Pánské účesy 2017: trendy, střihy a styly

Pánské účesy v roce 2017 jsou plné elegantních střihů, hrají se s různou délkou vlasu na různých místech, dominují hipsterské styly a gelování. Pánové se prostě znovu začínají více věnovat svým vlasům. Pojďte se s námi podívat na trendy účesy pro muže 2017.

Trendy pánské účesy 2017

Mezi hlavní trendy v účesech pro muže patří gelované vlasy. Pokud si chcete takový účes pořídit, sáhněte po silnějším gelu na vlasy nebo tužící pěně a češte si vlasy dozadu. Podobně jako na následující fotce:

pánské trendy účesy 2017

Dnes již tradiční pánský účes pro mladé i starší muže. © N/A

Tento elegantní účes kombinujte s vystříhanými stranami. Justin Timberlake je ukázkovým příkladem.

top účesy muži 2017

Stylový účes Justina Timberlake-a. © N/A

Rozdíl v délkách vlasů může být jakýkoliv:

pánské účesy jaro 2017 léto

Pánský moderní účes z dlouhých a krátkých vlasů. © Chambers Sheffield

Pánský střih vlasů, při kterém jsou boky kratší než na temeni, zůstává v kurzu nadále. Zkuste mírné osvěžení ve směru česání a získáte takovýto zajímavý účes:

pánské účesy 2017

Živelný účes pro muže 2017. © N/A

V podobném duchu se nese i další příklad. Spojuje kratší boky s delší ofinou a kudrnatými vlasy. Kudrny trápí mnoho mužů – s tímto účesem už nebudou.

účesy pro muže v roce 2017

Kudrny patří mezi méně oblíbené prvky účesů, ale nemusí to tak být vždy.© N/A

Pánské hipsterské účesy 2017

Vypadá to tak, že ani v roce 2017 nespadnou hipsteři a jejich účesy z výsluní. Dominují bujné husté brady, které si však nezapomeňte upravovat a pravidelně zastřihávat. Navštivte nejbližší “barbershop”, kde vám jistě rádi poradí, jak na to.

K strništi pasují všechny délky vlasů. Například i ty delší. Dlouhé vlasy nejsou na mužích časté, ale právě proto taková netradiční kombinace více zaujme:

hipsterské účesy 2017

Pánský hipsterský účes z dlouhých vlasů. © N/A

Inspirací mohou být i tyto hipsterské účesy s dlouhými vlasy na temeni a vyholenou “čárou”:

muži účesy 2017 tipy

Hipsterský účes – trendy moderní úprava vlasů pro rok 2017. © Ryan Cullen

trendy pánské střihy vlasů 2017

Ať je zima nebo teplo, takovýto účes se v tomto roce bude nosit. © N/A

Krátké pánské účesy 2017

Z krátkých vlasů není možné vytvářet až tak moderní a hravé kreace na hlavě, ale krátké účesy jsou velmi praktické. To oceňuje většina mužů. No i tak je lze osvěžit něčím neobvyklým a docílit tak výjimečný účes. Například vyholit si pěšinku ve vlasech:

krátký pánský účes 2017

Krátký pánský účes s vyholenou částí hlavy. © Nomad Berlin @ Instagram

Mezi trendy v krátkých účesech pro muže patří vyholení obrazců. Šikovní kadeřníci vám vykouzlí na hlavě i Monu Lisu. Je to trendy, šik a imidžové. Vyzkoušejte.

střihy účesů 2017 pro muže

Pánský účes s vyholeným obrazcem EKG. © Rafa Underground

Příspěvek byl publikován v rubrice Pánské účesy a jeho autorem je michalman. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Pánské účesy 2017: trendy, střihy a styly

 1. Содержание статьи

  Проверка информации о компании «Эсперио»
  Не дайте мошенникам присвоить свои деньги!
  Адрес и стаж как признаки мошенничества Esperio
  Чарджбэк для возврата средств на карту
  Отзывы о «Эсперио»
  Схема развода «Эсперио»
  Заключение
  На первый взгляд у компании приличный мультиязычный сайт, а также достаточное количество юридической и прочей информации. Однако стоит начать всерьёз проверять легенду «Эсперио» — как она начинает рассыпаться на глазах.

  «Вся Правда» приглашает разобрать компанию по косточкам, заодно потренировавшись выводить подобных лжеброкеров на чистую воду.

  Проверка информации о компании «Эсперио»
  Кладезем базовых юридических данных являются документы и футер сайта, заполненный очень мелким, слепым шрифтом. Поэтому удобнее обращаться к разделу «Правовая информация», который сослали на третий уровень интернет-ресурса, в категорию «О компании».

  Первое, что бросается в глаза в этой самой правовой информации, это отсутствие обоих ключевых для каждого брокера документов:

  скан-копии свидетельства о регистрации,
  бланка лицензии на брокерскую деятельность.
  Это настораживающий фактор, который сразу понижает степень доверия к Esperio. А ключевые сведения будем выяснять самостоятельно, перепроверяя отрывочную информацию из футера официального сайта и из шапки клиентского соглашения.

  Как чёрный брокер Esperio маскируется под нормального

  Итак, заявлено, что сайтом управляет компания OFG Cap. Ltd с регистрацией на Сент-Винсент и Гренадинах. Это островное офшорное государство давно является прибежищем сомнительных компаний, которые покупают местную регистрацию по вполне доступной цене. Однако для этого нужно предпринять хотя бы минимальный набор действий и подать скромный пакет документов.

  Не дайте мошенникам присвоить свои деньги!
  Узнайте, как обезопасить свои финансы
  Проверить, было ли это сделано на самом деле, легко. Достаточно на сервисе info-clipper или подобном агрегаторе юридических лиц разных стран мира выбрать интересующее государство и ввести название компании. Если результат не найден, значит, такого юрлица в стране не зарегистрировано. Показываем на скриншоте, что брокер лжёт о своей якобы материнской компании (хотя формулировка про управление сайтом не тянет даже на подобный статус). Компания Esperio на островах также не зарегистрирована.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *