Trojúhelníkový obličej

Trojuholníková tvárŠiroká čelist s užšími lícemi a čelem jsou typický znaky trojúhelníkových tváří. Dámy, pokud jste si dosud nevěděli vhodně zvolit účes, podívejte se níže na účesy pasující právě k Vašemu typu obličeje podle délky vlasů.

Účesy a střihy vlasů pro dámy s trojúhelníkovou tváří

Krátké vlasy

Základem je vytvořit účes, který by přidal objem v horní oblasti. Ideální jsou vlasy ostříhané bez ofiny, upravené tak, aby byly mírně střapaté a mírně rozšiřovaly obličej. Dlouhá ofina by v tomto případě zkracovala obličej a upútavala pozornost směrem k širší čelisti.

no images were found

Polodlouhé vlasy

Při vlasech střední délky si můžete dovolit oživit účes šikmou ofinou a větším objemem díky postupně ostříhaným vlasům. Ty by se měly směrem k bradě zužovat; nejvhodnější délka je po ramena. Vyhněte se účesem s délkou po bradu a vytočenými konečky směrem ven.

Dlouhé vlasy

Ať již rovné nebo vlnité vlasy, určitě byste měli zvolit postupně sestříhaný účes. Jemné vlnky lemující obličej a cestička na střed jsou dobrými pomocníky. Střih má ideální tvar tehdy, pokud jednotlivé postupně ostříhané linie končí v úrovni očí, tváří a na ramenou.

Hledané výrazy: trojúhelníkový obličej, trojúhelníkový obličej účesy, dámské účesy pro trojúhelníkový obličej