Vlasové tetování pro ženy – okořeňte svůj účes!

Undercut je střih, bez kterého se v dnešní době neobejde téměř žádný muž. Ve své podstatě se jedná o účes, který v sobě kombinuje dlouhé vlasové prameny a místa (zejména zadní část a boky) vystříhaná stroječkem. Nikde ovšem není psáno, že se tímto střihem mohou pyšnit pouze muži. Naopak, i ženy se často uchylují k vyholeným partiím a velmi často navíc vyladí svůj účes k dokonalosti pomocí vlasového tetování.

Ozdobí, oslní, a když se přestane líbit, tak se vlasy nechají jednoduše dorůst. Vlasové tetování může být velmi decentní i extravagantní – inspirujete se!

Vlasové tetování ženy

Trendy vlasové tetování pro ženy. © Instagram user @laserb.kate. Zdroj: www.fashionisers.com

Vlasové tetování – Stylový Mohawk

Žensky dlouhé vlasy na vrcholku a vyholené boční partie si přímo žádají, aby byly něčím ozdobeny. Pro ženy, které mají raději něco originálního, ale přesto decentního, není nic jednoduššího než velký hit, a sice vyholené pěšinky! Pěšinky ve spojení s vyholováním do ztracena vytvoří úžasný look.

dámské vlasové tetování

Mohawk s pěšinkami – decentní vlasové tetování. © Instagram user @famos. Zdroj: www.fashionisers.com

Ženy, jejichž účes je úzce spjat s jejich životním stylem, si u těchto vlasových tetování mohou pohrát i se zábavnými alegorickými významy. Jako příklad můžeme uvést vyholený klíč, který snad má symbolizovat klíč k ženské mysli?

alegorické tetování vlasové

Alegorické vlasové tetování. © Instagram user @famos. Zdroj: www.fashionisers.com

Vlasové tetování pro ženy – Pixie cut jinak

Také klasický pixie střih se výborně kombinuje s vlasovým tetováním. Celkově krátce střižené vlasy mohou u žen někdy vypadat trochu mdle. Tetování tvořené jakýmisi schody trojúhelníkového tvaru mohou být úžasným oživením!

Pixie cut

Vyladěný pixie cut. © Instagram user @johnny_spanakos. Zdroj: www.fashionisers.com

Módní asymetrie ve vlasovém tetování

Asymetrie je stále v kurzu nejen v oblasti odívání ale také v účesech. Střídání vlasových délek na různých částech hlavy může vést k vytvoření úžasného hravého designu.

asymetrický střih dámské účesy

Asymetrické střídání vlasových délek. © Instagram user @fernthebarber. Zdroj: www.fashionisers.com

Ještě výraznějšího efektu docílíte pomocí barvení vlasů módními duhovými odstíny. Troufnete si?

Barevný undercut

Střídání vlasových délek s barevným zvýrazněním. © Instagram user @brandyndoeshair. Zdroj: www.fashionisers.com

Ornamenty v dámském vlasovém tetování

Velmi módní jsou vlasová tetování v podobě složitých i jednodušších obrazců a ornamentů, a to nejčastěji po stranách hlavy. Tyto ornamenty v podobě květin okolo ucha vypadají úžasně žensky.

květinové tetování vlasové dámské

Tetování v podobě květiny. © Instagram user @fernthebarber. Zdroj: www.fashionisers.com

Vlasové tetování – Tetování a dlouhé vlasy?

Nejen krátké vlasy si mohou dopřát toto módní zdobení. Také dlouhovlasé ženy a dívky využívají originálních vlasových kreací. Nejčastěji se jedná o symbolické obrazy či ornamenty po straně hlavy. Tento look vypadá dokonale, když jsou zbylé vlasové prameny navlněné.

postranní tetování účesy

Postranní tetování a dlouhé vlasy. © Instagram user @bescene. Zdroj: www.fashionisers.com

Úžasným řešením pro delší vlasy jsou tetování ve spodní části. Tato tetování se při rozpuštěných vlasech hravě skryjí a mohou se odhalit, až když si jejich majitelka udělá drdol nebo například dva culíky.

dámské tetování ve vlasech

Drdol a sněhová vločka. © Instagram user @lishrawrs. Zdroj: www.fashionisers.com

Dva culíky a tetování vlasové

Tetování a dva culíky. © Instagram user @johnny_spanakos. Zdroj: www.fashionisers.com

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Jak si vybrat účes na svatbu? Poradíme vám! Jaký účes na svatbu? Před touto otázkou stojí každá nevěsta. Rozhodnutí není jednoduché a je třeba zvážit několik aspektů, které mohou výsledný dojem ...
Crazy účesy – vtipné, směšné účesy Tento článek je na webu LosHairos asi jediný, při kterém vám nedoporučujeme inspirovat se účesy na přiložených obrázcích a fotkách. Tento článek je to...
Dámské účesy 2014 – buďte trendy i vy! Zjistěte jaké dámské účesy 2014 jsou trendy. Pokud chcete vědět jaké dámské účesy a střihy vlasů mít, abyste vypadaly moderně, přečtěte si tento článe...
Barva vlasů pro jaro a léto 2014 Barva vlasů je prvním faktorem, který si člověk všimne při pohledu na účes. Proto není jedno, jakou barvu váš účes má. Prestižní síť francouzských kad...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *