Slávnostné účesy pre koniec roka v štýle celebrít

Tiež už sa tak tešíte na vianočné prázdniny alebo dovolenky? Slávnostné stretnutie s rodinou a priateľmi si ale žiada rovnako slávnostný účes. Kto iný nám lepšie poradí, v akom účesu okúzliť, ako módne ikony zo sveta celebrít?

Inšpirujte sa slávnostnými účesmi.

slavnostné účesy

Alexa Chung a jej slavnostný účes do spoločnosti. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Slávnostné účesy – Vysoký drdol

Do práce, na párty, na ples, na doma – vysoké drdoly jednoducho môžeme nosiť kedykoľvek kamkoľvek. Sú také praktické a dokážu urobiť naozaj veľa parády. Predsa len by sme ale vo sviatočný čas alebo na silvestrovskú party mali zvoliť niečo trochu slávnostnejšie, a čo môže byť vhodnejšie než urobiť vysoký drdol z vrkoča?

vysoký drdol

Kate Bosworth a jej drdol na temene hlavy. © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

Slávnostné účesy – Half bun

Na vianočné oslavy nie je nič pohodlnejšie než roztomilý half bun, ktorý možno vytvoriť v priebehu niekoľkých minút a navyše pristane snáď každej žene, nech už má akékoľvek vlasy. Že vám drdol pripadá moc obyčajný? Skúste nejaký iný half up/half down účes a nezabudnite ho ozdobiť napríklad veľkou vlasovou sponou.

polovičný drdol

Kate Mara s polovičným drdolom. © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

Slávnostné účesy – Twist

Nádherné nízke drdoly vyzerajú vo vianočnom čase úplne čarovne. Každej žene dodajú elegantný francúzsky šmrnc. Ak zvolíte tento účes, nezabudnite sa pohrať s detailmi a dolaďte celý vzhľad zaujímavými náušnicami.

Náš TIP: článok ako na účes francúzsky twist

Twist účesy

Kate Bosworth a Jessica Alba s nízko položenými twist účesmi. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Slávnostné účesy – Zapletanie

S vrkočmi je možné robiť všelijaké kúzla. Pokiaľ máte dlhé vlasy, určite na vrkoče vsaďte. Môžete vykúzliť napríklad milkmaid braid účesy alebo vlasy len zmotať do špirálovitého nízkeho copu. Vrkoče sú jednoducho čarovné a pre slávnostné okamihy neprekonateľné.

dámske účesy na slávnosť

Jessica Hart. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Slávnostné účesy – Retro vlnobitie

Zvlnené vlasy sú predpokladom úspechu na každej akcii. K vianočným okamihom sa najlepšie hodia precízne uhladené veľké vlny. Ak chcete byť ako pravá celebrita, vytvorte vlnitý účes s cestičkou na strane a vlasmi za uchom.

Rosie Huntington-Whiteley, Sara Sampaio a Léa Seydoux

Rosie Huntington-Whiteley, Sara Sampaio a Léa Seydoux © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Slávnostné účesy – Ozdoby

A samozrejme nezabudnite na ligotavé spony, mašle, klobúčiky, trblietky a ďalšie originálne vlasové doplnky. Elegantné alebo hravé, len sa nebojte zažiariť. Koncom roka je všetko dovolené.

silvestrovské účesy dámske

Diane Kruger a jej slavnostný účes na Silvestra. © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Čelenka a polodlhé vlasy Aj keď si to možno myslíte, ale čelenka nepatrí len k dievčenským účesom. Ak sa vlasy správne upravia, dokážete s ňou vytvoriť aj krásne dámske účesy,...
Kreatívne dámske chvosty a copy Dámsky chvost z vlasov - cop Dámske copy, či spisovne dámske chvosty, sa najlepšie vytvárajú z dlhých vlasov. Je to obľúbený druh účesu miliónov žien...
Emo účesy pre dievčatá + návod a fotogaléria Emo účesy sú neoddeliteľnou súčasťou emo subkultúry. Už pri prvom pohľade vám bude jasné, že ide o emo účes a predstaviteľa emo. V tomto článku sa zam...
Najdlhšie vlasy na svete merajú vyše 5 metrov Snáď každý z nás z detstva pozná rozprávku o Zlatovláske. Táto deva so zlatými vlasmi bola uväznená vysoko vo veži a vlasy spustila dolu princovi, kto...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *