Svadobné ozdoby do vlasov

V poslednej dobe je veľmi populárne netradičné poňatie svadby. Tento trend sa prejavuje napríklad v netradičných farbách nevestiných šiat alebo tiež v neobvyklých vlasových doplnkoch. Neuspokojte sa s obyčajným závojom a pozrite sa, aké módne trendy v svadobných ozdobách do vlasov prevládajú.

Svadobné ozdoby do vlasov

Fascinátor s kvetmi. © Our Labor of Love. Zdroj: www.brides.com

Kvety a kvietky ako svadobné ozdoby do vlasov

Kvety sú hitom nielen, čo sa týka potlačí oblečenia, ale aj vlasových ozdôb. Veľmi populárne je zdobenie krátkych aj dlhých vlasov drobnými kvietkami. Jemné kvietky vyzerajú nádherne na dlhších rozpustených a ľahko zvlnených vlasoch.

Malé kvety do vlasov nevesta

Drobné kvety zapletené vo vrkoči. © Parker Young Photography. Zdroj: www.brides.com

Ak plánujete v najbližších mesiacoch svadbu vonku, rozhodne nič neprekoná kvetinové venčeky. Pokiaľ ale zvolíte nápadnejší venček, je dôležité vhodne ho zladiť so šatami a celým zvyškom outfitu.

Kvetinový svadobný venček

Kvetinový venček v jemnej ružovej farbe. © Michelle Gardella. Zdroj: www.brides.com

Tiež samostatná kvetina vo vlasoch môže vyzerať skvele. Teraz sa navyše už nespolieha len na kvety umelé, ale aj na tie pravé. Ako dlho ale živý kvet vo vlasoch vydrží bez zvädnutia?

kvet vo vlasoch pre nevestu

Samostatný kvet ako svadobný doplnok do vlasov. © Caroline Tran Photography. Zdroj: www.brides.com

Keď vás oslovili kvety ako svadobné ozdoby do vlasov, prejdite do článku Ktoré svadobné účesy s kvetmi teraz letia?.

Princeznovské korunky ako svadobné ozdoby?

Čo by pre nevestin účes mohlo byť krajšie a slávnostnejšieho ako korunka? Aj korunky sú ako svadobné ozdoby do vlasov veľmi módne. Môžu byť zlaté, strieborné, perlové, ale napríklad aj netradičné kvetinové. Pre inšpiráciu zájdite do nášho článku špeciálne pre svadobné korunky na loshairos.com/svadobne-ucesy-s-korunkou-galeria.

svadobná korunka nevěsta

Zdobená svadobná korunka. Photographer: Laura Gordon Photography. Zdroj: www.bridalmusings.com

Čelenky môžu byť aj šperkom do vlasov

Klasickou a veľmi slušivou voľbou vlasových doplnkov pre nevesty sú čelenky. Čelenky dokážu oživiť rozpustené dlhé vlasy, drdoly aj vlasy krátke. Na výber sú romantické úzke čelenky, v ktorých opäť prevládajú trendy prírodné motívy, a ďalej potom vintage čelenky široké, čipkované. O čelenkách ako doplnkoch sme napísali viac v tomto článku.

úzka čelenka pre nevesty

Úzka zdobená čelenka. © Laura Gordon Photography. Zdroj: www.bridalmusings.com

vinted čelenka svadobná

Vinted čelenka ako svadobná ozdoba do vlasov. © Amy Caroline Photography. Zdroj: www.bridalmusings.com

Klobúčiky a spony ako svadobné šperky do vlasov

Veľmi nenápadnou vlasovou ozdobou sú najrôznejšie spony a sponky zdobené perličkami, kvetmi aj mašličkami. Naopak okázalejším doplnkom do vlasov, ktorý sa na svadbu hodí, sú klobúčiky. Klobúčiky sú skutočne nevšedné, dodajú celkovému vzhľadu nevesty naozajstný šmrnc a vyzerajú skvele v spojení s jednoduchými drdolmi.

spona do vlasov pre nevesty

Zdobené spony do vlasov pre nevesty. © Jemma Keech Photography. Zdroj: www.bridalmusings.com

klobúčik ozdoba pre nevestu

Maličký klobúčik so závojom. © 13:13 Photography. Zdroj: www.bridalmusings.com

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+
Ako si vybrať účes na svadbu? Poradíme vám! Aký účes na svadbu? Pred touto otázkou stojí každá nevesta. Rozhodnutie nie je jednoduché a je potrebné zvážiť viacero aspektov, ktoré môžu výsledný d...
Ktoré svadobné účesy s kvetmi teraz letia? Svadba je vždy veľká udalosť, i keď máte len 10 hostí. Nehovoriac o tom, ak ich je viac ako 100. Každá nevesta chce dobre vyzerať a určite nechce, aby...
Svadobné účesy s drdolom + galéria Svadobné účesy s drdolom sú ďalšou možnou variáciou svadobných účesov. Na drdol sú potrebné dlhšie vlasy. Nevesty s dlhými vlasmi preto stoja pred roz...
10 svadobných účesov s klobúkom Svadobné účesy s klobúkom nie sú bežnou voľbou neviest. Je to asi aj škoda, keďže svadobné klobúčiky dokážu dodať šmrnc a eleganciu, zakryť nedostatky...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *