3 svěží chlapecké účesy

Uvažovali jste někdy nad tím, že i váš syn potřebuje občas změnu ve stylu účesu? Možná se právě snaží zapůsobit na dívku, o kterou má zájem a nový účes mu v tom může pomoci. A vy jako starostliví rodiče byste na to měli být připraveni. Nabízíme vám tři svěží chlapecké účesy.

1. Střapatá stylovost

Chlapci jistě ocení tento styl ležérního účesu, protože nevyžaduje velkou péči a jeho příprava i úprava je rychlá. Vlasy kolem uší a vzadu jsou zkráceny, dominantu tvoří na první pohled střapatá ofina.

chlapecký účes střapatý

Jak na to? Po umytí naaranžujte vlasy na jejich místo rukama. Hřebenem byste dosáhli příliš uhlazený vzhled, takto bude přirozený. Vlasy nechte uschnout volně na vzduchu, pokud je však zima, použijte raději fén. Fénujte střídavě boky hlavy, přední a zadní část.

Tento účes nebude tak dobrý, pokud má váš syn nízké čelo nebo pokud bude ofina rovná. Příliš krátké vlasy jsou taky nevhodné a příliš dlouhé by zakryli celou tvář vašeho syna.

2. Ofina nahoru

Střih s krátkými boky a dlouhou ofinou vzhůru je běžným účesem v chlapeckých skupinách. Hodit se bude i vašemu synovi.

kluci účesy

Jak na to? Vysušte vlasy ručníkem téměř do sucha. Pak použijte přípravek na tvarování vlasů (gel nebo vosk na vlasy), prsty ho vetřete na temeno hlavy a ofinu, a vytvarujte. Aby účes držel, nebojte se zafixovat ho sprejem na vlasy. Použijte ten nejméně agresivní.

3. Chlapecká stylovost

I váš syn může někdy vypadat stylově a občas se zahrát na dospěláka účesem. Tento střih je nestárnoucí a hodí se nejen malým, ale i velkým.

účesy pro chlapce

Jak na to? Vlasy nevyžadují nějakou speciální úpravu. Jde hlavně o střih. Ten je na bocích kratší a na temeni o něco delší (ale ne o mnoho). Finální dynamická úprava se dosáhne úhlopříčným česáním vlasů do boku – od zátylku až po ofinu, podobně i po stranách – jedna směrem dopředu, druhá směrem dozadu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Chlapecké účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *