Čtvercový obličej

Štvorcová tvárČtvercový obličej – Typický dámský obličej čtvercového tvaru má výrazné rysy, široké čelo či hranatou čelist. Častokrát jsou nejzajímavějšími modelkami právě dívky a ženy s takovýmto typem obličeje. Níže si vyhledejte styly účesů vhodné pro Vás podle délky vlasů (krátké, polodlouhé a dlouhé).

Střihy vlasů a účesy pro dámy se čtvercovou tváří

Krátké vlasy

Abyste zjemnili hranaté rysy obličeje a vytvořili oblejší dojem, vyberte si střih vlasů s delší ofinou s pěšinkou na bok. Můžete také zvolit mírně vlnité účesy. Krátké střapaté účesy, které odkrývá celou tvář zvýrazní její hranatý tvar.

Polodlouhé vlasy

Prostříhaná ofina na bok, pramínky vlasů jemně padající vedle tváři a postupně sestříhané vlasy po ramena jsou velmi vhodné řešení. Odpoutáte tím pozornost od hranaté sáňky a vytvoříte dojem jemnějších linií. Rovná ofina a střih končící v úrovni brady přidávají na tváři ještě více hranatosti, a proto se takovým účesem raději vyhněte.

Dlouhé vlasy

Šikmá ofina a postupné velké kadeře jsou pro vás ideální. Opět navozují dojem jemnějších linií. Pokud nejste fanouškům vlnitých a kudrnatých vlasů, stačí když zvolíte správnou ofinu a zbytek vlasů budete mít postupně sestříhaný. Vyhněte se rovné ofině a vlasům stejné délky.

Hledané výrazy: čtvercový obličej, čtvercový obličej účesy, dámské účesy pro čtvercový obličej