Účes s copom na boku – rôzne variácie a ako ich nosiť

Klasický cop už nie je jediným trendy účesom medzi copmi, ktorý vám pristane. Veľmi obľúbeným a zároveň sexi účesom je účes s copom na boku. Je slušivý, rýchly, praktický a ponúka veľa možností. Nemusíte teda nosiť stále tú istú variáciu. Vyskúšať môžete mnoho tvárí tohto jednoduchého účesu.

Cop je veľmi praktický, jednoduchý a milujú ho všetky slečny. Vyzerá dobre na pracovnej schôdzke, doma, vonku, v telocvični a dokonca aj na rande. Aby ste ho oživili a mohli si tak dopriať viac možností a tiež niečo nové, môžete vyskúšať práve cop na boku.

Romantický cop na boku

Prvou variáciou copu na boku hlavy je romantický štýl. Pri tvári si oddeľte pár jemných pramienkov od zvyšku vlasov a ostatné sčešte do copu buď za uchom, alebo cez ucho (vlasy zakrývajú ucho a gumička je umiestnená buď za uchom, alebo pod uchom). Pramienky okolo tváre si navlňte. Rovnako tak si môžete navlniť aj vlasy v cope. Skvele tento účes nosí Taylor Swift:
účes cop na boku

Taylor Swift s nádherne romantickým účesom na boku s copom, © Stephen Lovekin/Getty Images

Zapletený vrkoč s copom na boku

Variáciou na dva súčasné trendy je cop na boku, ku ktorému smeruje zapletený vrkoč. Upleťte si okolo čela zapletený vrkoč, z ktorého môžete vytiahnuť pár pramienkov alebo vrkoč povoliť, aby pôsobil ležérne. Vrkoč potom zakončite copom na boku hlavy.
účes s copom na boku

Zapletený vrkoč s copom na boku, © N/A

Zagumičkovaný účes s copom na boku

Ďalšou možnosťou je učesať si cop na boku a prvú gumičku umiestniť klasicky k hlave, druhú potom o pár centimetrov nižšie. Ďalej umiestňujte gumičky stále v rovnakej vzdialenosti, kým sa nedostanete ku končekom. Alebo skúste vymeniť gumičky za stužky a dať ich do vrkoča tak, ako to urobila americká herečka a speváčka Bella Thorne, a dosiahnete tak naozaj originálny účes s mierne ležérnom efektom:

cop na boku s vrkočom

Bella Thorne so zapleteným copom na boku, © Getty Images

Hladký a elegantný cop na bok

Cop na boku môže byť aj párty účesom. Stačí si len vyžehliť vlasy úplne do hladka a vlasy sčesať do copu. Okolo copu potom obtočte pramienok vlasov tak, aby nebola gumička vidieť.

elegantný cop na bok

Účes s elegantným copom na boku hlavy s uhladenými vlasmi. © N/A

Nízko položený, či vysoko vyčesaný cop na boku?

Pri cope na boku je otázka, či máte nosiť cop nízko položený, alebo si ho vyčesať vyššie. Copu na boku pristane hlavne nižšia poloha alebo poloha v úrovni ucha. Cop nad uchom je už príliš vysoko.

A ako si češete cop na boku vy?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
5 minútové rýchle účesy s návodmi Ranný rituál pred prácou býva v mnohých prípadoch veľmi rýchly. Ráno sa robia len tie najnevyhnutnejšie úkony a utekáme do práce. Ale veľa z nás má pr...
14 mýtov o vlasoch Mýty o vlasoch Mýtus vzniká na základe stále opakovanej domnienky bez podloženia vedeckých faktov. Mýty nájdeme takmer v každej ľudskej činnosti, výn...
Revolúcia vo farbení vlasov: Čo je color-melting? V dnešnej dobe má s farbením vlasov skúsenosti veľká väčšina žien a dokonca aj mužov. Je však nutné povedať, že s meniacimi sa trendmi prechádzajú urč...
Rockabilly účesy – viete o čo ide? V tomto článku sa zameriame na retro rockabilly účesy, poďme si však najskôr povedať niečo viac o ich pôvode. Rockabilly je hudobný štýl vychádzajúci ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *