V srpnu 2011 představila svoji voňavku Reb’L Fleur v Londýně. Červenou barvu vlasů vyměnila za oříškově hnědou.

© Rex Features

Rok 2012

Rihanna překvapila svým účesem na předávání cen Grammy v únoru 2012. Odbarvila si vlasy na blond – barvu, kterou ještě jindy nepoužila v takové míře, s odrůstajícími hnědými vlasy na temeni.

rihanna-hairstyles-2012

© Rex Features

Takovýto ležérně elegantní účes měla na představení kolekce Stelly McCartney během londýnského týdne módy. Blond vlasy měla až do dubna.

rihanna-2012-hairstyle

© Rex Features

Po blond následovala černá barva. Na premiéře filmu Battleship v Austrálii v dubnu 2012 si zvolila takovýto účes s drdolem:

© Wenn

V květnu na galavečeru Met Ball měla takovýto asymetrický účes složený z drdolů:

© Rex Features

Září 2012 přinesl další radikální změnu. Rihanna se rozhodla zkrátit si vlasy. Svůj nový styl představila na MTV Video Movie Awards.

rihanna účesy vlasy

© Abaca

Radost z krátkých vlasů ji asi nenaplňovala, tak během října až listopadu nosila prodloužené vlasy. Zůstala však při černé barvě. Například takto vypadala na předávání ocenění Muž roku časopisu GQ v listopadu 2012:

© Rex Features

Rok 2013

První polovina roku 2013 se u vlasů Rihanny nese v podání ombre vlasů. V lednu 2013 jsme ji měli možnost vidět s clip-in prodlouženými vlasy, přičemž na boku měla stále své krátké:

© Splash

V únoru se objevila se zvlněnými vlasy na udílení cen Grammy v Los Angeles.

© Getty Images

V červenci 2013 na módní přehlídce značky Chanel s kolekcí pro podzim/zimu 2013-14 v Paříži.

© Rex Features

Další účesy Rihanny budeme postupně přidávat. Už teď jsme zvědaví čím nás opět překvapí.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Jednoduché drdoly – 3 účesy i s návody! Známe to všechny, občas zkrátka není čas na mytí vlasů a dokonce ani na žádné velké úpravy. Přesto samozřejmě chceme dobře vypadat, jenže jaké účesy s...
Rybí cop – návod, postup, video Zapletené copy jsou trendy a oblíbené účesy žen. V tomto článku si představíme rybí cop - typ copánkového účesu, který se podobá na rybí ocas. Postup ...
10 romantických účesů na rande Představte si, že se vám již delší dobu líbí nějaký chlap, který vás konečně pozval na rande. A chcete ho ohromit. Kromě makeupu a šatů je účes jedním...
Crazy účesy – vtipné, směšné účesy Tento článek je na webu LosHairos asi jediný, při kterém vám nedoporučujeme inspirovat se účesy na přiložených obrázcích a fotkách. Tento článek je to...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *