Jarní účesy pro ženy – krátké i dlouhé

Přišlo jaro a s ním i plno změn, které zavítaly nejen do přírody, ale jsou vidět všude okolo nás. Už několik dní jsem stála před zrcadlem a říkala si, že by to chtělo nějakou změnu. V zimě jsem nosila vlasy utáhlé do pevného drdolu a schovávala je pod čepicí. Na jaře je ale musím ukázat a moc se mi do toho nechce, protože vypadají strašně. Vrhám obdivné pohledy na kolemjdoucí ženy, které nosí účesy, jako by právě šly z kadeřnického salonu. Už několikrát jsem držela v ruce telefon a chtěla své kadeřnici zavolat. Neudělala jsem to.

Místo toho jsem vzala nůžky a vlasy ostříhala sama. A výsledek? Katastrofa! Teď musím ke kadeřnici, i kdyby z nebe padaly trakaře. Snad dokáže mé vlasy upravit a hezký jarní účes mi na hlavě vytvořit. V koupelně mám i nějakou barvu, ale po té už jsem se neodvažovala sáhnout, protože odborník je odborník. Hledala jsem alespoň nějakou inspiraci na jarní účesy pro ženy, ze kterých bych mohla vybírat. Pojďte se na ně spolu podívat.

Mikádo – ideální jarní účes

Pro potřebu moderní ženy je tu nadčasové mikádo. Nosí ho ženy všech generací po celém světě. Jeho údržba je snadná a rychlá. Dokonce si můžete zvolit různé délky tohoto účesu. Kratší mikádo je vhodné pro ženy s oválným a obdélníkovým obličejem. Delší varianta tohoto účesu sluší ženám s kulatějším obličejem.

mikádo jarní účesy

Mikádo sluší ženám v každém věku. © Foto: Tom Carson; Latest-Hairstyles. Zdroj: www.latest-hairstyles.com

kratší mikádo na jaro

Kratší účes meruňkové barvy plný jarní svěžesti. © Foto: Tom Carson; Latest-Hairstyles. Zdroj: www.latest-hairstyles.com

Elegantní lokny

Lokny a zvlněné vlasy se dají nosit nejen při slavnostních příležitostech. I vy můžete vyjít na ulici s krásným novým jarním účesem, který vytvoříte za pomocí natáček, kulmy nebo vlasové žehličky. Je to opravdu snadné a nepotřebujete k tomu ani pomocnou ruku kadeřníka.

jarní účesy ženy

AnnaLynne McCord a její jarní účes s vlnami. © N/A

krátké lokny účesy jaro

Jarní účes s lokny je vhodný i pro krátké vlasy. © Foto: Tom Carson; Latest-Hairstyles. Zdroj: www.latest-hairstyles.com

Rovné vlasy

I rovné vlasy si zaslouží svůj obdiv. Některé ženy jsou z nich nešťastné, ale jestliže se o vlasy staráte s patřičnou dávkou pečlivosti, stačí změnit střih ofiny, popřípadě vlasy vyčesat do určitého tvaru. Nový jarní vzhled vašeho účesu je na světě a ihned je z vás jiná žena!

rovné vlasy ofina

Dejte si ofinu ostříhat rovně. Uvidíte, jak prokouknete. © Foto: Tom Carson; Latest-Hairstyles. Zdroj: www.latest-hairstyles.com

rovná vlasy patka jaro

Co si nechat udělat svůdnou patku? © Foto: Tom Carson; Latest-Hairstyles. Zdroj: www.latest-hairstyles.com

Stažené vlasy – jarní účesy

Jestliže opravdu nemáte čas na návštěvu kadeřnice a toužíte po novém jarním účesu, udělejte si z vlasů jednoduchý culík nebo vlasy sepněte. Pro nadýchaný efekt vetřete do vlasů tužidlo, vlasy vyfénujte přes kulatý kartáč a teprve po té účes vytvořte. Nezapomeňte nechat malinký pramínek volný. Některé prameny je vhodné i natočit.  To vám dodá pravou eleganci.

jarní účes culík

Vlasy lze učesat do culíku, i když je máte kratší. © Foto: Tom Carson; Latest-Hairstyles. Zdroj: www.latest-hairstyles.com

jarní rozcuch dámský účes

Sepnutý jarní účes vypadá báječně. © Foto: Tom Carson; Latest-Hairstyles. Zdroj: www.latest-hairstyles.com

Ať už si vyberete jakýkoli střih a následný účes, odborníci vám poradí, zda se pro tvar vašeho obličeje hodí a pokud ne, rozhodně toho nemusíte litovat. Je tolik nejrůznějších variací jarních účesů pro ženy, že si jistě zvolíte ten, co vám bude slušet nejvíce. Jaro je tady a s ním i plno nových možností!

Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Marcella. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *