Dívčí účes pro dlouhé vlasy s rybím copem

Představujeme vám dívčí účes pro dlouhé vlasy s rybím copem z Cutegirlshairstyles.com. Návod s podrobnějším popisem a videem naleznete níže.

Dívčí účes pro dlouhé vlasy – návod

Dívčí účes pro dlouhé vlasy

© www.cutegirlshairstyles.com

Co potřebujete vědět:

Co budete potřebovat:

 • kartáč na vlasy
 • hřeben na tupírování
 • gumičku do vlasů
 • sponku do vlasů
 • lak na vlasy
 • vlasové doplňky (volitelné)

Návod:

 1. Začněte vytvořením vysokého copu, kterému může předcházet francouzské zaplétání (když máte málo času, postačí vám jednoduchý vysoký cop), zajistěte ho gumičkou.
 2. Obtočte gumičku malým pramenem vlasů a zajistěte sponkou do vlasů.
 3. Natupírujte horní polovinu zbývajících vlasů – češte vlasy hřebenem na tupírování proti směru růstu, vrstvu po vrstvě, ale pouze horní polovinu.
 4. Kartáčem na vlasy jemně přejděte po povrchu, abyste zahladili vyčnívající vlásky.
 5. Začněte zaplétat rybí cop, přibližně v polovině.
 6. Skončete se zaplétáním pár centimetrů od konce a zajistěte gumičkou do vlasů.
 7. Trochu natáhněte část vlasů nad rybím copem, kterou jste předtím natupírovali, do hora a do stran, abyste účesu dodali ještě více objemu.
 8. Můžete zafixovat lakem na vlasy (při menších dívkách vynechejte) a případně přidat nějaký vlasový doplněk – stužku nebo mašli do vlasů.

Videonávod

Tentýž účes v dobrém videonávodu s delším pokecem a trapným koncem (alespoň podle mladší protagonistky) 🙂 vám přikládáme zde:


© www.cutegirlshairstyles.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Dívčí účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Unikátní účes pro malé princezny Pokud hledáte účes pro vaši dceru a chcete, aby vypadala jako princezna z pohádky, dopřejte jí ten pocit a vyzkoušejte účes, který vám představíme v t...
Účesy pro malé slečny Jako matka dbám o správnou výchovu svého dítěte tak, jak nejlépe mohu včetně jeho čistého vzhledu a upraveného účesu. Protože mám chlapce, s čistotou ...
Dívčí uzlíkový účes s mašlí Následující dívčí účes je vytvořen uzlíkovou metodou. V rámci uzlíkové metody se účes vytváří pomocí uzlíků, samozřejmě ne zatažených nadoraz. Tento ú...
3 dívčí účesy se třemi zaplétanými copy Dívky si rády zaplétají copy navzájem i rády je nosí. No i ony chtějí občas zkusit něco nového a zároveň je jako rodiče můžeme naučit, že změna je živ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *