Oskarové účesy: Kate Hudson vs Diane Kruger – ktorá má lepší?

Udeľovanie Oscarov je v šoubiznise veľká vec, na ktorú sa netešia len nominovaní, ale aj fanúšikovia filmového priemyslu. Muži sa väčšinou oblečú do čierneho saka alebo smokingu, ženy sa však môžu s outfitom vyhrať. A to nielen s oblečením a doplnkami, ale aj s účesmi. I keď cenu “herečka v hlavnej úlohe” vyhrala Cate Blanchett, čo sa týka účesov, scénu ovládli Diane Kruger a Kate Hudson. Ktorá z nich má podľa vás lepší účes?

Oscarový účes Kate Hudson

Kate Hudson sa pred galavečerom zverila do rúk hollywoodskeho kaderníka menom Chris McMillan, mimochodom je osobným vlasovým stylistom ďalšej nestarnúcej hviezdy – Jennifer Aniston. Ten sa inšpiroval podľa jej večerných šiat a vytvoril účes s vlnami zo 60-tych rokov min. storočia. Retro účesy sú v móde i dnes, nevraviac o tom, že vlnité účesy sú trendom pre tento rok. Nech sa páči, tu ho máme:

Oscarový účes Kate Hudson

Kate Hudson a jej vlnitý účes z Oscarov, © Getty Images

vlnitý účes Kate Hudson

Oscarový účes Kate Hudson s vlnami, © Kevork Djansezian / Getty Images

Oscarový účes Diane Kruger

Diane Kruger tiež nenechala účes na seba a zverila sa do rúk skúseného kaderníka menom Kylee Heath. Vytvoril jej zaujímavý účes so zapletanými vrkôčikmi vzadu vzájomne pospájanými, s jedným prechádzajúcim cez temeno hlavy. Aj tento účes čerpá z trendov na dámske účesy pre rok 2014. Článok na túto tému si môžete prečítať TU.

Oscarový účes Diane Kruger

Diane Kruger a jej oscarový účes spredu, © Jon Kopaloff / Getty Images

Pri pohľade tvárou v tvár sa vám jej účes môže zdať jednoduchý, no ten “zázrak” sa nachádza vzadu. Na ďalšom obrázku to pekne vidno:

Vrkočový účes Diane Kruger

Účes Diane Kruger – pri pohľade zboku dobre vidno vrkoče, © Jon Kopaloff / Getty Images

Ktorý z týchto dvoch účesov svetoznámych herečiek sa vám páči viac? Kate Hudson alebo Diane Kruger? Svoj názor nám môžete prezradiť v komentári pod článkom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *