Účes s culíkem na stranu – různé variace a jak je nosit

Klasický culík již není jediným trendy účesem mezi culíky, který vám bude slušet. Velmi oblíbeným a zároveň sexy účesem je účes s culíkem na stranu. Je slušivý, rychlý, praktický a nabízí spoustu možností. Nemusíte tedy nosit stále tu stejnou variaci. Vyzkoušet můžete mnoho tváří tohoto jednoduchého účesu.

Culík je velmi praktický, jednoduchý a milují jej všechny slečny. Vypadá dobře na pracovní schůzce, doma, venku, v tělocvičně a dokonce i na rande. Abyste jej oživili a mohli si tak dopřát více možností a také něco nového, můžete vyzkoušet právě culík na stranu.

Romantický culík na stranu

První variací culíku na stranu hlavy je romantický styl. U obličeje si oddělte pár jemných pramínků od zbytku vlasů a ostatní sčesejte do culíku buď za uchem, nebo přes ucho (vlasy zakrývají ucho a gumička je umístěná buď za uchem, nebo pod uchem). Pramínky okolo obličeje si navlňte. Stejně tak si můžete navlnit i vlasy v culíku. Skvěle tento účes nosí Taylor Swift:

účes culík na stranu

Taylor Swift s nádherně romantickým účesem na stranu s culíkem, © Stephen Lovekin/Getty Images

Zaplétaný cop s culíkem na stranu

Variací na dva současné trendy je culík na stranu, ke kterému směřuje zaplétaný cop. Upleťte si okolo čela zaplétaný cop, ze kterého můžete vytáhnout pár pramínků nebo cop povolit, aby působil ležérně. Cop poté zakončete culíkem na straně hlavy.

účes s culíkem na stranu

Zaplétaný cop s culíkem na stranu, © N/A

Zagumičkovaný účes s culíkem na stranu

Další možností je učesat si culík na stranu a první gumičku umístit klasicky k hlavě, druhou pak o pár centimetrů níž. Dále umísťujte gumičky stále ve stejné vzdálenosti, dokud se nedostanete ke konečkům. Nebo zkuste vyměnit gumičky za stužky a dát je do copu tak, jak to udělala americká herečka a zpěvačka Bella Thorne, a dosáhnete tak opravdu originální účes s mírně ležérním efektem:

 Bella Thorne se zaplétaným copem na stranu, © Getty Images

Hladký a elegantní culík na bok

Culík na stranu může být i párty účesem. Stačí si jen vyžehlit vlasy zcela do hladka a vlasy sčesat do culíku. Kolem culíku potom obtočte pramínek vlasů tak, aby nebyla gumička vidět.

elegantní culík na bok

Účes s elegantním culíkem na boku hlavy s uhlazenými vlasy. © N/A

Nízko položený, či vysoko vyčesaný culík na stranu?

U culíku na stranu je otázka, zdali máte nosit culík nízko položený, nebo si jej vyčesat výš. Culíku na stranu sluší hlavně nižší poloha nebo poloha v úrovni ucha. Culík nad uchem je již příliš vysoko.

A jak si češete culík na stranu vy?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Crazy účesy – vtipné, směšné účesy Tento článek je na webu LosHairos asi jediný, při kterém vám nedoporučujeme inspirovat se účesy na přiložených obrázcích a fotkách. Tento článek je to...
20 účesů pro polodlouhé vlasy Účesy pro polodlouhé vlasy je někdy obtížné přesně určit. Neexistuje žádná přesná hranice, která říká, že účes již není krátký a ještě není ani dlouhý...
Retro účesy i dnes v módě Co je dobré, to je stále "in". Toto platí také o účesech, které nosili snad ještě naše mámy. No dnes se do módy dostávají i tyto útržky minulosti a je...
Rybí cop – návod, postup, video Zapletené copy jsou trendy a oblíbené účesy žen. V tomto článku si představíme rybí cop - typ copánkového účesu, který se podobá na rybí ocas. Postup ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *