Oskarové účesy: Kate Hudson vs Diane Kruger – která má lepší?

Udělování Oscarů je v showbyznysu velká věc, na kterou se netěší jen nominováni, ale i fanoušci filmového průmyslu. Muži se většinou obléknou do černého saka anebo do smokingu, ženy se však mohou s outfitem vyhrát. A to nejen s oblečením a doplňky, ale také s účesy. I když cenu “herečka v hlavní roli” vyhrála Cate Blanchett, co se týče účesů, scénu ovládli Diane Kruger a Kate Hudson. Která z nich má podle vás lepší účes?

Oscarový účes Kate Hudson

Kate Hudson se před galavečerem svěřila do rukou hollywoodského kadeřníka jménem Chris McMillan, mimochodem je osobním vlasovým stylistou další nestárnoucí hvězdy – Jennifer Aniston. Ten se inspiroval podle jejích večerních šatů a vytvořil účes s vlnami ze 60-tých let min. století. Retro účesy jsou v módě i dnes, nemluvě o tom, že vlnité účesy jsou trendem pro letošní rok. Ať se líbí, tady ho máme:

Oscarový účes Kate Hudson

Kate Hudson a její vlnitý účes z Oscarů, © Getty Images

vlnitý účes Kate Hudson

Oscarový účes Kate Hudson s vlnami, © Kevork Djansezian / Getty Images

Oscarový účes Diane Kruger

Diane Kruger také nenechala účes na sebe a svěřila se do rukou zkušeného kadeřníka jménem Kylee Heath. Vytvořil jí zajímavý účes se zaplétanými copánky vzájemně vzadu pospájenými, s jedním procházejícím přes vrch hlavy. I tento účes čerpá z trendů na dámské účesy pro rok 2014. Článek na toto téma si můžete přečíst ZDE.

Oscarový účes Diane Kruger

Diane Kruger a její oscarový účes zepředu, © Jon Kopaloff / Getty Images

Při pohledu tváří v tvář se vám její účes může zdát jednoduchý, ale ten “zázrak” se nachází vzadu. Na dalším obrázku to pěkně vidět:

Copánkový účes Diane Kruger

Účes Diane Kruger – při pohledu zboku dobře vidět zaplétané copánky, © Jon Kopaloff / Getty Images

Který z těchto dvou účesů světoznámých hereček se vám líbí víc? Kate Hudson nebo Diane Kruger? Svůj názor nám můžete prozradit v komentáři pod článkem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Účesy celebrit a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *