Odrůstající ofina – tipy na její úpravu

Ofiny jsou již několik let velmi silným trendem. Problém ale nastává, když ofina odrůstá a tím se v podstatě celý původní střih ničí. Hlavu vzhůru! Pokud nemáte právě čas zajít si ke kadeřnici, můžete z původního střihu vytvořit účes zcela nový. Odrůstající ofina nemusí představovat problém ale příjemnou a stylovou změnu. Celebrity vám poradí, jak na to.

Odrůstající ofina

Odrůstající ofina – upravte se elegantně podle celebrit. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Odrůstající ofina – Zapleťte ji!

Jedno z nejjednodušších řešení, jak se vyhnout otravným pramínkům, které spadají do očí, je zaplést je do copánku. Pokud ale zároveň chcete oslnit svou nápaditostí, zkuste to jako Kate Bosworth a spleťte svou ofinu do částečného milkmaid stylu. V kombinaci s navlněnými vlasy budete vypadat roztomile a romanticky.

zapletená ofina

Zapletená ofina Kate Bosworth. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Odrůstající ofina – Sepněte ji!

Ve fázi, kdy ofina dosahuje délky, se kterou se zkrátka nedá dost dobře pracovat, je nejsnadnějším řešením její sepnutí. Pomocí několika pinetek můžete nepoddajné vlasy zkrotit a navíc dokonce vytvořit elegantní retro účes podle Suki Waterhouse. Ideální na večer.

retro účes s ofinou

Retro účes Suki Waterhouse. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Odrůstající ofina – Sčešte ji na stranu!

Ve fázi, kdy pramínky dlouhé ofiny začínají nepříjemně spadat do očí, je dobré sčesat je na stranu. Stačí jen rozdělit vlasy postranní pěšinkou a pohodová šikmá ofina ve stylu Emmy Stone je na světě.

šikmá odrůstajíci ofina

Emma Stone a šikmá ofina. © Getty. Zdroj: www.elle.com

Pokud si chcete dopřát trochu trendy retro stylu, zvolte pěšinku uprostřed. Vytvoříte již klasický účes, kterým se proslavila Alexa Chung.

odrůstajíci ofina s pěšinkou

Alexa Chung a její stylová retro ofina. © Getty. Zdroj: www.popsugar.com

Odrůstající ofina – Využijte vlasových pomocníků!

Když nevíme, co s ofinou, řešení je nasnadě. Použijeme čelenku. Stáhnout vlasy čelenkou nemusí být nuda. Například Olivia Palermo rozdělila svou ofinu centrální pěšinkou a nezbedné pramínky zafixovala pomádou. Pro větší efekt svůj účes navíc obohatila módní koženou čelenkou a tím dosáhla dvojí fixace celého účesu.

ofina s čelenkou

Ofina Olivie Palermo zafixovaná pomádou a čelenkou. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Tenké čelenky vypadají skvěle také v kombinaci s jednoduchými culíky a vysokými drdoly.

Odrůstající ofina – Zastřihávejte!

Pokud plánujete, že se ofiny zbavíte a necháte si ji dorůst, nezapomínejte na její pravidelné jemné zastřihování a zarovnávání. Lépe tak udržíte tvar ofiny, ale také podpoříte zdraví a růst svých vlasů, stejně jako Taylor Swift.

dlouhá odrůstajíci ofina

Taylor Swift a její precizně zastřižená ofina. © Getty. Zdroj: www.elle.com

Příspěvek byl publikován v rubrice Dámské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Noste bob účesy jako celebrity Bob nebo lob, to jsou účesy, které jsou trendy už nějaký ten pátek. Tento specifický střih ale vůbec nemusí nudit. Naopak. Bob účes je lehký, vzdušný ...
Dámské účesy 2016 – trendy střihy pro ženy! Přinášíme vám širokou paletu dámských účesů pro rok 2016 ve všech délkách. Vybírat můžete z copánkových variací, krátkých extravagantních střihů nebo ...
4x vlasové květiny z copánků – upravte dlouhé vlasy originálně... Dlouhé vlasy si žádají opravdu hodně péče, ale i praktických úprav. Dlouhovlásky proto mívají v oblibě nejrůznější culíky, drdoly i copy. Někdy je ale...
3 triky pro dokonale přirozené vlny Vlnité vlasy jsou stále hitem číslo jedna. Kromě precizních loken jsou v oblibě ležérní přirozené vlny, a i když se to nezdá, vytvoření takto jednoduš...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *