Pánske účesy 2017: trendy, strihy, štýly!

Pánske účesy v roku 2017 sú plné elegantných strihov, hrajú sa s rôznou dĺžkou vlasou na rôznych miestach, dominujú hipsterské štýly a gélovanie. Páni sa jednoducho znova začínajú viac venovať svojim vlasom. Poďte sa s nami pozrieť na trendy účesy pre mužov 2017.

Trendy pánske účesy 2017

Medzi hlavné trendy v účesoch pre mužov patria gélované vlasy. Ak si chcete takýto účes zaobstarať, siahnite po silnejšom géle na vlasy alebo tužiacej pene a češte si vlasy dozadu. Podobne ako na nasledujúcej fotke:

pánske trendy účesy 2017

Dnes už tradičný pánsky účes pre mladých i starších mužov. © N/A

Tento elegantný účes kombinujte s vystrihanými stranami. Justin Timberlake je ukážkovým príkladom.

top účesy muži 2017

Štýlový účes Justina Timberlake-a. © N/A

Rozdiel v dĺžkach vlasov môže byť akýkoľvek:

pánske účesy jar 2017 leto

Pánsky moderný účes z dlhých a krátkych vlasov. © Chambers Sheffield

Pánsky strih vlasov, pri ktorom sú boky kratšie ako na temeni, zostáva v kurze naďalej. Skúste mierne osvieženie v smere česania a získate takýto zaujímavý účes:

pánske účesy 2017

Živelný účes pre mužov 2017. © N/A

V podobnom duchu sa nesie i ďalší príklad. Spája kratšie boky s dlhšou ofinou a kučeravými vlasmi. Kučery trápia mnoho mužov – s týmto účesom už nebudú.

účesy pre mužov 2017

Kučery patria medzi menej obľúbené prvky účesov, no nemusí to tak byť vždy. © N/A

Pánske hipsterské účesy 2017

Vyzerá to tak, že ani v roku 2017 nespadnú hipsteri a ich účesy z výslnia. Dominujú bujné husté brady, ktoré si však nezabudnite upravovať a pravidelne zastrihávať. Navštívte najbližší “barbershop”, kde vám určite radi poriada ako na to.

K strnisku pasujú všetky dĺžky vlasov. Napríklad aj tie dlhšie. Dlhé vlasy nie sú na mužoch časté, no práve preto takáto netradičná kombinácia viac zaujme:

hipsterské účesy 2017

Pánsky hipsterský účes z dlhých vlasov. © N/A

Inšpiráciou môžu byť i tieto hipsterské účesy s dlhšími vlasmi na temeni a vyholenou “lajnou”:

muži účesy 2017 tipy

Hipsterský účes – trendy moderná úprava pre rok 2017. © Ryan Cullen

trendy pánske strihy vlasov 2017

Či je zima alebo teplo, takýto účes sa v tomto roku bude nosiť. © N/A

Krátke pánske účesy 2017

Z krátkych vlasov nie je možné vytvárať až také moderné a hravé kreácie na hlave, no krátke účesy sú veľmi praktické. To oceňuje väčšina mužov. No i tak je ich možné osviežiť niečím neobvyklým a docieliť tak výnimočný účes. Napríklad vyholiť si takúto cestičku vo vlasoch:

krátky pánsky účes 2017

Krátky pánsky účes s vyholenou časťou hlavy. © Nomad Berlin @ Instagram

Medzi trendy v krátkych účesoch pre mužov patrí vyholenie obrazcov. Šikovný kaderníci vám vykúzlia na hlave i Monu Lisu. Je to trendy, šik a imidžové. Vyskúšajte.

strihy účesov 2017 pre mužov

Pánsky účes s vyholeným obrazcom EKG. © Rafa Underground

Pre ďalšie tipy na krátke pánske účesy prejdite do tejto podkategórie.

Rockabilly účesy – viete o čo ide? V tomto článku sa zameriame na retro rockabilly účesy, poďme si však najskôr povedať niečo viac o ich pôvode. Rockabilly je hudobný štýl vychádzajúci ...
Pánske účesy pre kučeravé vlasy Vlasy tvoria najmä keratín, čo je druh bielkoviny. Medzi jednotlivými molekulami sa nachádzajú disulfidové väzby, ktoré ovlyvňujú kučeravosť (čím je i...
Strapaté pánske účesy z krátkych vlasov Všimli ste si, že strapatý pánsky účes nosí nejedna hollywoodska celebrita? I keď tento typ účesu vyzerá na prvý pohľad neupravene, opak je pravdou - ...
Muži, ukážte čelo! Mnohým mužom zakrýva čelo spadnutá ofina. Nie je na tom nič zlé, no občas je potrebné spraviť zmenu. A tou zmenou môže byť aj to, že tentoraz ukážete ...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *