Svatební ozdoby do vlasů

V poslední době je velmi populární netradiční pojetí svatby. Tento trend se projevuje například v netradičních barvách nevěstiných šatů nebo také v neobvyklých vlasových doplňcích. Nespokojte se s pouhým závojem a podívejte se, jaké módní trendy ve svatebních ozdobách do vlasů převládají.

Svatební ozdoby do vlasů

Svatební ozdoby do vlasů. © Our Labor of Love. Zdroj: www.brides.com

Květy a kvítky jako svatební ozdoby do vlasů

Květiny jsou hitem nejen, co se týče potisků oblečení, ale také vlasových ozdob. Velmi populární je zdobení krátkých i dlouhých vlasů drobnými kvítky. Jemné kvítky vypadají nádherně na delších rozpuštěných a lehce zvlněných vlasech.

Malé kvítky do vlasů nevěsta

Drobné kvítky do vlasů. © Parker Young Photography. Zdroj: www.brides.com

Plánujete-li v nejbližších měsících venkovní svatbu, rozhodně nic nepřekoná květinové věnečky. Pokud ale zvolíte nápadnější věneček, je důležité vhodně jej sladit se šaty a celým zbytkem outfitu.

Květinový svatební věneček

Květinový věneček. © Michelle Gardella. Zdroj: www.brides.com

Také samostatná květina ve vlasech může vypadat báječně. Nyní se navíc již nespoléhá pouze na květinky umělé, ale i na ty pravé. Jak dlouho ale živý květ ve vlasech vydrží, aniž by zvadl?

samostatný květ ve vlasech

Samostatný květ jako svatební doplněk do vlasů. © Caroline Tran Photography. Zdroj: www.brides.com

Když vás oslovily květy jako svatební ozdoby do vlasů, přejděte do článku Které svatební účesy s květy teď letí?.

Princeznovské korunky jako svatební ozdoby?

Co by pro nevěstin účes mohlo být krásnějšího a slavnostnějšího než korunka? I korunky jsou jakožto svatební ozdoby do vlasů velice módní. Mohou být zlaté, stříbrné, perlové, ale například také netradiční květinové. Pro inspiraci zajděte do našeho článku speciálně pro svatební korunky na loshairos.com/svatebni-ucesy-s-korunkou-galerie.

svatební korunka nevěsta

Zdobená svatební korunka. Photographer: Laura Gordon Photography. Zdroj: www.bridalmusings.com

Čelenky můžou být i šperkem do vlasů

Klasickou a velmi slušivou volbou vlasových doplňků pro nevěsty jsou čelenky. Čelenky dokáží oživit rozpuštěné dlouhé vlasy, drdůlky i vlasy krátké. Na výběr jsou romantické úzké čelenky, ve kterých opět převládají trendy přírodní motivy, a dále pak vintage čelenky široké, krajkové. O čelenkách jako doplňcích jsme napsali víc v tomto článku.

úzká čelenka pro nevěsty

Úzká zdobená čelenka. © Laura Gordon Photography. Zdroj: www.bridalmusings.com

vinted čelenka svatební

Vinted čelenka jako svatební ozdoba do vlasů. © Amy Caroline Photography. Zdroj: www.bridalmusings.com

Kloboučky a spony jako svatební šperky do vlasů

Velmi nenápadnou vlasovou ozdobou jsou nejrůznější spony a sponky zdobené perličkami, kvítky i mašličkami. Naopak okázalejším doplňkem do vlasů, který se na svatbu hodí, jsou kloboučky. Kloboučky jsou skutečně neotřelé, dodají celkovému vzhledu nevěsty opravdový šmrnc a vypadají báječně ve spojení s jednoduchými drdoly.

spona do vlasů pro nevěsty

Zdobené spony do vlasů pro nevěsty. © Jemma Keech Photography. Zdroj: www.bridalmusings.com

klobouček jako vlasová ozdoba pro nevěstu

Malinký klobouček se závojem. © 13:13 Photography. Zdroj: www.bridalmusings.com

Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+
Svatební účesy s čelenkou nejen pro nevěsty Svatební účesy s čelenkou jsou krásným zpestřením účesu nevěst. Každá nevěsta, která chce mít na své svatbě jedinečný účes, sáhne po doplňcích do vlas...
Svatební účesy se závojem Krásným doplňkem nevěstiných šatů je závoj, který symbolizuje panenství. Může být bohatě zdobený nebo jednoduchý, vyrobený z různých materiálů. Může s...
Svatební účesy s drdolem + galerie Svatební účesy s drdolem jsou další možnou variací svatebních účesů. Na drdol jsou zapotřebí delší vlasy. Nevěsty s dlouhými vlasy proto stojí před ro...
Svatební účesy s korunkou + galerie Svatba nebývá každý den, a tak není divu, že chtějí nevěsty vypadat výjimečně. Snem mnohých je být princeznou, tak proč si alespoň ve svůj svatební de...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *