Fryzury męskie 2014 – kluczowe trendy

Fryzury męskie 2014 nie dają tyle możliwości uczesania, co fryzury damskie. Nam, mężczyznom, to jednak nie przeszkadza, ponieważ łatwiej nam będzie wybrać właściwy męski styl fryzury. Ten artykuł napisaliśmy specjalnie dla was, by mogliście trzymać rękę na pulsie. Zapraszamy do zapoznania się z nadchodzącymi trendami fryzur męskich 2014.

Fryzury męskie 2014 – włosy na żelu z przedziałkiem

Kilka projektantów modowych do swych kolekcji na 2014 użyło właśnie ten styl fryzury. Włosy cięte są tak, by na czubku głowy były dłuższe i stopniowo są skracane idąc ku dołu i do tyłu głowy. Z użyciem żelu lub wosku długie włosy na czubku (nie tylko grzywka) stylizują się na bok i tak powstanie przedziałek. Pierwszym z przykładów to Valentino:

Fryzury męskie 2014

Fryzura męska 2014 stworzona za pomocą wosku do włosów, Valentino, © N/A

Michael Kors uważa tą fryzurę za top trend w 2014 roku. Wymagał on, by większość modeli miało właśnie ten styl fryzury, przykłady zamieściliśmy w galerii poniżej (kliknij by powiększyć podgląd zdjęcia):

Podobne zdanie ma również Gucci:

Fryzury męskie 2014 Gucci

Fryzury męskie 2014, Gucci, © Go Runway

Ostatnim z przykładów tej fryzury męskiej, który zaprezentujemy, to fryzura przedstawiona przez dom modowy Lanvin.

Wlosy męskie 2014

Włosy na żelu z przedziałkiem w podaniu Lanvin, © Go Runway

Fryzury męskie 2014 – długa grzywka, reszta obcięta na krótko

Kolejną fryzurą, którą często spotykamy na wybiegach, to fryzura z długą grzywką i krótszymi bokami, z wygolonymi włosami z tyłu. Największa objętość włosów skupia się na przednią część. Włosy swobodnie opadają, jednak mogą być również w żel, podobnie jak miało to miejsce w jednym z trendów w 2013 roku. Tę fryzurę męską 2014 można nosić na wiele sposobów. Niektórzy mężczyźni wolą grzywkę wolnie opadającą do czoła, a niektórzy zaczesaną na bok. By utrzymać pożądany kształt, polecamy niektóry ze środków pielęgnacyjnych takich jak żel, wosk lub lakier do włosów.

Fryzura męska 2014

Fryzura męska na 2014 rok z grzywką do czoła – Fendi, © Go Runway

Męska fryzura 2014Męska fryzura 2014 z długą grzywką czesaną w bok – Marni

Fryzury męskie 2014

Fryzura dla mężczyzn 2014 z grzywką w żel – Balenciaga, © Go Runway

Spróbuj eksperymentu i zmień kolor grzywki – rozjaśnij ją o jeden bądź dwa odcienie od naturalnego koloru włosów. Efekt jest oryginalny a pokażesz, że orientujesz się w trendach fryzur.

Dodatki do fryzury męskiej 2014

Modnymi są również akcesoria i dodatki męskie – kapelusze, czapki, berety, chusty. Ekspertem w tej dziedzinie wydaje się być Vivienne Westwood:

Fryzury męskie 2014 dodatki

Dodatki na głowę według Vivienne Westwood, www.vogue.co.uk, © Gorunway,

Chusta do włosów jest również ciekawym dodatkiem i jedną z możliwości jak podkreślić swój styl, jednak nie jest to metoda dla każdego.

Fryzury męskie 2014

Chusta do włosów, © N/A

Oprócz wymienionych trendów fryzur męskich na 2014 rok włosy można stylizować najlepiej tak, by pasowały do kształtu twarzy. W ostatnich latach nie poleca się unikanie żeli ani wosków do włosów. Włosy pielęgnowane w taki sposób wyglądają nowocześnie i przyciąganą uwagę niejednej kobiety. Zapewne również w 2014 roku znajdziesz odpowiednią fryzurę dla siebie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *