3 krátké pánské střihy pro sexy chlapy

V posledních letech jsou v módě polodlouhé pánské účesy, ale někteří muži nedají dopustit na krátký pánský střih vlasů. V minulosti tento typ účesu patřil zejména vojákům, kteří nosili vlasy úplně zkosené. V dnešní době je více moderní krátký účes s délkou vlasů kolem půl centimetru. Takto se muži dokážou oholit i sami pomocí holicích strojků nebo zastřihovačů vlasů. V tomto článku se podíváme na 3 krátké pánské střihy a ukážeme si příklady účesu na hlavách celebrit i na hlavách běžných lidí.

1. Krátké vlasy rovnoměrně sestříhané

Tento typ účesu je jedním z nejkratších pánských střihů vlasů (úplné vyholení hlavy nepovažujeme ani za účes ani za střih). Jde o vlasy dlouhé nad 2 mm, ale ne více než 4. Tento typ účesu běžně nosí sex symbol žen, americký herec a někdejší model, Shemar Moore. Se svými vlasy určitě nemá téměř žádné starosti, jistě by si nikdo nevšiml, kdyby je měl týden neumyté.

kratičké pánské vlasy

Shemar Moore a jeho krátké vlasy. © N/A

Vojenský sestřih vlasů

Vojenský sestřih vlasů na běžné nošení. © N/A

2. Pánský účes po bocích kratší, na temeni delší

Už z názvu podkapitoly tohoto článku vyplývá o jaký typ účesu se jedná. Pánové si ho připraví tak, že si boky sestříhají na cca. 3 milimetry a zbytek alespoň o milimetr delší. Ze známých osobností ho občas nosí Zac Efron. Tento střih se zdá být jednoduchý, ale klíčové je určit si rozhraní mezi kratšími a delšími vlasy. Kopírujte přirozený povrch vaší lebky nebo si více vyholte celý obvod, či jen oblast kotlet a prostor nad uchem.

 Sexy krátký pánský účes

Sexy krátký pánský účes, Zac Efron. © Socialite Life

účes po bocích krátké nahoru dlouhé vlasy

Pánský účes na bocích krátký, na temeni delší. © alexscissors.wordpress.com

3. Krátký pánský střih – mohawk

Tento typ pánského účesu pochází od amerických indiánů z prérií. Takový střih nosil i velmi známý wrestler a herec Mr. T. Jako krátký pánský střih má však modernější šmrnc a je více sexy. Při přípravě mohawk účesu si nejprve rozmyslete jaký široký pás si chcete ponechat na vrchu hlavy. Naznačte si hranici a spodek skoste téměř dohola. Vrch hlavy si pak ostříhejte střihačem na vlasy na délku jakou chcete. Na druhé fotce níže se inspirujte účesem Marka Sallinga, známého herce a muzikanta z USA.

mohawk účes muži číro

Mark Salling, krátký mohawk účes – číro. © N/A

číro na kohouta pánské

Pánský mohawk účes. © Christian Haugen (www.175days.no)

Hledané výrazy: krátké pánské střihy, pánské účesy z krátkych vlasů, krátké pánské účesy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *