Malování na vlasy – vlasové umění, které vás dostane

Móda se neustále vyvíjí a je potřeba přicházet neustále s něčím novým. Zajímavým trendem, který se pozvolna dostává do našeho povědomí, je malování na vlasy. Tyto barevné obrazy jsou opravdu jedinečnou technikou, která dokáže zaručeně upoutat. S touto neobvyklou technikou jakého si tetování na vlasy přišla umělkyně a vlasová stylistka Janine Ker. Podívejte se na malou ukázku tohoto umění, které se jistě velmi brzy rozšíří také u nás.

Malování na vlasy

Malování na vlasy jako neotřelé umění i módní trend. © Instagram user @janine_ker_hair. Zdroj: www.fashionisers.com

Malování na vlasy – Jednoduché symboly

Mít takový malý dočasný symbol, který by vyjádřil mé pocity a ještě navíc oživil můj účes – to je velmi lákavá myšlenka. Janine Ker k vytvoření těchto tetování používá zejména smývatelné barvy na vlasy, takže, když se ozdoba přestane líbit, není problém se jí zbavit. Jde o velmi působivou vlasovou dekoraci, která se dá využít k nejrůznějším příležitostem. Nádherně může vypadat například „vytetované” srdíčko.

Srdce ve vlasech

Decentní srdíčko. © Instagram user @thehairgypsy. Zdroj: www.fashionisers.com

Velmi efektní jsou ale také jiné symboly, které doplňují složitější účesy. Abstraktní obrazy slunce úžasně ozdobí elegantní drdol. Dnes už nepotřebujete ani výrazné spony do vlasů.

Vlasové tetování slunce

Symboly slunce. © Instagram user @polskey. Zdroj: www.fashionisers.com

Malování na vlasy – Přírodní motivy

Současná popularita květů ve vlasech se neomylně projevuje i v této technice. Květinové motivy vytvořené dokonalou kombinací barev, vypadají na vlasech zkrátka božsky, ať už jsou obrazy vymalované v ombré stylu, tedy ve spodní vlasové délce, nebo na postranních pramenech či na temeni.

Květiny ombré

Ombré květiny. © Instagram user @janine_ker_hair. Zdroj: www.fashionisers.com

Květované vlasové tetování

Motiv květů. © Instagram user @janine_ker_hair. Zdroj: www.fashionisers.com

Květy samozřejmě nejsou to jediné. Mezi oblíbené přírodní motivy patří také ptáci nebo motýli. Obrazy ideální pro letní hudební festivaly.

Ptačí vlasové tetování

Populární přírodní ptačí motiv. © Instagram user @cassandralee_hair. Zdroj: www.fashionisers.com

Obrazy motýlů

Obrazy motýlů. © Instagram user @salonimagemd. Zdroj: www.fashionisers.com

Malování na vlasy – Abstrakce

Divoké a barevné vlasové abstrakce jsou úžasným prostředkem pro sebevyjádření. Barevné obrazce na vlasech mohou kompletně změnit váš styl.

Krátké modré vlasy

Barevná abstrakce. © Instagram user @janine_ker_hair. Zdroj: www.fashionisers.com

Pokud ale ženy chtějí přeci jen zůstat decentní, mohou se nechat inspirovat trendem barevných obrazců ve spodních vlasových vrstvách. Tato drobnost umožňuje obraz rafinovaně skrýt i ukázat při vhodných příležitostech.

Obrazec na vlasech

Rafinovaná abstrakce. © Instagram user @djvictory. Zdroj: www.fashionisers.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Rybí cop – návod, postup, video Zapletené copy jsou trendy a oblíbené účesy žen. V tomto článku si představíme rybí cop - typ copánkového účesu, který se podobá na rybí ocas. Postup ...
Letní účesy – aktuální trendy účesy na léto Letní účesy jsou vhodné na léto právě proto, že nevyžadují dlouhý čas na jejich vytvoření, ani přílišnou péči a navíc jsou vzdušné. Vybrali jsme pro v...
Sexy účes s drdolem na boku Na LosHairos jsme se již drdolům věnovali v článku 4 účesy s drdolem, které si oblíbíte, vynechali jsme však účesy s drdolem na boku hlavy, abychom vá...
4x vlasové květiny z copánků – upravte dlouhé vlasy originálně... Dlouhé vlasy si žádají opravdu hodně péče, ale i praktických úprav. Dlouhovlásky proto mívají v oblibě nejrůznější culíky, drdoly i copy. Někdy je ale...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *