Pánské účesy 2016 – žhavé trendy pro muže!

Ačkoli pánské účesy zpravidla neprocházejí tak markantními sezónními změnami, jako účesy ženské, nesmíme na ně zapomínat. Letos se totiž i muži můžou inspirovat těmi nejdivočejšími a nejkreativnějšími střihy a stylingy, kde nebudou chybět dámské prvky ani pořádný plnovous. Podívejte se s námi na úžasné pánské účesy 2016!

Pánské účesy 2016

Pánské účesy 2016 – žhavé trendy střihy vlasů pro muže! © HJi. Zdroj: www.hji.co.uk

Pánské účesy 2016 – Účesy pro krátké vlasy

Letošní rok jednoznačně patří kreativitě, tudíž je velice v módě střídání délek vlasů. To platí i pro vlasy velmi krátké. Už žádné nudné střihy, tentokrát je třeba si se vším pořádně vyhrát. Zkušený kadeřník dokáže i z krátkých vlasů udělat trend. Stačí kombinace postupně vyholených partií a nový hit, kterým je vyholená pěšinka!

trendy pánské účesy 2016

Krátký střih s pěšinkami je pro muže hitem roku 2016. © HJi. Zdroj: www.hji.co.uk

muži střihy vlasů 2016

Krátké vlasy s výraznou pěšinkou – pánské účesy 2016. © Fashion Beans. Zdroj: www.fashionbeans.com

Postupně vyholené strany a delší vlasy na vrcholu hlavy – to je největší hit roku 2016. Rozdíly jsou ovšem ve stylingu a dalších drobných detailech. Klasikou zůstává gentlemansky uhlazený styl dozadu sčesaných vlasů.

sestřih muži 2016 vlasy

Uhlazené vlasy – kombinace delších pramenů a vyholených stran – je jedním z trendy účesů pro muže. © HJi. Zdroj: www.hji.co.uk

Sportovněji a ležérněji působí vlasy, které jsou jemně prostříhané, vyčesané nahoru a zafixované silným lakem na vlasy. Ještě lépe ale uděláte, když si vlasy sčešete naopak dolů do obličeje. Patky a ofiny jsou letos v kurzu.

Vlasy vyčesané pánské 2016

Krátké vlasy vyčesané nahoru – trendy styl vlasů pro muže 2016. © Men´s Hairstyle Trends. Zdroj: www.menshairstyletrends.com

Dlouhá ofina pánská 2016

Dlouhá ofina je top prvkem pánských účesů 2016. © Benn Healy. Zdroj: www.hji.co.uk

Na velké popularitě získal také účes pompadour. Dlouhé vlasy nahoře elegantně vyčesané, přičemž strany tvoří pečlivě vyholený přechod. Ani u těchto účesů nezapomínejte na vyholené pěšinky, dodají účesu šmrnc!

hipsterský účes 2016

Pompadour účes s pěšinkou na straně. © Karla Majnaric. Zdroj: www.hji.co.uk

hipsterské účesy 2016

Pompadour účes s vyholenými pěšinkami – trendy hipsterský účes 2016. © Men´s Hairstyle Trends. Zdroj: www.menshairstyletrends.com

Podobného účesu s o něco delšími vlasy dosáhnete, když své vlasy pečlivě vyfoukáte přes kulatý kartáč a zafixujete. A pokud toužíte po nedbalejší eleganci, nechejte prameny vlasů volně spadat do obličeje. Takové hřívě žádná neodolá.

sexy vlasy pro muže 2016

Delší vlasy vyfoukané přes kulatý kartáč. © Men´s Hairstyle Trends. Zdroj: www.menshairstyletrends.com

Letošním trendem číslo jedna, který nebude mít konkurenci, jsou delší bohémsky zvlněné vlasy, kudrny a rozcuchy. Mnoho mužů tak využije fakt, že se jim vlasy přirozeně kroutí. Těm, kteří to štěstí nemají, postačí kvalitní stylingový přípravek a lehké promačkání vlasů.

Rozcuch účes trendy pánský

Ležérní rozcuch. © Men´s Hairstyle Trends. Zdroj: www.menshairstyletrends.com

Kudrnaté vlasy pánské 2016

Kudrnaté vlasy – styling vlasů pro muže v roce 2016. © Mieka Hairdressing. Zdroj: www.fashionbeans.com

TIP: podobné a další hipsterské účesy u nás na webu

Pánské účesy 2016 – Účesy pro střední vlasové délky

Ani muži s polodlouhými vlasy nepřijdou zkrátka. Účesy pro střední délky vycházejí z předešlých střihů. Stačí si jen vyhrát s jejich úpravou podle oblíbeného stylu – sčesat vlasy dozadu nebo je třeba jen nechat rozverně poletovat?

Polodlouhé vlasy sčesané dozadu

Účes střední délky sčesaný dozadu – stylový pánský účes letošního roku. © Men´s Hairstyle Trends. Zdroj: www.menshairstyletrends.com

Polodlouhý rozcuch

Polodlouhé vlasy s ofinou. © Fashion Beans. Zdroj: www.fashionbeans.com

Pánské účesy 2016 – Účesy pro dlouhé vlasy

Ani éra dlouhých vlasů není na ústupu, a ani zde se fantazii nekladou meze. Trendy jsou zejména vlny, jak už bylo řečeno výše. Kromě zvlněné hřívy si i pánové mohou dovolit módní wet look, který na dlouhých vlasech obzvlášť vynikne.

Rovné dlouhé vlasy muži 2016

Rovné dlouhé vlasy v pánském účesu 2016. © Nudie Jeans. Zdroj: www.fashionbeans.com

dlouhé vlnité vlasy pánské

Dlouhé zvlněné vlasy – střih a úprava pro moderní muže. © Kinky Curly Straight. Zdroj: www.fashionbeans.com

Pánské účesy 2016 – Drdoly a copánky pro muže

Mimořádně populární začínají být také ženské prvky v pánských účesech. Proto není překvapením trend drdolů, které díky kombinaci různých vlasových délek nemusejí být dominantou pouze dlouhých vlasů.

Copánkový drdol mužský

Copánkový drdol jako pánský účes. Co na něj říkáte? © Bonnie Harri. Zdroj: www.hji.co.uk

Neméně populární jsou také praktické copánky, které už rovněž nejsou jen výsadou žen. Odvažte se!

copánky pro muže účesy

Pánské copánky. © Danny Baldwin. Zdroj: www.fashionbeans.com

Pánské účesy 2016 – Plnovousy

Jedním z nejvýznamnějších trendů roku 2016 jsou vousy. Nenechte se ovšem mýlit, řeč je totiž o pořádném nápaditém plnovousu. Navíc jako bonus k trochu odvážnějším úpravám plnovousu patří od letošního roku také jeho barvení. A jak správně pečovat o vousy se dočtete v našem článku Správná mužská péče o vousy.

plnovous 2016

Trendy plnovous, nejen pro hipstery. © HJi. Zdroj: www.hji.co.uk

Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je Lucka Vintrová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *