Okrúhla tvár

Okrúhla tvár
Okrúhla tvár – Dámy, ktoré majú okrúhlu tvár, majú široké lícne kosti a rovnakú výšku aj šírku tváre. Tento typ tváre nie je taký bežný, preto môžete byť rady, že máte jedinečnú tvár. Ak s ňou podľa našich rád vhodne skombinujete štýl účesu, výsledný pozitívny efekt je zaručený!

Strihy vlasov pre dámy s okrúhlou tvárou

Akúkoľvek dĺžku vlasov si vyberiete, máme pre Vás typy strihov vlasov, ktoré sa hodia presne k Vašej okrúhlej tvári.

Krátke vlasy

Správny krátky účes pre okrúhlu tvár by ju mal opticky mierne predlžovať, preto je vhodné, aby boli vlasy na vrchu hlavy dlhšie, upravené dohora. Vyhnite sa účesom s dĺžkou končiacou v oblasti brady a tvarovaniu končekov vlasov do vonkajšej strany – tie by tvári dodávali neželaný objem a rozširovali ju.

no images were found

Polodlhé vlasy

Strih s dĺžkou po plecia, bez ofiny a jemne uhladený účes, ktorý zakrýva boky tváre, je to pravé pre vás. Rovnako ako pri krátkych účesoch, nie je vhodné tvarovanie vlasov smerom von a ofina zakrývajúca čelo.

no images were found

Dlhé vlasy

Dlhé vlasy noste radšej tiež bez ofiny, ako už bolo spomenuté, zakryté čelo opticky tvár zmenšuje. Ak máte rada vlnité vlasy, upravte ich tak, aby boli v oblasti tváre jemnejšie a kučeravejšie smerom ku končekom.

Známe ženy s okrúhlou tvárou

  • Cameron Diaz – úspešná herečka, bývalá modelka
  • Kirsten Dunst – známa herečka, modelka a speváčka
  • Americká herečka Mila Kunis, narodená na ukrajine.

Hľadané výrazy: okrúhla tvár, okrúhla tvár účesy, dámske účesy pre okrúhlu tvár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *