Clip in vlasy – vše co potřebujete vědet

V dnešní době je k dispozici několik různých metod prodlužování a zahušťování vlasů. Mezi velmi populární dnes patří i clip in vlasy. Ačkoli nejsou žádnou novinkou, některé ženy o nich ještě neslyšeli. Víte, co v sobě ukrývá metoda clip in?

© neznámý

Co jsou to clip in vlasy?

Clip in vlasy jsou zjednodušeně řečeno pramínky vlasů, které se k vlastním vlasům připínají pomocí “klipu” (clip in). Pomocí metody clip in se vaše vlásky stanou nejen delšími, ale také hustějšími. Pokud vaše vlastní vlasy nepůsobí velmi zdravým dojmem (například jim chybí lesk, lámou se a nedají se ani pěkně učesat do účesu), clip in vlasy také pomohou.

Proč je clip in metoda tak oblíbená?

Důvodů, proč tolik žen na celém světě nedá dopustit na prodlužování vlasů pomocí clip in vlasů, je hned několik. V první řadě je to snadno dostupný způsob a aplikaci clip in vlasů zvládne prakticky každá žena. Zpočátku to sice možná bude chtít trochu cviku, ale pak je to už skutečně hračka.

Clip in vlasy umožňují ženám splnit si sen o krásných, dlouhých a hustých vlasech, i když k nim příroda nebyla v tomto směru velmi štědrá.

Mimo jiné je velkou výhodou i to, že při tomto způsobu prodloužení vlasů nedochází k nadměrné zátěži kořínků, což bývá problémem při jiných metodách prodlužování. Clip in vlasy si můžete kdykoliv “odložit” a vaše vlasy si tak mohou vydechnout a zregenerovat se.

Velmi oblíbené jsou clip in vlasy i mezi kadeřnicemi, které je používají k vytvoření dokonalých účesů, ať už na plesy, svatby či jiné příležitosti.

S clip in vlasy se vaše nejtajnější přání o krásných a hustých vlasech mohou opravdu snadno přeměnit na skutečnost.

K dosažení dokonalého výsledku je třeba vědět si správně vybrat ze široké nabídky clip in vlasů. Jak si tedy správně vybrat?

Hlavní kritéria volby clip in vlasů

Aby vám clip in vlasy vydržely co nejdéle, vždy je dobré orientovat se na kvalitní výrobek. V tomto směru se doporučují 100% pravé lidské clip in vlasy oproti vlasům umělým. S nimi je totiž možné dosáhnout přirozenější efekt a také vám při správné péči déle vydrží.

Jejich výhodou je, že se dají i upravovat běžným způsobem – lze je žehlit, fénovat, natáčet či dokonce barvit.

Oproti tomu syntetické vlasy poslouží spíše jen jednorázově, respektive nevydrží vám tak dlouho jako lidské. Mnoho žen také poukazuje na fakt, že se syntetickými vlasy není efekt tak přirozený jako u lidských clip in vlasech.

clip in vlasy odstíny

Důležité je zvolit i vhodný odstín. Pokud nakupujete v prodejně, můžete si lépe podívat a přirovnat barvu clip in vlasů. V internetových obchodech je však obvykle lepší výběr a ženy často rády nakupují právě v e-shopech. Zde je při problému s výběrem odstínu možné poslat vaši fotku e-mailem a na základě toho vám pomohou vybrat si odstín clip in vlasů.

Výběr přizpůsobte i tomu, za jakým účelem clip in vlasy chcete. Pokud je chcete nosit často a přejete si, aby vám vydržely co nejdéle, pak je lepší hledat skutečně kvalitu, což se však odrazí i na ceně. Platí zde totiž, že čím kvalitnější a “trvanlivější” clip in vlasy, tím je i cena vyšší. Ta závisí i od celkové délky a hustoty (nebo gramáže) – čím delší a hustší, tím dražší.

Zvolit si třeba i podle toho, zda chcete vlasy jen prodloužit, nebo i zahustit, případně vám jde jen o zvýšení hustoty vlasů. V každém dobrém e-shopu nebo obchodu vám s výběrem jistě rádi poradí a odpoví na všechny vaše dotazy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Péče o vlasy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *