Jednoduché účesy podle celebrit

Znáte to, když potřebujete na chvíli ven a nemáte čas vlasy zdlouhavě upravovat? Pro tyto chvíle existují účesy, které vyžadují minimum úsilí. Zvládne je každá žena, jsou praktické, pohodlné a hodí se k nošení doma i na veřejnosti. Podívejte se, jaké jednoduché účesy nosí celebrity.

Jednoduché účesy - culíky.

Jednoduché účesy podle celebrit – vyzkoušejte je také. © Getty Images. Zdroj: www.refinery29.com

Jednoduché účesy s copánky

Zaplést si vlasy do dvou copánků není nikterak složitá záležitost. Copánky navíc působí hravě a mladistvě. Ženy, které mají vlasy středních délek, se mohou navíc vyhnout otravným pramínkům padajícím do obličeje. Pokud vám některé menší pramínky vlasů přesto připadají otravné, spleťte je také do miniaturních copánků. Tento styl proslavila Alexa Chung. Nemáte dost praxe s copánky? Nevadí! Zkuste dva obyčejné nízko posazené culíky jako Suki Waterhouse, prokáží vám stejnou službu jako copy za minimum času.

Alexa Chung.

Roztomilé copánky jsou praktické a slušivé. To ví i Alexa Chung. © Getty Images. Zdroj: www.harpersbazaar.com

K dalšímu jednoduchému účesu s copánky, který se dá stejně dobře nosit doma i na plese, je potřeba trochu zručnosti. Ničeho se ale neobávejte, zaplést copánky je skutečně jednoduché, pakliže získáte trochu cviku. Jedná se o updo drdůlek, který je velmi ležérní a originální. Pokud vám jdou copánky pěkně od ruky, zkuste také updo s francouzskými copy po stranách á la Olivia Palermo.

Olivia Palermo.

Pro zručnější ženy updo účes s francouzskými copy po stranách ve stylu Olivie Palermo. © Getty Images. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Hravé drdoly

Když není čas ani nálada na upravené a uhlazené drdůlky, perfektně se hodí top knot. Není nic snazšího než vyčesat vlasy nahoru a zamotat je do uzlíku. Vůbec nevadí, že některé kratší pramínky vypadnou. Inspirujte se například Jessicou Hart.

Jessica Hart.

Top knot v provedení Jessicy Hart. © Stylebistro. Zdroj: www.stylebistro.com

Vlasy můžete do veselého drdůlku smotat opravdu různým způsobem a třeba po vzoru Gwen Stefani nechat konečky vlasů vesele trčet nahoru. Záleží na vaší šikovnosti a kreativitě.

Gwen Stefani.

Veselý drdůlek podle Gwen Stefani. © Getty Images. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Vlasy sčesané dozadu

Pro ženy s krátkými i dlouhými vlasy, není nic jednoduššího než sčesání jejich hřívy dozadu. Vlasy pak nepřekáží v obličeji a mohou dokonce vypadat velmi elegantně. Stačí pro jejich zafixování a případný módní mokrý look použít trochu vosku nebo gelu na vlasy a účes je hotov. Zkuste to jako Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez.

Vlasy jednoduše sčesané dozadu sluší nejen Jennifer Lopez. © Stylebistro. Zdroj: www.stylebistro.com

Půl na půl

Toto jsou jednoduché účesy vhodné zejména pro dlouhovlásky jako Bella Thorne nebo Ashley Olsen. Není přece nutné vždy všechny vlasy stáhnout do ohonu nebo drdolu nebo je naopak nechat úplně rozpuštěné. Když chcete mít vlasy stažené, ale přesto se pochlubit jejich délkou, uvolněte některé pramínky a jiné nechte sepnuté, vytvoříte tím něžně elegantní účes.

Bella Thorne.

Jednoduchý účes podle Belly Thorne. © Stylebistro. Zdroj: www.fashionisers.com

Ashley Olsen.

Přední vlasy jednoduše stažené dozadu a zadní ponechány rozpuštěné – ideální pro dlouhovlásky jako Ashley Olsen. © Getty Images. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Rozcuchaný objem

Když se ráno probudíte a máte na spěch, můžete přesto svým účesem zazářit jako Jennifer Aniston. Pro tento účes ani nemusíte své vlasy nijak kartáčovat, stačí je pouze pročísnout prsty a trochu uhladit, aby nevypadaly jako hnízdo. Pokud se vám vlasy rychle mastí a nestíháte si je ráno umýt, využijte suchého šamponu.

Jennifer Aniston.

Rozcuchaný objem podle Jennifer Aniston má šmrnc. © Getty Images. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Účesy celebrit a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *