Dámske účesy na ježka na hlavách 8 celebrít

Ultra krátke dámske účesy nosí máloktorá žena. No vždy sa občas nejaká nájde, ktorú tento účes osloví. Možno práve taká žije vo vašom okolí, no aj známe celebrity – herečky a speváčky – občas vo svojej kariére siahli k účesu na ježka. Nie vždy si vyholili hlavu z vlastnej túžby, niekedy sa museli prispôsobiť filmovej úlohe, ktorá na ne čakala. Či už chcený alebo nechcený, krátky účes na ježka bol na svete. A my sa teraz spolu pozrieme ktoréže to divy z hudobného a filmového priemyslu nosili tento typ dámskeho účesu.

8 žien celebrít s veľmi krátkymi úšesmi

1. Britney Spears a jej vlasy oholené na kožu

Začíname s Britney Spears, ktorá v roku 2007 šokovala svojím novým účesom celý svet. Vlasy si oholila žiletkou až na kožu. Nikto zo začiatku netušil o dôvode rozhodnutia pre takýto radikálny čin. Neskôr jej právnik objasnil, že sa bála testu na drogy. V tom čase sa súdila so svojím exmanželom komu zverí súd ich deti do starostlivosti. Britney sa bála, že by musela podstúpiť test na drogy (ktoré v tom čase brala) zo vzorky vlasov, tak sa ich všetkých zbavila (zdroj: New York Post).

Dámske účesy na ježka

Britney Spears s oholenou hlavou. © Ben/Dave/Victor/bauergriffin.com

2. Natalie Portman a jej vyholená hlava

Natalie Portman si oholila hlavu kvôli natáčaniu filmu V ako Vendeta v roku 2006. Natalie má zaujímavo tvarovanú lebku, ktorá tak vynikne, a tento účes jej preto celkom pristane.

krátke vlasy strihy portman

Natalie Portman a jej účes na ježka. © N/A

3. Demi Moore s extrémne krátkymi vlasmi

Herečka Demi Moore bola jedna z prvých, ktoré podstúpili takúto radikálnu zmenu kvôli filmovej role. Učinila tak v roku 1997 pre film G.I. Jane, v ktorom si zahrala vojačku.

extrémne krátke vlasy demi moore

Demi Moore s extrémne krátkymi vlasmi. © N/A

4. nakrátko ostrihaná Cate Blanchett

Cate Blanchett sa nechala ostrihať pre film Nebo, ktorý sa natáčal v roku 2000 a premiéru mal v 2002.

cate blanchett krátke vlasy vyholené

Cate Blanchett s nakrátko ostrihanými vlasmi. © N/A

5. Holohlavá Charlize Theron

Charlize Theron sa nechala ostrihať pre film Šialený Max 4 (Mad Max: Fury Road), ktorý má premiéru v roku 2015. Ako uviedol týždenník National Enquirer, Charlize nechodí na verejnosť tak často ako predtým práve kvôli tomu, že sa necíti vo svojej koži s krátkymi vlasmi, a tak čaká kým jej dorastú.

vyholená hlava ženy

Charlize Theron s vyholenou hlavou. zdroj: www.southerntimesafrica.com

6. Kylie Minogue s krátkymi vlasmi

Svetovo známa austrálska speváčka Kylie Minogue sa tiež nechala ostrihať. Jej dôvod bol však iný ako v prípade vyššie spomínaných herečiek. Bola ním rakovina prsníka a strata vlasov z podstúpenej chemoterapie. Našťastie boj s rakovinou vyhrala, a tak môžeme stále počúvať jej spev i naživo na koncertoch. Takto vyzerala mesiac po ostrihaní:

nakrátko ostrihané vlasy

Kylie Minogue s nakrátko ostrihanými vlasmi, © PA, zdroj: dailymail.co.uk

7. Solange Knowles a jej krátky strih vlasov

Sestra slávnej Beyoncé, Solange Knowles (tiež speváčka, textárka, hudobníčka), nosí rada krátke účesy a aj jej to veľmi pristane.

knowles krátky účes

Solange Knowles s krátkym účesom. © Jun Sato/WireImage

8. Mega krátky účes Megan Fox

V roku 2010 vyšla na svetlo sveta správa, že si Megan Fox, podľa mnohých rebríčkov jedna z najsexy žien ameriky, oholila všetky svoje vlasy. Túto správu priniesli bulvárne denníky a mnoho ľudí tomu uverilo. Lenže kedy bola táto správa zverejnená? Ak hádate 1. apríl, máte pravdu. Išlo o fotomontáž. A celkom vydarenú, však posúďte sami:

vyholená hlava megan fox

Fotomontáž vyholenej hlavy Megan Fox. © N/A

V roku 2016 sa môžeme tešiť na holohlavú Halle Berry vo filme Nappily ever after. A zrejme tomu nebude koniec. V budúcnosti sa stretneme s ďalšími hviezdami, ktoré sa rozhodnú pre totálny zostrih vlasov. Ak vás tento účes láka, skúste ho. Dobrou alternatívou je vyholená hlava len na boku ako píšeme v našom článku Dlhé vlasy na boku zostrihané.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *