S farbou von! Farby na vlasy pre jeseň a zimu

Teraz máme ideálny čas pre zmenu, tak prečo neskúsiť nielen nový účes, ale tiež novú farbu vlasov? Módne vlasové farby pre novú sezónu sa pýšia mnohými zaujímavými odtieňmi. Čo tak medená, „bronde“, alebo odtiene hnedej?

Vlasové farby pre jeseň a zimu

Jesenné a zimné vlasové farby vás zlákajú svojou prirodzenosťou. © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

Z blondínky zlatovláskou

Ak túžite iba po jemnej zmene vo farbe vlasov, vyskúšajte svetlý odtieň, ktorý sa vyznačuje zlatistými odleskami. Vo svete je táto farba známa ako „buttery blonde“. Ak zvolíte túto farbu, nemusíte si navyše lámať hlavu s odrastmi, ktoré by inak mohli byť veľmi nepríjemné, ale s buttery blonde vyzerajú výborne a prirodzene. Skvele sa hodí pre ženy so svetlou pleťou.

TIP: ďalšie množstvo odtieňov blond farby vlasov nájdete v našom predchádzajúcom článku tu.

Buttery blonde

Buttery blonde so zlatými tónmi. © Getty. Zdroj: www.cosmopolitan.com

Módna bronde – trendy farba na vlasy pre jeseň a zimu

Bronde nie je nič iné ako kombinácia blond a hnedej farby. Ak netúžite po výrazných farebných zmenách, ale chcete byť napriek tomu trendy, rozhodne na bronde vsaďte. Ide o vôbec najväčší farebný hit jesene a zimy. Bronde môžeme najčastejšie vidieť ako jemný blond melír, ktorý zvýrazňuje svetlo hnedý odtieň vlasov.

Bronde vlasy dámske farby

Hit jesene a zimy – bronde! © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

TIP: čítajte aj náš článok dámske účesy jeseň / zima 2015/2016

Medovo zlatá

Takisto brunetky si môžu tento rok užiť jemných zlatistých odleskov, a to vďaka populárnej karamelovej farbe. Tieto zlatisté karamelové a medové odtiene vyzerajú neobyčajne mladistvo a vlasom dodajú svieži šmrnc. Navyše skvele ladia s letom opálenou pleťou.

Medovo zlaté vlasy zima jeseň

Medovo zlatá. © Getty. Zdroj: www.elle.com

Tajomne hnedé vlasové farby pre jeseň a zimu

Hnedé tóny sa skvele hodia k chladným zimným mesiacom. Módnych hnedých odtieňov je navyše celý rad. Veľmi prirodzene vyzerajú čokoládové odtiene.

čokoládová farba vlasy ženy

Odstieň tmavej čokolády. © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

Veľmi tmavé hnedé farby sú často kombinované s jemnými svetlými pramienkami, ktoré rozbíjajú farebnú jednoliatosť a dodávajú trochu slnka do sychravých dní.

zima jeseň farba na vlasy

Tmavo hnedá farba so svetlým melírom. © Getty. Zdroj: www.elle.com

U hnedých odtieňov nesmieme zabudnúť ani na tradične jesennú gaštanovú farbu, ale tentoraz s jemným nádychom červenej a medenej.

farba vlasy jeseň zima

Gaštanová farba s medenými tónmi. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Odtiene medi – sezóna jeseň zima

K jeseni a zime neodmysliteľne patria aj medené odtiene. Veľmi populárne sú svetlé jahodové odtiene, opäť so zlatistým nádychom.

Svetlo medená farba

Svetlo medený „strawberry“ odstieň. © Getty. Zdroj: www.cosmopolitan.com

Tento rok môžeme tiež obdivovať tradične ryšavé vlasy, teda akési spojenie medenej a škoricovej farby. Výsledok je prirodzene oslnivý. Dokonale sexy vyzerá u žien s bledou pleťou.

Tmavé ryšavé vlasy jeseň zima

Tmavo ryšavé vlasy – prirodzené a sexy. © Getty. Zdroj: www.cosmopolitan.com

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Účes s copom na boku – rôzne variácie a ako ich nosiť Klasický cop už nie je jediným trendy účesom medzi copmi, ktorý vám pristane. Veľmi obľúbeným a zároveň sexi účesom je účes s copom na boku. Je slušiv...
Zamerané na doplnky – venček do vlasov Hoci je stále ešte zima, veľakrát to už zavoňalo jarným počasím, ktoré si tiež žiada vhodný vlasový doplnok. A čo by mohlo byť originálnejšie a ženske...
Starostlivosť o kučeravé vlasy od A po Z Každý typ vlasov vyžaduje iný druh starostlivosti. A aby vaše vlasy vyzerali prirodzene zdravé a lesklé, je vhodné im napomôcť. Najmä ak máte „od prír...
Rihanna a jej účesy v priebehu kariéry Rihanna je celosvetovo uznávaná a známa speváčka. Narodila sa v roku 1988 na Barbadose, ostrove v Karibiku, z ktorého si zobrala svoju vášeň a energic...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *