Účesy na svatbu pro hosty

Dostali jste pozvání na svatbu? Začínáte se těšit na příjemný prožitek, rodinu, přátelé, na poznávání nových lidí, dobré jídlo i pití a hlavně na to, že budete u tak radostného prožitku svých blízkých? Těšíte se i na to, že se budete moci hezky obléci, namalovat a učesat? Často však vyvstává otázka, jaký účes se na svatbu hodí?

Chystáte-li se jako host na svatbu, jistě přemýšlíte nad tím, co si obléct a co učesat, jak se upravit. Každý chceme vypadat dobře a chceme se líbit, u svatby si však musíme dát pozor hlavně na to, abychom nezastínili nevěstu. Svatba je den nevěsty a nikdo by jí ho neměl brát.

V jakém duchu se svatba ponese?

V první řadě byste měli vědět, v jakém stylu se svatba ponese, zdali se bude konat venku, v kostele, na chatě, na moři nebo při adrenalinovém sportu, vždyť je dnes tolik možností. Jistě by bylo nepřirozené a nepohodlné přijít na zahradní svatbu s honosným drdolem.

účes na svatbu jako hostDámský účes na svatbu jako host. © N/A, zdroj: brides.com

Mezi nejčastější a nejhezčí účesy patří drdoly, copy a rozpuštěné vlasy s vlasovými doplňky.

Rozpuštěné vlasy

Nejsnadnější na přípravu jsou rozpuštěné vlasy, které zároveň působí nejpřirozeněji. K rozpuštěným vlasům patří řádně upravený účes s hezkým střihem. Inspirujte se trendy účesy a střihy pro letošní sezónu. Vlasy si můžete zvlnit, nakulmovat či naopak vyžehlit. Velmi elegantně a něžně působí dva prameny pinetkami, skřipcem či gumičkou sepnuté v týle v jinak rozpuštěných vlasech. Rozpuštěné vlasy se hodí na svatbu do kostela, parku i v horách.

Elegantní i ležérní drdoly

Nejklasičtějším svatebním účesem jsou drdoly, kterých existuje velké množství a liší se hlavně stylem a náročností. Drdol volte podle místa a ducha svatby. Můžete vyzkoušet pevně sepnutý a hladce učesaný drdol vyčesaný v týle, nebo drdol ležérně sepnutý pinetkami.

účes svatba host žena

Svatební účesy pro hosty. © www.lovemaegan.com

Culík na svatbu

Vyzkoušet můžete i klasický culík, který stejně tak jako drdol může působit různě, a to podle stylu. Volit můžete hladce uhlazený culík, vysoko položený culík s volně spuštěnými prameny či culík posazený nízko nad krk.

Copy – francouzské, rybí a ležérní

Na svatbu, a to hlavně na svatbu v teplejších obdobích roku, se hodí i copy, které si opět můžete učesat, jak jen budete chtít. Všechny copy působí něžně a hodí se spíše k letním šatům a pastelovému oblečení. Vyzkoušet můžete francouzský cop zapletený kolem hlavy a končící culíkem či drdolem, nebo klasický a rybí cop. Volně spuštěný cop s uvolněnějšími prameny působí ležérně a něžně, přísně stažený cop působí formálně a elegantně.

Hlavně nezapomínejte na vlasové doplňky na svatbu

Na závěr bychom rádi dodali, že byste neměli zapomínat na vlasové doplňky, protože právě na takovou příležitost jako je svatba se velice hodí . Do rozpuštěných vlasů si můžete dát čelenku či šátek. Dva prameny v rozpuštěných vlasech můžete sepnout gumičkou s kytičkou, stejně tak jako culík. A do drdolů si můžete zastrkat pinetky s perličkami či kytičkami.

Pokud hledáte další informace na téma účes na svatbu jako host, klikněte na zvýrazněná slova a spojení, které vás zavedou na naše články s danou problematikou.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Příspěvek byl publikován v rubrice Svatební účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Které svatební účesy s květy teď letí? Svatba je vždy velká událost, i když máte jen 10 hostů. Nemluvě o tom, pokud jich je více než 100. Každá nevěsta chce dobře vypadat a určitě nechce, a...
Svatební účesy s drdolem + galerie Svatební účesy s drdolem jsou další možnou variací svatebních účesů. Na drdol jsou zapotřebí delší vlasy. Nevěsty s dlouhými vlasy proto stojí před ro...
Svatební účesy s čelenkou nejen pro nevěsty Svatební účesy s čelenkou jsou krásným zpestřením účesu nevěst. Každá nevěsta, která chce mít na své svatbě jedinečný účes, sáhne po doplňcích do vlas...
Svatební účesy pro krátké vlasy Krátkovlasé nevěsty si často lámou hlavu, jaký účes zvolit na svůj svatební den. A mnohdy jim také chybí inspirace, jelikož většina módních časopisů u...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *