Letní undercut pro ženy – pánský sestřih, který sluší i ženám

Co se účesů týče, na ženy s krátkými vlasy se často zapomíná. Léto přitom doslova vyzývá ke kratšímu sestřihu, který je praktičtější a v létě komfortnější. Podívejte se na božské undercuty pro ženy. Tyto letní krátké sestřihy jsou inspirované pánskými trendy, ale rozhodně sluší i ženám!

Undercut pro ženy

Undercut pro ženy, které milují krátké vlasy. © Instagram user @hairstylesbybrian. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Undercut pro ženy – Gentlemanský styl

Uhlazený gentlemanský styl je jedním z největších hitů tohoto střihu jak pro muže, tak i pro ženy. Vlasy sčesané dozadu a pečlivě uhlazené jsou nejen praktické, ale zejména pro ženy naprosto neodolatelné a sexy. Ještě výraznějšího efektu docílíte, pokud vlasy obarvíte netradiční barvou.

Uhlazený styl

Uhlazený styl. © Instagram user @thecutlife. Zdroj: www.fashionisers.com

Undercut pro ženy – Když vlasy dorostou

Ženy s krátkými vlasy často působí jako rebelky a s undercutem toho docílí poměrně hravě. Stačí nechat tento sestřih trochu dorůst. Na výraznější úpravy zapomeňte, nechce vlasy spadat do čela a dopřejte si příjemný chlapecký rozcuch. Tento účes působí velmi mladistvě.

undercut účesy pro ženy

Chlapecký rozcuch s undercut účesem pro ženy. © Instagram user @addisonjameshair. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Undercut unisex účesy

Pokud zvolíte tradiční verzi tohoto střihu, jeho úpravy budou opravdu snadné a zábavné. Také ženám sednou vlasy sčesané dopředu. K docílení tohoto looku pomůže pečlivé vyfoukání vlasů a jejich zafixování lakem. Pokud se vám vlasy přirozeně vlní, výsledek bude ještě lepší!

Zvlněný unisex undercut

Zvlněná divočina – unisex undercut pro muže i ženy © N/A. Zdroj: www.short-haircut.com

Undercut pro ženy – Retro dáma s podstřiženými vlasy

Undercut nabízí mnoho možností, jelikož kombinuje krátce střižené vlasy s delšími prameny. Tyto delší pramínky přímo vybízejí k navlnění například v tomto úžasném retro stylu. Nezapomeňte ani na trendy vyholené pěšinky!

dámský účes s podstřiženými vlasy

Navlněný retro styl se zvýrazněnou pěšinkou. © Instagram user @salonchristol. Zdroj: www.fashionisers.com

Undrecut pro ženy – Sidecut

Velkou pečlivost je možné věnovat zejména bočním partiím tohoto střihu. Postranní části se velmi dobře zdobí například vyholením do ztracena nebo vyholováním pěšinek i složitějších obrazců. Sidecut se opět skvěle doplňuje s navlněnými nebo přirozeně kudrnatými vlasy.

Sidecut účesy dámské

Sidecut dámský účes s jemnými vlnami a přehozenými vlasy na stranu. © Instagram user @makeupbyadaniamarie. Zdroj: www.fashionisers.com

Undercut pro ženy – Pixie undercut

Spojením roztomilého pixie střihu a precizního undercutu může vzniknout skutečně zajímavý účes. Tento účes skýtá mnoho stylingových možností a navíc přímo vybízí k barevným experimentům.

Pixie s undercutem s účesem pro ženy

Spojení střihu pixie s undercutem a barvami v netradičním dámském účesu. © Instagram user @agentbossyboots. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *