Pánské účesy 2015

Pánské účesy 2015! Poznejte účesy, které vévodí módním trendům sezóny 2015. Uhlazený styl, ležérní ofina i divoké kudrny – tím vším se nyní mohou pánské účesy pyšnit. Jste drsňák nebo elegán? Řekněte to svým účesem.

Pánské účesy 2015

Pánské účesy 2015! Účes vytvořený stylistou Robertem Kirbym (Sanrizz). Foto: © Andres Reynaga. Zdroj: www.fashionbeans.com

Pánské účesy 2015 – krátké vlasy

Obecně platí trend delších pánských vlasů, takže nejlépe uděláte, když své kštici necháte trochu volnosti a dovolíte jí pár centimetrů poporůst. Pro muže, kteří nemají náladu ani čas starat se o svůj účes, se nabízí klasické řešení v podobě ježka. Pozor, i tuto krátkou klasiku může šikovný kadeřník ozvláštnit, když strany více vyholí a zbytek ponechá delší.

pánské účesy 2015

Sestřih na ježka předvádí Jack Spade. © Getty Images. Zdroj: www.askmen.com

Pokud jste elegán, vsaďte na uhlazený styl. I zde samozřejmě platí převládající střih, kde jsou strany a zadní část kratší než zbytek vlasů. Základem je tedy klasický undercut po vzoru Davida Beckhama. Retro inspirace je patrná zejména v narůstající oblibě pěšinky na stranu. Sčešte si vlasy do uhlazené patky – není to složité, nezabere to mnoho času a efekt bude oslnivý.

pánské účesy pro rok 2015

Elegantně uhlazené vlasy s pěšinkou na straně z kolekce Calvina Kleina. © Yannis Vlamos. Zdroj: www.vogue.it.en

Uhlazený gentlemanský styl 30. let můžete ještě vyladit, když své vlasy sčešete dozadu a dotvarujete za pomocí gelu. Gel je v současnosti vlasovým pomocníkem číslo jedna.

účesy pro muže 2015

Uhlazený styl s vytvarovanou patkou na stranu – pánské účesy 2015. © Viktor & Rolf.

Další nezbytností pánských účesů 2015 je ofina. Byť sčesaná dozadu nebo na stranu, pořád tu s námi je. Zubatá ofina, asymetrická, rozevlátá nebo uhlazená a rovná – to záleží pouze na vás.

Dlouhá ofina 2015

Undercut s delší rozcuchanou ofinou – trendy pro pánské účesy 2015. © Sacai.

účesy 2015 pro muže trendy

Ofina může být klidně vyčesaná vzhůru, ale nezapomeňte na módní pěšinku na straně, jak nám předvádí W.R.K. © Getty Images. Zdroj: www.askmen.com

K divokým pánským účesům neodmyslitelně patří také punkový styl, který je v roce 2015 více než módní.

Punkový styl pánské účesy 2015

Punkový styl jako jeden z trendů pro pánské účesy 2015. © Men’s Hairdressing Federation. Foto: © Desmond Murray. Zdroj: www.fashionbeans.com

Další důležitý styl, který je vysoce trendy, by se dal nazvat organizovaným chaosem. Jedná se v podstatě o rozcuch, který je ovšem pečlivě připraven a zafixován. Ač se zdá, že se stačí ráno probudit, prohrábnout vlasy rukou a jít, i tento účes vyžaduje pečlivý styling. Rozcuch může od těch krátkých přejít až ke středním délkám vlasů.

krátké vlasy 2015 pro muže

Divoký rozcuch kratších vlasů á la Orley. © Getty Images. Zdroj: www.askmen.com

delší vlasy účesy 2015 pánské

Rozcuch u delších vlasů. Od stylistů Cliva Allwrighta a Edwina Johnstona pro KMS California – účesy 2015 pánské. Foto: © Yu Tsai. Zdroj: www.fashionbean.com

Pánské účesy 2015 – dlouhé vlasy

Módu dlouhých vlasů úspěšně prosazuje například Jared Leto, pravdou ale je, že dlouhé vlasy sluší málokterému muži. Dlouhým vlasům, tedy u mužů délka zhruba po ramena, nesmí chybět trendy pěšinka uprostřed. Nezáleží na tom, jestli jsou vaše vlasy dokonale rovné, zvlněné nebo třeba kudrnaté, mějte ale na paměti, že mastné nebo poškozené vlasy jsou naprostým tabu. I zde se může ke slovu dostat gel na vlasy!

Dlouhé vlasy 2015 pánské

Vlasy po ramena s pěšinkou uprostřed – trendy pro pánské účesy 2015 s dlouhými vlasy. © Getty Images.

Vlnitý účes pánský 2015

Delší vlnité vlasy ladí s plnovousem – účesy pro muže pro rok 2015. © El Palacio de Hierro. Zdroj: www.fashionbeans.com

Dlouhé vlasy mohou být často nepraktické, proto si v roce 2015 mohou i muži dovolit svázat je do culíku nebo drdolu.

pánské dlouhé účesy 2015

Uros Mikic pro Kinky Curly Straight vytváří divoce zvlněný drdol – trendy pánské dlouhé účesy 2015. Foto: © Karla Majnaric. Zdroj: www.fashionbeans.com

Undercut - drdol 2015

I undercut může tvořit drdůlek – pánské účesy 2015. © Matrix Creative Team. Zdroj: www.fashionbeans.com

Pánské účesy 2015 – vousy

Vousy nezůstaly pouhou dominantou movemberu, jejich popularita stoupá i v sezóně 2015. Na rozdíl od minulých let ale není třeba zůstat jen u lehkého strniště. Rok 2015 je ve znamení bradky a plnovousu, který se dá kombinovat s účesy všech délek. Vyzkoušejte například plnovous v kombinaci s dlouhými vlasy nebo dokonce se zmíněným culíkem, vytvoříte tím zajímavou kombinaci elegance a nedbalosti. Tento styl nám ve své kolekci představuje například Petra Měchurová.

Dlouhé vlasy plnovous trendy 2015

Dlouhé vlasy s gelovým stylingem a plnovousem z kolekce Drive Petry Měchurové. Zdroj: www.fashionbeans.com

Pánské účesy 2015 – další trendy

Nejnovější trendy v pánských účesech se zabývají také barvou. Nejen ženy, ale i muži mohou bez obav okusit kouzlo melíru. Pánský melír se nemusí týkat jen přirozených barev, i muži mohou nyní experimentovat a probarvovat třeba ofinu extravagantnějšími odstíny. Co takhle růžový melír? Troufnete si?

pánský melír 2015 trendy

Módní oříškový odstín s jemně promelírovanou ofinou od Trevora Sorbie Creative Team – módní trendy pro pánský melír v roce 2015. Zdroj: www.fashionbeans.com

Mezi další módní odstíny patří platinová i špinavá blond a oříškovo – karamelové probarvování. Vyhráno máte i v případě, že jste přirozeně zrzavý. Zrzavá je v módě více než kdy jindy. V neposlední řadě je třeba zmínit důraz na přirozené šediny. Pánové, nebojte se poukázat na svůj věk stylově, šediny jsou sexy.

Polodlouhé účesy 2015 pánské

Polodlouhé vlasy v módním odstínu – pánské vlasy 2015. © Haider Ackermann.

zrazavé vlasy 2015 pro muže

Módní zrzavý odstín v účesu do Ronana Stewarta a Michaela Deera pro RoCo. Foto: © David Paul Vail. Zdroj: www.fashionbeans.com

Pánské účesy - šediny 2015

Neskrývejte své šediny. Pro RoCo od stylistů Ronana Stewarta a Michaela Deera. Foto: © David Paul Vail. Zdroj: www.fashionbeans.com

Když pomineme důležitost barev, existují i další doplňky, kterými mohou muži svůj vzhled oživit. Tím nejdůležitějším pro rok 2015 jsou čelenky. Čelenka nemusí být jen záležitostí žen, i mužům sluší a navíc jsou tak praktické zejména pro muže s delšími vlasy. Ukažte, co ve vás je.

Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Pánské účesy 2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *