3 krátke pánske strihy pre sexy chlapov

V posledných rokoch sú v móde polodlhé pánske účesy, no niektorí muži nedajú dopustiť na krátky pánsky strih vlasov. V minulosti tento typ účesu patril najmä vojakom, ktorí nosili vlasy úplne skosené. V dnešnej dobe je viac moderný krátky účes s dĺžkou vlasov okolo pol centimetra. Takto sa muži dokážu oholiť aj sami pomocou holiacich strojčekov alebo zastrihávačov vlasov. V tomto článku sa pozrieme na 3 krátke pánske strihy a ukážeme si príklady účesu na hlavách celebrít aj na hlavách bežných ľudí.

1. Krátke vlasy rovnomerne zostrihané

Tento typ účesu je jedným z najkratších pánskych strihov vlasov (úplné vyholenie hlavy nepovažujeme ani za účes ani za strih). Ide o vlasy dlhé nad 2 mm, ale nie viac ako 4. Tento typ účesu bežne nosí sex symbol žien, americký herec a niekdajší model, Shemar Moore. So svojimi vlasmi určite nemá takmer žiadne starosti, isto by si nik nevšimol, ak by ich mal týždeň neumyté.

 kratučké pánske vlasy

Shemar Moore a jeho krátke vlasy. © N/A

vojenský zostrih vlasov

Vojenský zostrih vlasov na bežné nosenie. © N/A

2. Pánsky účes po bokoch kratší, na temeni dlhší

Už z názvu podkapitoly tohto článku vyplýva o aký typ účesu ide. Páni si ho pripravia tak, že si boky zostrihajú na cca. 3 milimetre a zvyšok aspoň o milimeter dlhší. Zo známych osobností ho občas nosí Zac Efron. Tento strih sa zdá byť jednoduchý, no kľúčové je určiť si rozhranie medzi kratšími a dlhšími vlasmi. Kopírujte prirodzený povrch vašej lebky alebo si viac vyholte celý obvod, či len oblasť kotliet a nad uchom.

 Sexy krátky pánsky účes

Sexy krátky pánsky účes, Zac Efron. © Socialite Life

účes po bokoch krátke hore dlhé vlasy

Pánsky účes na bokoch krátky, na temeni dlhší. © alexscissors.wordpress.com

3. Krátky pánsky strih – mohawk

Mohawk účes pochádza od amerických indiánov z prérií. Takýto strih nosil aj veľmi známy wrestler a herec Mr. T. Ako krátky pánsky strih má však modernejší šmrnc a je viac sexy. Pri jeho príprave si najprv rozmyslite aký široký pás si chcete ponechať na vrchu hlavy. Naznačte si hranicu a spodok skoste takmer dohola. Vrch hlavy si potom ostrihajte strihačom na vlasy na dĺžku akú chcete. Na druhej fotke nižšie sa inšpirujte účesom Marka Sallinga, známeho herca a muzikanta z USA.

mohawk účes muži číro

Mark Salling, krátky mohawk účes – číro. © N/A

 číro na kohúta pánske

Pánsky mohawk účes. © Christian Haugen (www.175days.no)

Hľadané výrazy: krátke pánske strihy, krátke pánske účesy, pánske účesy z krátkych vlasov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *