Letný undercut pre ženy – pánsky strih, ktorý pristane aj ženám

Čo sa účesov týka, na ženy s krátkymi vlasmi sa často zabúda. Leto pritom doslova vyzýva ku kratšiemu zostrihu, ktorý je praktickejší a v lete komfortnejší. Pozrite sa na božské undercuty pre ženy. Tieto letné krátke zostrihy sú inšpirované pánskymi trendami, ale rozhodne pristanú aj ženám!

Undercut pre ženy

Undercut pre ženy, ktoré milují krátke vlasy. © Instagram user @hairstylesbybrian. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Undercut pre ženy – Gentlemanský štýl

Uhladený džentlmenský štýl je jedným z najväčších hitov tohto strihu ako pre mužov, tak aj pre ženy. Vlasy sčesané dozadu a starostlivo uhladené sú nielen praktické, ale najmä pre ženy absolútne neodolateľné a sexi. Ešte výraznejší efekt docielite, ak vlasy zafarbíte na netradičnú farbu.

Uhladený štýl pre ženy undercut

Uhladený štýl pre ženy. © Instagram user @thecutlife. Zdroj: www.fashionisers.com

Undercut pre ženy – Keď vlasy dorastú

Ženy s krátkymi vlasmi často pôsobia ako rebelky a s undercutom toho docielia pomerne hravo. Stačí nechať tento zostrih trochu dorásť. Na výraznejšie úpravy zabudnite, nechajte vlasy padať do čela a doprajte si príjemné “chlapčenské hniezdo”. Tento účes pôsobí veľmi mladistvo.

undercut účesy pre ženy

Chlapčenské hniezdo s undercut účesom pre ženy. © Instagram user @addisonjameshair. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Undercut unisex účesy

Ak zvolíte tradičnú verziu tohto strihu, jeho úpravy budú naozaj jednoduché a zábavné. Taktiež ženám sadnú vlasy sčesané dopredu. Na docielenie tohto looku pomôže starostlivé vyfúkanie vlasov a ich zafixovanie lakom. Ak sa vám vlasy prirodzene vlnia, výsledok bude ešte lepší!

Zvlnený unisex undercut

Zvlnená divočina – unisex undercut pre mužov i ženy © N/A. Zdroj: www.short-haircut.com

Undercut pre ženy – Retro dáma s podstrihnutými vlasmi

Undercut ponúka veľa možností, pretože kombinuje krátko strihané vlasy s dlhšími prameňmi. Tieto dlhšie pramienky priamo nabádajú k navlneniu napríklad v tomto úžasnom retro štýle. Nezabudnite ani na trendy vyholené cestičky!

dámske podstrihnuté účesy

Navlnený retro štýl so zvýraznenou cestičkou. © Instagram user @salonchristol. Zdroj: www.fashionisers.com

Undrecut pre ženy – Sidecut

Väčšiu dôkladnosť je možné venovať najmä bočným partiám účesu s podstrihnutými vlasmi. Postranné časti sa veľmi dobre zdobia napríklad vyholením do stratena alebo holením cestičiek, či zložitejších obrazcov. Sidecut sa opäť skvele dopĺňa s navlnenými alebo prirodzene kučeravými vlasmi.

Sidecut účesy dámske

Sidecut dámsky účes s jemnými vlnami a prehodenými vlasmi na stranu. © Instagram user @makeupbyadaniamarie. Zdroj: www.fashionisers.com

Undercut pre ženy – Pixie undercut

Spojením roztomilého pixie strihu a precízneho undercutu môže vzniknúť skutočne zaujímavý účes. Takýto účes poskytuje mnoho stylingových možností a navyše priamo nabáda k farebným experimentom.

Pixie s undercut účesom pre ženy

Spojenie strihu pixie s undercutom a farbami v netradičnom dámskom účese. © Instagram user @agentbossyboots. Zdroj: www.therighthairstyles.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *