Vlasové tetovanie pre ženy – okoreňte svoj účes!

Undercut je strih, bez ktorého sa v dnešnej dobe nezaobíde takmer žiadny muž. Vo svojej podstate ide o účes, ktorý v sebe kombinuje dlhé vlasové pramene a miesta (najmä zadná časť a boky) oholenej strojčekom. Nikde však nie je napísané, že sa týmto strihom môžu pýšiť iba muži. Naopak, aj ženy sa často uchyľujú k vyholeným partiám a veľmi často navyše doladia svoj účes k dokonalosti pomocou vlasového tetovania.

Ozdobí, oslní, a keď sa prestane páčiť, tak sa vlasy nechajú jednoducho dorásť. Vlasové tetovanie môže byť veľmi decentné aj extravagantné – inšpirujete sa!

Vlasové tetovanie ženy

Trendy vlasové tetovanie pre ženy. © Instagram user @laserb.kate. Zdroj: www.fashionisers.com

Vlasové tetovanie – Štýlový Mohawk

Ženské dlhé vlasy na vrchu a vyholené bočné partie si priamo žiadajú, aby boli niečím ozdobené. Pre ženy, ktoré majú radšej niečo originálne, ale napriek tomu decentné, nie je nič jednoduchšie ako veľký hit, a síce vyholené cestičky! Cestičky v spojení s holením do stratena vytvoria úžasný look.

dámske vlasové tetovanie

Mohawk s cestičkami – decentné vlasové tetovanie. © Instagram user @famos. Zdroj: www.fashionisers.com

Ženy, ktorých účes je úzko spätý s ich životným štýlom, si u týchto vlasových tetovaní môžu pohrať aj so zábavnými alegorickými významami. Ako príklad môžeme uviesť vyholený kľúč, ktorý snáď má symbolizovať kľúč k ženskej mysli?

alegorické tetovanie vlasové

Alegorické vlasové tetovanie. © Instagram user @famos. Zdroj: www.fashionisers.com

Vlasové tetovanie pre ženy – Pixie cut inak

Tiež klasický pixie strih sa výborne kombinuje s vlasovým tetovaním. Celkovo krátko strihané vlasy môžu u žien niekedy vyzerať trochu mdlo. Tetovanie tvorené akýmisi schodmi trojuholníkového tvaru môžu byť úžasným oživením!

Pixie cut

Zladený pixie cut. © Instagram user @johnny_spanakos. Zdroj: www.fashionisers.com

Módna asymetria vo vlasovom tetovaní

Asymetria je stále v kurze nielen v oblasti odievania ale aj v účesoch. Striedanie vlasových dĺžok na rôznych častiach hlavy môže viesť k vytvoreniu úžasného hravého dizajnu.

asymetrický strih dámske účesy

Asymetrické striedanie vlasových dĺžok. © Instagram user @fernthebarber. Zdroj: www.fashionisers.com

Ešte výraznejšieho efektu docielite pomocou farbenia vlasov módnymi dúhovými odtieňmi. Trúfnete si?

Farebný undercut

Striedanie vlasových dĺžok s farebným zvýraznením. © Instagram user @brandyndoeshair. Zdroj: www.fashionisers.com

Ornamenty v dámskom vlasovom tetovaní

Veľmi módne sú vlasové tetovania v podobe zložitých i jednoduchších obrazcov a ornamentov, a to najčastejšie po stranách hlavy. Tieto ornamenty v podobe kvetín okolo ucha vyzerajú úžasne žensky.

kvetinové tetovanie vlasové dámske

Tetovanie v podobe kvetiny. © Instagram user @fernthebarber. Zdroj: www.fashionisers.com

Vlasové tetovanie – Tetovanie a dlhé vlasy?

Nielen krátke vlasy si môžu dopriať toto módne zdobenie. Tiež dlhovlasé ženy a dievčatá využívajú originálne vlasové kreácie. Najčastejšie ide o symbolické obrazy či ornamenty po strane hlavy. Tento look vyzerá dokonale, keď sú zvyšné vlasové pramene zvlnené.

postranné tetovanie účesy

Postranné tetovanie a dlhé vlasy. © Instagram user @bescene. Zdroj: www.fashionisers.com

Úžasným riešením pre dlhšie vlasy sú tetovania v spodnej časti. Tieto tetovania sa pri rozpustených vlasoch hravo skryjú a môžu sa odhaliť, až keď si ich majiteľka urobí drdol alebo napríklad dva copy.

dámske tetovanie vo vlasoch

Drdol a snehová vločka. © Instagram user @lishrawrs. Zdroj: www.fashionisers.com

Dva copy a tetovanie vlasové

Tetovanie a dva copy. © Instagram user @johnny_spanakos. Zdroj: www.fashionisers.com

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Box Braids: úžasné letné mini vrkôčiky Box Braids, alebo mini vrkôčiky patrili medzi hity deväťdesiatych rokov (mnohí ich možno poznajú pod názvom rasta) a teraz zažívajú opätovný návrat. T...
Farba vlasov pre jar a leto 2014 Farba vlasov je prvým faktorom, ktorý si človek všimne pri pohľade na účes. Preto nie je jedno, akú farbu váš účes má. Prestížna sieť francúzskych kad...
Vlasové doplnky 2015/2016 Pred týždňom sme vám ponúkli ochutnávku módnych účesov konca roka 2015 a začiatku roka 2016, a dnes na tento článok nadviažeme, aby sme vás oboznámili...
Nádherné účesy s vrkočmi – ideálne na bežné nosenie Copy hrajú v poslednej dobe prím a ukazuje sa, že nemusia byť vôbec obvyklé a nudné - naopak! Inšpirujte sa nádhernými kreatívnymi účesmi s vrkočmi a ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *