Pánské účesy 2014 – klíčové trendy

Pánské účesy 2014 přinášejí méně trendů než ty dámské. To nám, mužům, nevadí, bude se nám snadněji vybírat ten správný pánský střih vlasů. Sestavili jsme tento článek, abychom vás udrželi v obraze. Pojďme se tedy podívat jaké nás čekají pánské účesy 2014.

Pánské účesy 2014 – nagelované vlasy do strany s pěšinkou

Několik módních návrhářů s módou pro rok 2014 použilo na svých modelech právě tento styl účesu. Střih vlasů je na temeni delší a postupně se zkracuje směrem dolů a dozadu. Použitím gelu nebo vosku se dlouhé vlasy na temeni (nejen ofina) styluje do strany, přičemž vznikne pěšinka. Prvním příkladem je Valentino:

pánské účesy 2014

Pánský účes 2014 s použitím vosku na vlasy; Valentino, © N/A

Michael Kors vidí tento účes jako top trend pro rok 2014. Využil ho na většině svých modelů, ukázky najdete ve fotogalerii níže (kliknutím na náhledy fotografie zvětšíte):

Michael Kors pánské účesy 2014, © Go Runway

Podobně se na věc dívá i Gucci:

pánské účesy 2014 Gucci

Pánské střihy vlasů 2014 – Gucci, © Go Runway

A posledním příkladem tohoto pánského účesu, který vám představíme, je módní dům Lanvin:

pánské střihy 2014 vlasy

Nagelované vlasy s pěšinkou v podání Lanvin, © Go Runway

Pánské účesy 2014 – dlouhá ofina, krátký zbytek

Dalším často se objevujícím účesem na módních molech je účes s dlouhou ofinou a kratšími boky s vyholenými vlasy na zátylku. Největší objem vlasů se soustřeďuje do přední části. Vlasy jsou padlé, ale mohou být i nagelované, podobně jako tomu bylo v rámci jednoho z trendů v roce 2013. Tento pánský účes 2014 lze nosit na více způsobů. Někteří muži budou jistě preferovat ofinu volně spuštěnou do čela, jiní si ji budou česat více do boku. Pro udržení tvaru doporučujeme použít nějaký z podpůrných prostředků jako gel, vosk nebo lak na vlasy.

střihy vlasů pro muže 2014

Pánský účes pro rok 2014 s dlouhou ofinou do čela – Fendi, © Go Runway

Pánský účes 2014 s dlouhou ofinou do boku – Marni, © Go Runway

pánské účesy 2014

Účes pro muže 2014 s nagelovanou ofinou – Balenciaga, © Go Runway

Zkuste zaexperimentovat a změňte barvu ofinyzesvětlete ji o jeden až dva odstíny od vaší přirozené barvy. Budete originální a dáte najevo, že se vyznáte ve vlasových trendech.

Pánské doplňky k účesům 2014

Módním jsou i pánské doplňky jako klobouky, čepice, barety, šátky. Expertkou na tuto oblast se zdá být Vivienne Westwood:
pánské účesy 2014 s doplňky

Módní doplňky na hlavu podle Vivienne Westwood, zdroj: www.vogue.co.uk, © Gorunway, zpracování: www.loshairos.com

Šátek do vlasů je také zajímavým doplňkem jak zvýraznit účes nebo váš osobitý styl, ale každý si na něj netroufne.

pánské střihy vlasů 2014

Šátek do vlasů, zdroj neznámý

Kromě výše zmíněných trendů pánských účesů pro 2014 si můžete vlasy upravit nejlépe tak, jak vám pasují podle tvaru vašeho obličeje. Poslední roky však platí, že byste se neměli vyhýbat gelem a voskům do vlasů. Takto upravené vlasy působí moderně a stylově a přitahují pohledy dámského publika. Věříme, že si najdete ten pravý pánský účes i v roce 2014.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *