Štvorcová tvár

Štvorcová tvárŠtvorcová tvár – Typická dámska tvár štvorcového tvaruvýrazné črty, široké čelo či hranatú sánku. Častokrát sú najzaujímavejšími modelkami práve dievčatá a ženy s takýmto typom tváre. Nižšie si vyhľadajte štýly účesov vhodné pre Vás podľa dĺžky vlasov (krátke, polodlhé a dlhé).

Strihy vlasov a účesy pre dámy so štvorcovou tvárou

Krátke vlasy

Aby ste zjemnili hranaté črty tváre a vytvorili oblejší dojem, vyberte si strih vlasov s dlhšou ofinou s cestičkou na bok. Môžete tiež zvoliť mierne vlnité účesy. Krátke strapaté účesy, ktoré odokrývajú celú tvár zvýraznia jej hranatý tvar.

Polodlhé vlasy

Prestrihaná ofina na bok, pramienky vlasov jemne padajúce popri tvári a postupne zostrihané vlasy po plecia sú veľmi vhodné riešenie. Odpútate tým pozornosť od hranatej sánky a vytvoríte dojem jemnejších línií. Rovná ofina a strih končiaci v úrovni brady pridávajú na tvári ešte viac hranatosti, a preto sa takýmto účesom radšej vyhnite.

Dlhé vlasy

Šikmá ofina a postupné veľké kučery sú pre vás ideálne. Opäť navodzujú dojem jemnejších línií. Ak nie ste fanúšikom vlnitých a kučeravých vlasov, stačí ak zvolíte správnu ofinu a zvyšok vlasov budete mať postupne zostrihané. Vyhnite sa rovnej ofine a vlasom rovnakej dĺžky.

Hľadané výrazy: štvorcová tvár, štvorcová tvár účesy, dámske účesy pre štvorcovú tvár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *