Tipy na pánské svatební účesy – jednoduché rady pro ženichy

Pokud jde o svatbu, veškeré módní inspirace se zabývají hlavně nevěstami. Každá nevěsta chce být přece tou nejkrásnější bytostí celé události. Bohužel se při těchto svatebních přípravách často zapomíná na ženichy. Ženich by snad ale také měl dostat šanci trochu se předvést, a proto tu pro vás máme tipy pro pánské svatební účesy. Nechte si poradit a určitě ve svatební den všechny okouzlíte.

Pánské svatební účesy

Tipy pro pánské svatební účesy. © Crane Brothers. Zdroj: www.fashionbeans.com

Pánské svatební účesy – Tradiční a osobitý

Ačkoli se během svatby pořizuje mnoho fotografií a každý muž by je jistě rád jednou ukazoval svým dětem, aniž by se musel stydět za to, co měl tenkrát na hlavě, důležitá je zejména přirozenost. Pokud je muž zvyklý například na velmi krátké vlasy, ideálním řešením může být právě jednoduchý buzz cut, tedy v podstatě účes tzv. na ježka. Zapomeňte na experimenty a ve svatební den si nechte upravit vlasy do svého oblíbeného střihu. Je přece nejdůležitější cítit se přirozeně.

Buzz cut

Jednoduchý buzz cut. © Barry Jeffery. Zdroj: www.hji.co.uk

Pánské svatební účesy – Elegantní a uhlazený

Pokud máte poněkud divoký účes, dejte si tu práci a vlasy pečlivě zkroťte. Svatba je společenská událost a rozevláté vlasy se k jejím elegantnímu rázu příliš nehodí. Nezapomínejte případně ani na pečlivou úpravu plnovousu. Veškeré tyto úpravy byste navíc měli absolvovat až ve svatební den a nikoli den předem. Účes bude díky tomu čerstvý a neztratí svůj původní glanc.

pánsky uhlazený styl účesu

Pečlivě upravený účes i vousy. © Todd Snyder. Zdroj: www.fashionbeans.com

Pánské svatební účesy – Výběr vhodného kadeřníka

V nejideálnějším případě je samozřejmě dobré svěřit se do rukou odborníků, kteří si vyhrají se střihem i následným stylingem. Ačkoli by měl jakýkoli zkušený kadeřník poznat, co vám bude slušet, vyplatí se zajít na osvědčenou adresu a nezkoušet služby někoho, koho nemáte ověřeného. Kadeřník, se kterým máte dobré zkušenosti, pozná, jak vyladit váš vzhled, aby vše ladilo jako celek.

Účes pro ženicha

Správný kadeřník pozná, co vám sedne. © TR Lunquist. Zdro: www.hji.co.uk

Pánské svatební účesy – Módní účes

I když jsme zmiňovali přirozenost, občas je příjemné účes alespoň lehce oživit. Střihem, který sedne opravdu každému je módní undercut, který je v současnosti skloňován ve všech pádech. Navíc nabízí opravdu mnoho stylingových možností. U mnoha střihů působí také velmi efektně trendy vyholené pěšinky nebo decentní obrazce.

Undercut

Slušivý undercut. © Jonny Engstrom. Zdroj: www.hji.co.uk

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Hledáte moderní účes pro něj i pro ni? Většina lidí chce vypadat trendy, mladě, energicky a chtějí do svých životů přitahovat ty správné lidi. Mnozí z nich se zajímají o svůj zevnějšek, ke ...
Crazy účesy – vtipné, směšné účesy Tento článek je na webu LosHairos asi jediný, při kterém vám nedoporučujeme inspirovat se účesy na přiložených obrázcích a fotkách. Tento článek je to...
Pánské účesy 2016 – žhavé trendy pro muže! Ačkoli pánské účesy zpravidla neprocházejí tak markantními sezónními změnami, jako účesy ženské, nesmíme na ně zapomínat. Letos se totiž i muži můžou ...
Pánské účesy 2015 Pánské účesy 2015! Poznejte účesy, které vévodí módním trendům sezóny 2015. Uhlazený styl, ležérní ofina i divoké kudrny – tím vším se nyní mohou páns...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *